Автор Тема: Мистик 15+  (Прочетена 9109 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tyty_man85

  • Гост
Re:Мистик 15+
« Отговор #15 -: Август 22, 2009, 05:57:46 pm »
то4ност , ловкост и жизненост но за сега ти е добре наблегни на другите 2-ве

Неактивен nikolajjj

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Мистик 15+
« Отговор #16 -: Август 23, 2009, 10:53:33 pm »
благодаря ти много а тези новите умения не ми даде кат стигнах 15 ниво то4ка избрах се мистик на мрака има ли грешка у мене благодаря ти предварително

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Мистик 15+
« Отговор #17 -: Август 24, 2009, 07:18:51 am »
благодаря ти много а тези новите умения не ми даде кат стигнах 15 ниво то4ка избрах се мистик на мрака има ли грешка у мене благодаря ти предварително

Грешка няма. Точката е само една и може да я сложиш или на базовите умения или на специалните. Винаги получаваш по 5 точки за атрибути и 1 за умения. Ти решаваш как да ги разпределиш.

tyty_man85

  • Гост
Re:Мистик 15+
« Отговор #18 -: Август 24, 2009, 11:20:14 pm »
 ЕТО ГИ МОИТЕ ТО4КИ    ДОСТА ВАРИАНТИ ПРОБВАХ ЗА СЕГА ТОЗИ МИ СЕ ВИЖДА НАЙ-ДОБЪР
Лекуване   8/10
Вътрешна концентрация   6/6
Майсторство с тояга   5/7
Болест   4/7
Отровен облак   3/7     
Загуба на фокус   4/7
   

Неактивен nikolajjj

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Мистик 15+
« Отговор #19 -: Август 25, 2009, 02:49:41 pm »
благодаря ви много а контра атаката това ми е любимото за сега на мен ;D

Kilgor

  • Гост
Re:Мистик 15+
« Отговор #20 -: Август 25, 2009, 02:53:38 pm »
благодаря ви много а контра атаката това ми е любимото за сега на мен ;D

Ako имаш хубав блок си заслужава.Аз имам две точки на контра-атака и си я използвам доста често.Повече от две - три точки не си заслужава.

newcomer

  • Гост
Re:Мистик 15+
« Отговор #21 -: Август 25, 2009, 03:02:23 pm »
Ako имаш хубав блок си заслужава.Аз имам две точки на контра-атака и си я използвам доста често.Повече от две - три точки не си заслужава.

Здравей, интересува ме защо според теб не трябва да се слага повече от две-три точки в контра-атаката на мистика. Заради консумацията на дух ли?

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Мистик 15+
« Отговор #22 -: Август 25, 2009, 03:09:43 pm »
Ako имаш хубав блок си заслужава.Аз имам две точки на контра-атака и си я използвам доста често.Повече от две - три точки не си заслужава.

Заслужава си и повече , колкото повече % ти е контра-атаката толкова и по-силен удър ще нанасяш при успешен блок.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

newcomer

  • Гост
Re:Мистик 15+
« Отговор #23 -: Август 25, 2009, 03:29:25 pm »
Заслужава си и повече , колкото повече % ти е контра-атаката толкова и по-силен удър ще нанасяш при успешен блок.


Количеството дух е изключително ценно за мистика и много бързо се харчи. На първо място, разбира се, трябва да го има за Вътрешен дух 3 ниво (максимума за категория 3) - 15 дух за 30% допълнителен живот. Според мен не трябва да се харчи дух за други екстри, поне докато се стигне категория 4. Ловкоста на мистика и високия блок на тоягата в повече случаи го спасява. Ако се биеш с наемник пък, мистика дори се "пропуща" от противниците.

Това е моят начин на игра. Скатавам точки, които да разпределя между Майсторство с тояга и Вътрешен дух, когато стигна дългоочакваната категория 4. Може би ще сложа няколко точки в благословията за точност и майсторството в благословиите тогава  - светъл мистик съм. Ако някой мисли, че греша, приемам съвети с благодарност.
« Последна редакция: Август 25, 2009, 03:47:25 pm от newcomer »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Мистик 15+
« Отговор #24 -: Август 25, 2009, 04:22:33 pm »
Има още една хубава благословия- извор на живота. Дава точки жизненост за битката (т.е на максимум дава не 50 здраве, а 500). Обаче в момента не работи, ако я оправят, ще е също хубава инвестиция.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Мистик 15+
« Отговор #25 -: Август 25, 2009, 04:24:22 pm »
При мен работи и при наемника ми работи - всеки път +30%.

Kilgor

  • Гост
Re:Мистик 15+
« Отговор #26 -: Август 25, 2009, 04:29:28 pm »
Здравей, интересува ме защо според теб не трябва да се слага повече от две-три точки в контра-атаката на мистика. Заради консумацията на дух ли?

Не само заради консумацията на дух. Точките ще са по-ценни другаде. Аз съм само с две точки на контра-атака и всеки път като блокирам удар успявам да контра-атакувам. Не си заслужава да сложиш още 5 точки там и резултата да е същия. Колкото до щетите, при котра-атака удряш с 50% от пораженията и това не зависи от точките.

tyty_man85

  • Гост
Re:Мистик 15+
« Отговор #27 -: Август 25, 2009, 10:39:11 pm »
Бях сложил максималния брой то4ки за нивото ми  май бяха 6, блокът ми беше  мисля 42  може и пове4е и на 20 рунда контра-атаката ставаше веднъж най-много 2-ва но рядко а бях 35 ниво ,да не говоря на арената където нямаш никакъв шанс тъй като вси4ките бяха 4-та категория и рядко им блокирваш удар.

newcomer

  • Гост
Re:Мистик 15+
« Отговор #28 -: Август 26, 2009, 12:43:27 pm »
Има още една хубава благословия- извор на живота. Дава точки жизненост за битката (т.е на максимум дава не 50 здраве, а 500). Обаче в момента не работи, ако я оправят, ще е също хубава инвестиция.

Привет от един последовател на светлината :). Извор на живота. Да това е една хубава благословия. Дано скоро я оправят. Имаш ли информация за Чисто съзнание - благословията, която дава в плюс точност? Тя работеща ли е?

Не само заради консумацията на дух. Точките ще са по-ценни другаде. Аз съм само с две точки на контра-атака и всеки път като блокирам удар успявам да контра-атакувам. Не си заслужава да сложиш още 5 точки там и резултата да е същия. Колкото до щетите, при котра-атака удряш с 50% от пораженията и това не зависи от точките.

Може би ще сложа 2 точки в контра-атаката, сега имам нула, да проверя как ще се държи геройчето.
« Последна редакция: Август 26, 2009, 12:52:08 pm от newcomer »

tyty_man85

  • Гост
Re:Мистик 15+
« Отговор #29 -: Август 26, 2009, 10:56:49 pm »
При мистика на мрака вси4ко си работи