Автор Тема: Липса на отвари  (Прочетена 2277 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

HAMELEON

  • Гост
Липса на отвари
« -: Юни 14, 2009, 06:20:21 pm »
При мен се получи следното нещо: Никаде не се продават отвари за жизненост в нито един от градовете,а в същото време при отваряне на магазините остават по 2-3 празни места на местата за отвари! Защо се получава така?

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Липса на отвари
« Отговор #1 -: Юни 14, 2009, 07:36:18 pm »
защото все още има лаг при определени ситуации ... направи рефреш на страницата и изчакай повечко време - трябва да се появи всичко ... ако ли не стане от един рефреш - правиш докато стане ... макар да би трябвало да не се налага рефреш - ама аз нищо не мога да направя, освен да ти кажа как да "излъжеш" системата ...  ;)

HAMELEON

  • Гост
Re:Липса на отвари
« Отговор #2 -: Юни 14, 2009, 10:04:06 pm »
Няма ефект, винаги е едно и също.Ако беше лаг щеше да липсват и други видове отвари! ! ! Това си е чиста проба бъг

Неактивен satarius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-5
  • Всеки има право на борба-никой няма право да съди
    • Профил
Re:Липса на отвари
« Отговор #3 -: Юни 14, 2009, 10:22:08 pm »
Едва ли е лаг,  в мойте магазини от една седмица ми се е паднала само една червена колбичка ::)
За всяко крайно решение причината е страхът.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Липса на отвари
« Отговор #4 -: Юни 14, 2009, 10:29:38 pm »
чети внимателно ... човека казва, че не се вижда нищо в 2 квадратчета - какво има там никой не знае ... аз му давам съвет, който може да му помогне да 'види' тези квадратчета ... никой не е казал че винаги се пускат червени колбички ...  ;D

Едва ли е лаг,  в мойте магазини от една седмица ми се е паднала само една червена колбичка ::)
« Последна редакция: Юни 14, 2009, 10:39:22 pm от ivanik »

Неактивен satarius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-5
  • Всеки има право на борба-никой няма право да съди
    • Профил
Re:Липса на отвари
« Отговор #5 -: Юни 14, 2009, 10:34:22 pm »
защото все още има лаг при определени ситуации ...
За всяко крайно решение причината е страхът.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Липса на отвари
« Отговор #6 -: Юни 15, 2009, 10:20:24 am »
Аз му препоръчвам да си купи някое от празните квадратчета и ако това "нищо" се окаже отвара за жизненост, значи проблема му е решен :) Проблем е само ако повече от едно нещо не се вижда или као не може да купува тези които са без изображение, т.е. наистина там да няма нищо, но тогава със сигурност не е лаг, а бъг... Ако е от лаг също ще може да ги купи!

Друг вариант е неговия броузер нещо да не е съвместим с играта...

Иначе и вчера доста базикаха и са оправени някой неща, може проблема да е бил само временен, мен поне никога не ми се е случвало описаното, ако ще лагва то ще е за малко и винаги се появяват ако изчакам няколко секунди, така че не е същото определено :)

ahilix

  • Гост
Re:Липса на отвари
« Отговор #7 -: Юни 15, 2009, 02:04:31 pm »
чети внимателно ... човека казва, че не се вижда нищо в 2 квадратчета - какво има там никой не знае ... аз му давам съвет, който може да му помогне да 'види' тези квадратчета ... никой не е казал че винаги се пускат червени колбички ...  ;D

При тебе все внимателно трябва да се чете..Вземи се изразявай по-добре ;D П.П Извинете за спама.. :P