Автор Тема: 1 герой - майстор брони и оръжия едновременно  (Прочетена 1795 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pfenix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +0/-4
    • Профил
Купувам аз шелем и метателно копие от едни хора при което и на двете пише изработил: arandano - как става подяволите исками аз да изработвам освен бронии и оръжия, левъл ли се иска или какво?
« Последна редакция: Юни 15, 2009, 07:17:20 pm от isolde »
"Нема начин да нема начин и каквото не става с пари - става с много пари!"

george.mechkov

  • Гост
ами това става ако arandano е бил първо Майстор на Брони и е изработил шлем,после си е сменил професията и е избрал оръжейник и е изработил оръжие

Неактивен pfenix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +0/-4
    • Профил
Е да ама нали се сещаш че броня и оръжия 3 категория не се изработват за няколко дни още повече че точките необходими за предмет с бонус никак не са малко.
"Нема начин да нема начин и каквото не става с пари - става с много пари!"

george.mechkov

  • Гост
Е да ама нали се сещаш че броня и оръжия 3 категория не се изработват за няколко дни още повече че точките необходими за предмет с бонус никак не са малко.
е,ти не каза че са 3 категория.Незнам кво е станало

Неактивен pfenix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +0/-4
    • Профил
Най- общо въпроса ми е към админие е са чат става ли или не и ако да поне да споделят как  ??? :D
"Нема начин да нема начин и каквото не става с пари - става с много пари!"

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
 Много лесно става и не ти трябват Админи. Имаше много сбъркани рецепти и при мене са попадали. Докладват се и се оправят, но наученото остава.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Купувам аз шелем и метателно копие от едни хора при което и на двете пише изработил: arandano - как става подяволите исками аз да изработвам освен бронии и оръжия, левъл ли се иска или какво?

Рецептите за някой от предметите които майстора на броня изработва са сбъркани. Има 2-3 предмета които оръжейника може да изработва, а не са от неговата професия.
« Последна редакция: Юни 15, 2009, 07:18:38 pm от isolde »