Автор Тема: Проблем с предизвикателство  (Прочетена 1354 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем с предизвикателство
« -: Май 06, 2010, 07:08:44 pm »
Получих доклад като се логнах, че aquarius38 ме е предизвикал, изгубил съм битката, еди колко си слава и еди-колко си злато. Дотук добре, но викам, я да видя доклада:



Uploaded with ImageShack.us

Както е видно в доклада пише равенство, и двамата умираме, НО пред битката седи едно голямо червено L и в общата статистика ми е отчетена загуба.  >:(

Така да е, но забелязвам на картинката от доклада, че имам МНООООООГО малко, едвам забележимо кръвчица ... викам, я да посмятам:
Цитат
------------Рунд 1----------------

 Aryan удря [-270] aquarius38
 aquarius38 блокира Aryan
 Aryan удря [-270] aquarius38
 Aryan удря [-270] aquarius38
 Aryan удря [-270] aquarius38
 aquarius38 удря [-258] Aryan
 Aryan удря [-270] aquarius38
 aquarius38 удря [-258] Aryan
 aquarius38 блокира Aryan
 aquarius38 удря [-258] Aryan
 Aryan удря [-270] aquarius38

 ------------Рунд 2----------------

aquarius38 нанася Критичен Удар  [-1149] на Aryan
 Aryan удря [-270] aquarius38
---------- Равенство --------

Оттук личи, че aquarius38 е нанесъл 3 удара по 258 и един критичен по 1149, 3*258+1149=1923, а аз започвам битката с 1961т. здраве. Значи съм останал с 38т. здраве, което обяснява кръвта на картинката, но явно са ми се подкосили краката от немощ и съм си паднал на стрелите накрая, та затова съм останал на череп и кокали  *freak*

И какво излиза като равносметка - печеля битка, в доклада пише равенство, а накрая ми е отчетена като загуба  *xxx*
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Kilgor

  • Гост
Re:Проблем с предизвикателство
« Отговор #1 -: Май 06, 2010, 07:16:10 pm »
Вероятно си бил отровен. Но за съжаление няма как да се види подробния доклад. В профила се запазва само визуализацията от която нищо съществено не може да се разбере. Колкото до загуба/равенство, в профила понякога равенството е написано като такова, но понякога е записано като загуба. Мисля че е чисто визуална разликата.

Неактивен cuwabunga

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 298
  • Karma: +58/-57
    • Профил
Re:Проблем с предизвикателство
« Отговор #2 -: Май 06, 2010, 07:22:43 pm »
На 1 обсег успява да те отрови.Във визуализацията се показва знака на отровата когато те удря

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с предизвикателство
« Отговор #3 -: Май 06, 2010, 10:53:13 pm »
Да, наистина ме отравя в предпоследния рунд и това явно е обяснението за 38т. разлика.
НО не дава обяснение защо ми е отчетена загуба след като и двамата умираме и в доклада пише равенство?
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Kilgor

  • Гост
Re:Проблем с предизвикателство
« Отговор #4 -: Май 07, 2010, 07:18:01 am »
Да, наистина ме отравя в предпоследния рунд и това явно е обяснението за 38т. разлика.
НО не дава обяснение защо ми е отчетена загуба след като и двамата умираме и в доклада пише равенство?

Редовно се случва в личния профил след равенство да пише загуба. Доколкото съм го схванал, когато ме предизвикат и стане равенство, го пише като загуба, а когато аз предизвикам равенствовто си го пише като равенство. В меню Предизвикателства, равенството винаги го отчита като загуба, защото изобщо няма раздел за равенствата. При равенство отнема 5 слава и на двамата и за сега това поне е коректно. Другото е само визуално.

Неактивен the red

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +8/-27
    • Профил