Автор Тема: До кога няма да е възможно да се играе между 20:00 и 24:00 часа ?!?!?!  (Прочетена 7413 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kilgor

  • Гост
Най-сериозно задавам този въпрос. Аз не мога да съобразявам работното си време и личния си живот с проблемите на играта. Хакерски атаки или калпави сървъри въобще не ме интересува. След като екипа е в невъзможност да се справи с проблемите си, да обяви официално работно време на играта и толкоз. Повече от месец е така. Това е достатъчно време да се вземат мерки, независимо какви са проблемите. До момента смятам че съм бил достатъчно толерантен към всевъзможните бъгове и проблеми в тази игра. ПРОСТО МИ ПИСНА ВЕЧЕ !!!

Kilgor

  • Гост
Килгор, какво и има на играта ? В смисал при мене си върви нормално вечер ...

ЛАГ , всяка вечер по това време. вече повече от месец. И не е само при мен.
« Последна редакция: Май 02, 2010, 11:04:58 pm от prob4o »

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
ЛАГ , всяка вечер по това време. вече повече от месец. И не е само при мен.

Възможно ли е да е от ... регионални центрове ?!
« Последна редакция: Май 02, 2010, 11:05:17 pm от prob4o »

Kilgor

  • Гост
Възможно ли е да е от ... регионални центрове ?!

Не. Първо е при много хора от различни градове. И второ всички други сайтове, включително и форума отварят перфектно.

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Килгор е прав лага наистина много изнервя .. и при мене е същото както при него .. всяка вечер просто е непоносимо да се играе ..  ???

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
СРАМ , СРАМ , СРАМ . Какъвто и да е проблема.. за толкова време би трябвало да бъде оправен.

kosiger

  • Гост
0.000001 байта/час

Неактивен the red

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +8/-27
    • Профил
Най-сериозно задавам този въпрос. Аз не мога да съобразявам работното си време и личния си живот с проблемите на играта. Хакерски атаки или калпави сървъри въобще не ме интересува. След като екипа е в невъзможност да се справи с проблемите си, да обяви официално работно време на играта и толкоз. Повече от месец е така. Това е достатъчно време да се вземат мерки, независимо какви са проблемите. До момента смятам че съм бил достатъчно толерантен към всевъзможните бъгове и проблеми в тази игра. ПРОСТО МИ ПИСНА ВЕЧЕ !!!

напълно те подкрепям,при мене положението е същото,дано да обърнат внимание,в момента като едвам се спасих от ничия земя без да ме напляскат:))и едва ли ще се играе тази вечер

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Странното е , че една вечер лага го има , следващата няма .. поне за мен е необяснимо ! Килгор е много прав , винаги е бил толерантен и сдържан , щом той не успява да го преглътне значи е много зле работата  *UNDECIDED*

kosiger

  • Гост
Странното е , че една вечер лага го има , следващата няма .. поне за мен е необяснимо ! Килгор е много прав , винаги е бил толерантен и сдържан , щом той не успява да го преглътне значи е много зле работата  *UNDECIDED*
момчета и момичета вече взе да се оправя.изглежда има свръх товар в играта

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Най-сериозно задавам този въпрос. Аз не мога да съобразявам работното си време и личния си живот с проблемите на играта. Хакерски атаки или калпави сървъри въобще не ме интересува. След като екипа е в невъзможност да се справи с проблемите си, да обяви официално работно време на играта и толкоз. Повече от месец е така. Това е достатъчно време да се вземат мерки, независимо какви са проблемите. До момента смятам че съм бил достатъчно толерантен към всевъзможните бъгове и проблеми в тази игра. ПРОСТО МИ ПИСНА ВЕЧЕ !!!

+

ПП При мен се получава следното: бавен интернет + лаг= *suicide*

Kilgor

  • Гост
Интернета ми е добър. Изобщо не се е оправило при мен. 10 мин ми зарежда вече последният опит за кликване.

П.П. Като има свръх товар аз ли да купя сървъри ?

Неактивен Pupper

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +6/-3
  • Ratamahata
    • Профил
Най-сериозно задавам този въпрос. Аз не мога да съобразявам работното си време и личния си живот с проблемите на играта. Хакерски атаки или калпави сървъри въобще не ме интересува. След като екипа е в невъзможност да се справи с проблемите си, да обяви официално работно време на играта и толкоз. Повече от месец е така. Това е достатъчно време да се вземат мерки, независимо какви са проблемите. До момента смятам че съм бил достатъчно толерантен към всевъзможните бъгове и проблеми в тази игра. ПРОСТО МИ ПИСНА ВЕЧЕ !!!
+1 !!! Не се печелят лесно парички. Моля Ви, заработете своите като истински професионалисти!
... ако ти се струва нечестно- пробвай да навиеш приятелката си да носи твоите гащи, че да не купувате нови.

Неактивен shotgun600

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +4/-11
    • Профил
При мен до днес никога не е имало ,какъвто и да е лаг....

Сега в 21ч се появи за пръв път.

След като не при всички се получава лаг ,а само при някои хора,то може и проблема да не е в сървърите на играта,тъй че
не мрънкайте на екипа по този начин.

Kilgor

  • Гост
При мен до днес никога не е имало ,какъвто и да е лаг....

Сега в 21ч се появи за пръв път.

След като не при всички се получава лаг ,а само при някои хора,то може и проблема да не е в сървърите на играта,тъй че
не мрънкайте на екипа по този начин.


И как това доказва че проблема не е в сърварите ?
Ти ако не искаш да мрънкаш недей. Само не ми казвай какво и по какъв начин трябва или не трябва да правя.