Автор Тема: Пазар за храна и отвари  (Прочетена 2367 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Пазар за храна и отвари
« -: Май 06, 2010, 06:56:09 pm »
Предлагам както има пазар за ресурси и диаманти да се направи и такъв за храната и отвари,защото в момента ако искам да разгледам какво се предлга без да търся нещо определено съм принуден да прелиствам 2-3 страници само защото някои е решил да набуха 40 пилешки бутчета на пазара,а то това си е доста пипкаво и дразнещо ;)

Неактивен Eager

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 64
  • Karma: +16/-11
    • Профил
    • Федерация Междузвездни Войни България
Re:Пазар за храна и отвари
« Отговор #1 -: Май 06, 2010, 07:00:59 pm »
извинявай за флуда, само да вметна - обикновено разделям отварите по категории, ясно е, че търсим 5 > 4 > 3?, пък с кат. 1-2 е претрупано обикновено, и като ги разделя съкращавам резултата с доста страници.

kosiger

  • Гост
Re:Пазар за храна и отвари
« Отговор #2 -: Май 06, 2010, 07:03:52 pm »
Предлагам както има пазар за ресурси и диаманти да се направи и такъв за храната и отвари,защото в момента ако искам да разгледам какво се предлга без да търся нещо определено съм принуден да прелиствам 2-3 страници само защото някои е решил да набуха 40 пилешки бутчета на пазара,а то това си е доста пипкаво и дразнещо ;)
активирай си ордена на търговеца и през 3 часа ще имаш пълни магазини с хапване..като обиколиш всички и ще фалираш :D :D :D

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Пазар за храна и отвари
« Отговор #3 -: Май 06, 2010, 07:23:34 pm »
активирай си ордена на търговеца и през 3 часа ще имаш пълни магазини с хапване..като обиколиш всички и ще фалираш :D :D :D
Идеята ми е друга не ,че търся да купувам храна от акукциона(което си е жив мазохизъм),а храната да си отиде в отделна секция и да мога да разглеждам само предметите и рецептите,защото сега щеш нещеш трябва да прелистиш поне няколко страници пълна със отвари и храна на невероятно високи(смешни) цени ;)

kosiger

  • Гост
Re:Пазар за храна и отвари
« Отговор #4 -: Май 06, 2010, 07:25:21 pm »
Идеята ми е друга не ,че търся да купувам храна от акукциона(което си е жив мазохизъм),а храната да си отиде в отделна секция и да мога да разглеждам само предметите и рецептите,защото сега щеш нещеш трябва да прелистиш поне няколко страници пълна със отвари и храна на невероятно високи(смешни) цени ;)
и аз съм да се отделят от останалите в ауска.+

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Пазар за храна и отвари
« Отговор #5 -: Май 06, 2010, 09:28:56 pm »
Храната си е отделена от край време! За какво говорите ???

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Пазар за храна и отвари
« Отговор #6 -: Май 07, 2010, 06:06:37 am »
Май играем в друга игра или можеби в друга галактика ,вселена или може би млечен път :D
п.с Преди да пишем глупости ще е хубаво май да четем и след това да спамим *WASSUP*

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Пазар за храна и отвари
« Отговор #7 -: Май 07, 2010, 07:39:30 am »
Схванах ти мисълта. Искаш да кажеш че се ровиш в изтичащите обяви... Никога не би ми хрумнало подобно занимание.

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Re:Пазар за храна и отвари
« Отговор #8 -: Май 07, 2010, 08:11:17 pm »
По-скоро иска да каже, че без да е избрал някаква определена настройка в аукциона, а е натиснал само на "купуване" и евентуално на "категория 2-3-4-5", му излизат безброй много храни и колби(аз бих добавил и неизползваеми или научени вече рецепти).

Не знам как и дали могат да бъдат отделени храните, дори ще се радвам, ако бъдат отделени, но има нещо, което ме дразни повече. Ще се опитам да го обясня с пример: избирам си да видя всички рецепти за оръжейник в четвърта категория. Дотук добре, само че трябва да минавам през всяка една рецепта, за да видя дали не съм я научил вече, след това, за да не се излъжа и да купя по-скъпо предлагана рецепта, когато след 2 страници има много по-евтина същата рецепта, трябва да им помня и имената. Може би да може да се помисли дали не е възможно да се сложи филтър за научени вече рецепти и при отметнат филтър да не показва нито една научена рецепта, както и търсене на предмет по име за по-лесно сравняване на цените, ако има различни оферти.

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Пазар за храна и отвари
« Отговор #9 -: Май 07, 2010, 09:34:44 pm »
Да, за мен също е много досадно и дразнещо да проверявам една по една всяка рецепта дали е вече научена. Дано се измисли рационално решение на въпроса...

Относно сравняването цените на две и повече еднакви рецепти - кликни с мишката върху картинката на рецептата и ще ти излязат всички налични бройки  ;)

Kilgor

  • Гост
Re:Пазар за храна и отвари
« Отговор #10 -: Май 08, 2010, 06:41:11 am »
Хубаво е да се отделят храните в раздел, както са ресурсите и диамантите. Съответно, за всяка категория и вид, да се показват 5те най изгодни оферти. Също и когато някой пуска храни за продан да не го прави една по една, а както ресурса, да рече пуска 100 храни +20 здраве по 200 злато да речем и да излизат като една оферта. Така ще се улеснят и продавачите. Също , ще може да се дават и заявки за автоматично купуване на определен вид храна, на дадена цена.