Автор Тема: Какво ни чака в следващото елитно приключение?  (Прочетена 18090 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kilgor

  • Гост
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #45 -: Май 11, 2010, 11:07:16 pm »
Не знам каква е логиката за генериране на задачите с ресурса но едва ли е равностойно на единия ми герои да иска да събре 50 кожи,а на другия 50 платина :D

На мен ми искаше въглища на една задача  ;)

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #46 -: Май 11, 2010, 11:16:01 pm »
по веселото беше,че събирах платината пир шанс 1-2  :D

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #47 -: Май 12, 2010, 01:04:26 pm »
Не знам каква е логиката за генериране на задачите с ресурса но едва ли е равностойно на единия ми герои да иска да събре 50 кожи,а на другия 50 платина :D

може би самите награди от стъпките със събиране на ресyрс трябва да са според професията а не еднакви за всички,все пак 50 кожи се събират наи-лесно според мен.+ cuwabunga  ;)

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #48 -: Май 12, 2010, 01:24:54 pm »
Стига да не са леки :D

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #49 -: Май 18, 2010, 01:14:48 pm »
защо ми се струва че с добри наемници мистици това животинче ще го боли главата... ;)

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #50 -: Май 18, 2010, 01:16:52 pm »
Странно мислене :) Доколкото видях аз за там трябва много груба сила . Ловци , яростни идиотчета а-у ..

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #51 -: Май 18, 2010, 01:34:25 pm »
Странно мислене :) Доколкото видях аз за там трябва много груба сила . Ловци , яростни идиотчета а-у ..

защо,ловците не е ли критичен нищо не му взимат,яростните да,но тои уцели ли ги къде отиват,мистиците хем имат поражения хем трудно ще бъдат уцелени,като прибавим и уменията им ще закуса  :)

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #52 -: Май 18, 2010, 01:38:43 pm »
защо,ловците не е ли критичен нищо не му взимат,яростните да,но тои уцели ли ги къде отиват,мистиците хем имат поражения хем трудно ще бъдат уцелени,като прибавим и уменията им ще закуса  :)
Пробвай , ако стане ще е добре но за мен по удачно е Ловци + яростни ... тоя мамут няма никаква ловкост , така че от 4 удара 3 ще са критични за стрелеца . Пък яростния и от 3 удара 1 крит да вкара пак е мноого :)

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #53 -: Май 18, 2010, 01:41:29 pm »
Много ми е интересно какъв бой ще бият яростните при положение,че в групата няма поне един мистик с проклятие на мрака,защото мамута си има умение за 50% по малко щети от оръжията за ръкопашен бой,същото е и с мистика.Единствената полза от мистика е да го екипираш с 1 арбалет и да има вцепеняване 7 така може да се надяваш да  да го вцепениш 1-2 пъти преди да е започнал с въртележките ,че иначе става лошо :D
п.с за 5 категория става въпрос?

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #54 -: Май 18, 2010, 01:44:39 pm »
да пробвам но нямам 5 Килгоровци стигам до 4/10 с герои 43 лвл и бих казал че само 1 от наемниците му бива като умения другите само отвличат вниманието

Kilgor

  • Гост
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #55 -: Май 18, 2010, 01:46:25 pm »
защо,ловците не е ли критичен нищо не му взимат,яростните да,но тои уцели ли ги къде отиват,мистиците хем имат поражения хем трудно ще бъдат уцелени,като прибавим и уменията им ще закуса  :)

Никакъв шанс. Минималните на тоягите са много по-ниски от тези на арбалета и освен това се делят на две. Минах го с 5 героя и все по един начин - ловци с арбалети и умението лов. На мистиците и преследвачите, също арбалети. От бойци и пазители , наемници, няма смисъл изобщо.

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #56 -: Май 18, 2010, 01:51:55 pm »
Никакъв шанс. Минималните на тоягите са много по-ниски от тези на арбалета и освен това се делят на две. Минах го с 5 героя и все по един начин - ловци с арбалети и умението лов. На мистиците и преследвачите, също арбалети. От бойци и пазители , наемници, няма смисъл изобщо.

ами аз като героят ми с които съм стигнал дотам е пазител да се отказвам ли,или да му слагам базука и да го бия сам  *hihi*

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #57 -: Май 18, 2010, 01:55:40 pm »
Ами не си за оплакване с по 24% към всички атрибути на наемниците това са по-големи щети,шанс да отцелят(мамута) и да избегнат ударите му за твойте наемници.

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #58 -: Май 18, 2010, 01:56:11 pm »
на битка 4/10 останах жив героя и 1 мистик наемник....излязъх шанс никакъв

Kilgor

  • Гост
Re:Какво ни чака в следващото елитно приключение?
« Отговор #59 -: Май 18, 2010, 01:56:27 pm »
ами аз като героят ми с които съм стигнал дотам е пазител да се отказвам ли,или да му слагам базука и да го бия сам  *hihi*

С пазителя ми още не съм пробвал. Аз имах впредвид наемниците, не геройте. Минавал съм го  Яростен боец, беше най-лесно, заради Бойния вик. Ако имаш проблеми с пазителя прави го яростен, бойния вик сваля здраво 24% са много върху 22к живот.