Автор Тема: Мистик - Светлина или Тъмнина  (Прочетена 3605 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dancho_Lyd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-18
    • Профил
Мистик - Светлина или Тъмнина
« -: Май 05, 2010, 02:55:17 pm »
Здравейте играя играта от 1 седмица като цяло много ми допада.
Значи скоро вдигам 15 левел мистик съм ,четох из форума решил съм да се избера на светлината ,но имам няколко въпроса.
Значи тази магия не и помня името ,която вдига всички скилове с по 1 отгоре ако примерно Вътрешна концентрация ми е вдигната на мах 6/6 при бонуса от тази магия ще стане ли 7/6 примерно както е при Диабло 2 играта когато се вдигне магия на мах ако предмет дава бонус той се добавя? и също като цяло кажете какво ще е добре да се вдига до сега съм дигал само командир на наемници на 3 и вътрешна концентрация на 4 и се обосновете защо е така все пак :).
Обичам стратегически игри

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #1 -: Май 05, 2010, 02:58:26 pm »
Не няма да ти го дигне над максимално допустимия който е в
играта затова и няма смисъл и ти да го дигаш на последно ниво
предпоследното също ще ти върши работа ако имаш - развита
божествена благословия на 3-то ниво :)

Неактивен Dancho_Lyd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-18
    • Профил
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #2 -: Май 05, 2010, 03:05:29 pm »
значи ще вдигна вътрешна концентрация на 5/6 и командир на наемници 4/5 и това на мах а ? друго ще ме посаветваш ли какво да вдигна майстор с тояжката мисля ,че не ми е нужно ,а също когато нямам 15 ниво мога ли да наемам наемници който имат специализация тарсех но немога да намеря ,а и виждам по градовете 17 18 ниво или първо аз трябва да имам специализация и тогава помошниците ? моля помагайте  ;)
Обичам стратегически игри

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
« Последна редакция: Май 05, 2010, 03:16:24 pm от Holly Avenger »

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #4 -: Май 05, 2010, 03:17:31 pm »
не няма да можеш,ча след ато станеш иво 20 ще можеш да наемнеш специализирани наемници
а за мистик на светлината най-добре вдигай
ивор на живота,вътрешен дух,божествена благословия,майсторство с благословии,лкуване и майсторство  лекуването
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен hanibalbg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +1/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #5 -: Май 06, 2010, 12:52:53 pm »
Бъркат те със съветите, не всичко казано е вярно. Най-вече - не ти трябва божествена благословия на 3то ниво, това умение действа еднакво и на 1ва, и на 2ра и на 3та степен, разликата е че на 2ра и 3та повишава и уменията на наемниците ти, но гълта прекалено много дух. Вдигни си го на 1ва степен само, то и на 1ва иска 100 дух за ползване, и няма да го ползваш във всички битки вероятно, мистиците постоянно имат затруднения с недостиг на дух и отвари за дух. Вдигаш си божествена благословия на 1во ниво, и до к5 не го развивай повече, няма смисъл. Задължителните ти умения са вътрешна концентрация на предпоследно ниво, и вътрешен дух също на предпоследно ниво (или доколкото ти позволи играта според нивото ти) - много по-ефективен е от извор на живота, който може и да не развиваш защото не стигат точките за умения. По-скоро си вдигай тия които ти повишават точността и ловкостта. И не пренебрегвай майсторство с тоягата и контраатака. Ти сега си к2, там тоягите са с малко поражение и малък блок, но аз в к4 имам тояга със 125-250 поражение и 40 блок. Сам виждаш че на 250 точки, 20% бонус е 50 поражение в повече, а при 40 блок котраатаката действа често, и е особено полезна срещу многобройни противници, така ако правиш блокове можеш да удряш по няколко пъти (няколко противника) в рунд. Тя е по-ефективна обаче с повече развита точност. А за лекуването мисля че всеки си има собствено мнение :))). Аз бих те посъветвал да го развиваш и него, особено след като си решил да бъдеш мистик на светлината, така ще ти стигнат точките за умения да можеш да развиеш и лекуването.

Неактивен Dancho_Lyd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-18
    • Профил
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #6 -: Май 06, 2010, 05:26:13 pm »
така момчета дигнах 15 ниво станах мистик на светлината и поразмишлявам какво да вдигна тей като богословията ми вдига 1 алл скилл но само преди битка ли което ще рече ,че вътрешна концентрация мога да го дигна 5/6 с благословията става на макс ,а командир на наемници трябва да е 5/5 защото ако богословията започва в битката преди това ще мога да наема 4 ? също вътрешния дух ,какво ще рече вдига % от живота само в началото на битката само 1 рунд ли какво обяснете ?
Обичам стратегически игри

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #7 -: Май 06, 2010, 05:41:17 pm »
Ако живота ти нормално е 600 и имаш 20% вътрешен дух, в началото на битката той ще си прибави още 120 живот.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #8 -: Май 06, 2010, 06:24:04 pm »
всички умения без лекуването действат само по веднъж на всеки член на отбора
аз например,използвам изор на живота върху 3ма и после на следващия рунд върху осаналите двама
вътрешният дух е умшние действао само на самият му притежател а не на всички,та затова извор на живота хич не е за изхвърляне както каза някой по нагоре
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Dancho_Lyd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-18
    • Профил
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #9 -: Май 06, 2010, 07:36:21 pm »
а да кажете нещо за другото трябва ли да дигма наемника 5/5 или при 4/5 бож богословия ще го направи 5/5
Обичам стратегически игри

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #10 -: Май 06, 2010, 07:39:55 pm »
а да кажете нещо за другото трябва ли да дигма наемника 5/5 или при 4/5 бож богословия ще го направи 5/5
Да вдигаи го на 5 ниво ако искаш да си с 5 наемника,защото божествената работи само по време на битки.

Неактивен Dancho_Lyd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-18
    • Профил
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #11 -: Май 06, 2010, 07:48:44 pm »
мерси баце и аз размишлявах на това значи него на 5 а вътрешен  и другите които се ползват по време на битката на 1 от макса с божата богословия ще са на макс
Обичам стратегически игри

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #12 -: Май 06, 2010, 07:52:40 pm »
Да само ,че да те предупредя че за някои умения изискват да имаш определено ниво в противен случеи не могат да се вдигат до макса :)

Неактивен Dancho_Lyd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-18
    • Профил
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #13 -: Май 06, 2010, 07:54:15 pm »
да това ми е ясно то още от базовите умения е така то от мистик на светлината всичко ми иска 20 ниво само майстор с тояжка иска 15 за да може да се дига до 3 степен но се файда :)
Обичам стратегически игри

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Мистик - Светлина или Тъмнина
« Отговор #14 -: Май 06, 2010, 08:12:26 pm »
хм на дали с божествената благословия ще можеш да дигнеш умение на което си сложил 1/7 точки на 7/7
аз я имам благословията на ниво 2 и от 1/7 ми дига на 2/7
Boku wa nihongo ga daisuki.