Автор Тема: До кога няма да е възможно да се играе между 20:00 и 24:00 часа ?!?!?!  (Прочетена 7416 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Pinkoto

  • Гост
Проблем има и при мен и то почти всяка вечер. Играя с двама приятели, при тях е същото. Не мисля, че проблема е в доставчиците, а по-скоро в сървърите!

Неактивен dobcho

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 110
  • Karma: +12/-37
    • Профил
    • Ел. поща


ПП При мен се получава следното: бавен интернет + лаг= *suicide*
[/quote]

а при мен бавен комп + лаг :D
иначе да лага е ужасен :'(
когато съдбата ти обърне гръб-изчакаи я да се наведе :)

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Ще бъда взети мерки относно лага в най-скоро време.
Поне до колкото това зависи от нас.
Моля, имайте предвид и собствените ви доставчици, колкото и да не ви се вярва, понякога те, умишлено или не, филтрират и ограничават достъпа до играта.
Миналата година доста дълго време имахме проблеми с всички абонати на БТК, които изобщо не можеха да влязат в ИО или пък преживяваха убийствен лаг.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
БТК винаги са били най-лошия интернет доставчик в цяла българия, затова и никога несъм бил с техен интернет.Аз лично съм на Мегалан и проблеми с каквито и да било други он-лайн игри досега несъм имал, било то браузър игри или някакви други.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Ще бъда взети мерки относно лага в най-скоро време.
Поне до колкото това зависи от нас.
Моля, имайте предвид и собствените ви доставчици, колкото и да не ви се вярва, понякога те, умишлено или не, филтрират и ограничават достъпа до играта.
Миналата година доста дълго време имахме проблеми с всички абонати на БТК, които изобщо не можеха да влязат в ИО или пък преживяваха убийствен лаг.

====вярно е , че  нета на БТК  не е добър. и съм имал големи разправий с тях. нп преди седмица си смених доставчика . и лаг пак има. а не е от доставчика създаващия се лаг в играта всяка вечер  ???
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

newcomer

  • Гост
Ползвам услугите на Мегалан в момента, но съм влизал и от чужди компютри и е същото. Няма логика да е в доставчика причината. Както вече съм казвал неведнъж всички останали сайтове работят перфектно. Интернета ми е много бърз. Мога да сваля филм значително по-бързо от провеждането на битка в играта.

БТК винаги са били най-лошия интернет доставчик в цяла българия, затова и никога несъм бил с техен интернет.Аз лично съм на Мегалан и проблеми с каквито и да било други он-лайн игри досега несъм имал, било то браузър игри или някакви други.

 :hmmm:

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
И на мен ми върви бавно от 9 до 12.
А вчера беше непоносимо.

Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен lisabon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +4/-13
    • Профил
    • Ел. поща
за последния ми коментар относно ЛАГА в тази игра prob4o ми направи официално предупреждение да си затварям устата + цензура на съобщението което беше общо взето "като си пееш пенке ле кой ли те слуша"

така че вече ме е страх да пиша
но ще ти кажа само че моето лаг време е започва около 19 часа до към 23ч


Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
:hmmm:

Какво сега с червено ли да подчертая ДОСЕГА ?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Всъщност всеки опит да се разгадае смисълът, вложен от newcomer в един емотикон (анимиран при това), би се провалил с гръм и трясък като прибързано и непълно допускане. И въобще, единственият отговор, който е удачен според дебелите книги, е следущият:

 ::)

newcomer

  • Гост
Какво сега с червено ли да подчертая ДОСЕГА ?

Kilgor е с Магелан и има проблем /лаг/, друг гус'ин с Магелан се хвали, че няма никакви проблеми /лаг/. А де, как да го разбираме това?!

Неактивен the red

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +8/-27
    • Профил
При мен до днес никога не е имало ,какъвто и да е лаг....

Сега в 21ч се появи за пръв път.

След като не при всички се получава лаг ,а само при някои хора,то може и проблема да не е в сървърите на играта,тъй че
не мрънкайте на екипа по този начин.


скороста на нета ми е 100MB,каде ми е проблема,след като си толкоз компетентен *suicide*

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Не е от Интернет доставчика, а от оптимизацията на скриптовете.

Ще бъда взети мерки относно лага в най-скоро време.

Давайте да заключваме преди да се е превърнало в поредната "Обща приказка".

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Kilgor е с Магелан и има проблем /лаг/, друг гус'ин с Магелан се хвали, че няма никакви проблеми /лаг/. А де, как да го разбираме това?!

Той се хвали, че няма никакви проблеми с други онлайн игри, т.е. изключва тази от сметката.

Неактивен neutrino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +2/-3
    • Профил
Присъединявам се към хората, които имат забавяне и то голямо в зареждането на страниците на IH. При мен също е така вечер след 21:00, но не всяка вечер.