Автор Тема: мнение за пазител  (Прочетена 4572 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Mr_ Bean

  • Гост
мнение за пазител
« -: Май 11, 2010, 05:04:50 pm »
моля някой да си изкаже компетентното мнение отностно пазителите.мисля да му кача майсторство с щит вместо контра атаката.ще е добре ли и дали ще е удачно.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #1 -: Май 11, 2010, 05:07:49 pm »
Мое мнение .. не . Защото ти във 4-5 категория ще имаш доста голям шанс за блок , пък мисля , че важат само 75% от всичкия сумиран . А контра атаката е задължителна , взема повечко дух , но е полезна :)

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #2 -: Май 11, 2010, 07:52:53 pm »
Мое мнение .. не . Защото ти във 4-5 категория ще имаш доста голям шанс за блок , пък мисля , че важат само 75% от всичкия сумиран . А контра атаката е задължителна , взема повечко дух , но е полезна :)


Съгласен съм с тебе .. Контра атака е много по добре от колкото майсторство с щит :), а и лично аз на моя пазител изобщо не съм качвал това умение :)

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #3 -: Май 11, 2010, 08:34:05 pm »
качвал  :)


!? Как да му кача уменията ? Всъщност то нестава май ... абе светнете ме ако изоставам с материала ...

Неактивен Wilful

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +20/-4
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #4 -: Май 13, 2010, 01:30:42 pm »
На пазител всичко му се вдига до колкото е възможно, освен майсторство с оръжие, провокация и удар с щит.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #5 -: Май 13, 2010, 02:19:38 pm »
освен майсторство с оръжие, провокация и удар с щит.

Променено от prob4o: Леко с изразните средства! ... ?! Как без провокация ? Това е най-най-най-важното умение на пазителя ...
« Последна редакция: Май 13, 2010, 02:47:35 pm от prob4o »

Неактивен Wilful

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +20/-4
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #6 -: Май 13, 2010, 04:00:12 pm »
И кое му е важното, да те бият теб, а не наемниците?! Изисква доста точки, за да върши работа, а има доста по-важни умения. В най-добрия вариянт си взимаш наемник пазител с провокация и готово.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #7 -: Май 13, 2010, 04:03:09 pm »
И кое му е важното, да те бият теб, а не наемниците?! Изисква доста точки, за да върши работа, а има доста по-важни умения. В най-добрия вариянт си взимаш наемник пазител с провокация и готово.
Аз провокация не съм дигал , ще махна и майсторството със щит а за удара със щит все още се чудя ...

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #8 -: Май 13, 2010, 04:05:05 pm »
Само ,че да намериш такъв с провокация на макс,позиция на пазителя,майсторство с меч на макс да го облечеш излиза доста по скъпо и безмислено ,а и в такъв случай е абсурд да го докараш до жизнеността и точността на един герой.

Неактивен Wilful

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +20/-4
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #9 -: Май 13, 2010, 04:17:41 pm »
Майсторство с щит немога да разбера защо го подминавате като увеличава блока, но си е ваша работа, за един пазител не му трябват високи поражения контра-атаката замазва нещата, а да издържа на бой е задължение.
Malelele кат. 5 може да се намери такъв наемник и стига да е високо ниво, като го навлека с епици няма да е слаб. :)

kosiger

  • Гост
Re:мнение за пазител
« Отговор #10 -: Май 13, 2010, 04:33:47 pm »
Само ,че да намериш такъв с провокация на макс,позиция на пазителя,майсторство с меч на макс да го облечеш излиза доста по скъпо и безмислено ,а и в такъв случай е абсурд да го докараш до жизнеността и точността на един герой.


нещо такова ли имаш предвид

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #11 -: Май 13, 2010, 08:13:14 pm »
И кое му е важното, да те бият теб, а не наемниците?! Изисква доста точки, за да върши работа, а има доста по-важни умения. В най-добрия вариянт си взимаш наемник пазител с провокация и готово.

Като искаш да ги биеш стани свиреп ... Пазителя е за да го бият, а останалите от групата (наемниците в случея) да бият 'главния заподозрян' ...

Неактивен Wilful

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +20/-4
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #12 -: Май 13, 2010, 08:34:45 pm »
Имам предвид че има по-важни умения от провокацията, която изисква много точки, пък и няма смисъл от нея, за какво ми е да ме бият, това че съм танк не означава че съм безсмъртен, всеки преценява сам за него си.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #13 -: Май 13, 2010, 09:27:59 pm »
Морти имаш ли пазител в 5 категория ? Ако да , кажи ми че не бие и ще облека моя в кожени дрехи :D

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:мнение за пазител
« Отговор #14 -: Май 13, 2010, 09:42:01 pm »
Морти имаш ли пазител в 5 категория ? Ако да , кажи ми че не бие и ще облека моя в кожени дрехи :D

Всеки наемник бие ... но кой бие повече пазителя или свирепия ? И двамата ще ги наблъскаш с жизненост без никакъв проблем ... Пазителя има 2 плюса ... Тежкия щит и Провокацията ...