Автор Тема: Raid  (Прочетена 4047 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lumpy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 119
  • Karma: +2/-13
    • Профил
Re:Raid
« Отговор #15 -: Юни 17, 2009, 09:49:53 am »
Нещо майче несе разбрахме  :D

HAMELEON

  • Гост
Re:Raid
« Отговор #16 -: Юни 17, 2009, 09:51:48 am »
Невдявам  ??? ::)

Какво има за вдяване? Ако аз и ти се збием в зоната и аз бъда победен то нещата които ще получиш ще носят моята принадлежност! Това е !!!

Неактивен Lumpy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 119
  • Karma: +2/-13
    • Профил
Re:Raid
« Отговор #17 -: Юни 17, 2009, 09:56:53 am »
Става въпрос ако ходим да бием бос е пич,кой ти говори за ПВП 1в1  :o

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Raid
« Отговор #18 -: Юни 17, 2009, 09:57:51 am »
 :D пишете за различни неща !
ще има възможност герои да се срещат в някои провинции и победителя да вземе екипировката на победения.
ще има и зони където да се отива на битка с няколко героя /както сега с наемник /

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Raid
« Отговор #19 -: Юни 17, 2009, 10:11:28 am »
Аз мисля, че най важното в момента са новите провинции. Ако екипа задълбае в тези опции скоро няма да видим нови земи. :-[ :'(

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Raid
« Отговор #20 -: Юни 17, 2009, 11:50:58 am »
"И защо трябва да е лесно, като може да е трудно. Мулета, глупости, колко му е да изпразниш хранилището"
Ако групата е от различни гилдии в чие хранилище трябва да отидат предметите в такъв случай? (при положение, че може да се сформират групи по този начин)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Raid
« Отговор #21 -: Юни 17, 2009, 12:16:05 pm »
"И защо трябва да е лесно, като може да е трудно. Мулета, глупости, колко му е да изпразниш хранилището"
Ако групата е от различни гилдии в чие хранилище трябва да отидат предметите в такъв случай? (при положение, че може да се сформират групи по този начин)
В хранилището на Лидера естествено :) Той преценява на кой какво да даде, а по-слабите си търсят свестен лидер, ако те самите не могат да бъдат такива. Но ако ти не можеш сам да пребиеш даден бос и ти се налага да отидеш с група, то ти трябва да си много нагъл че да искаш и предметите, не ти ли стига златото и опита, които се делят. Един вид така ще те бутат напред, дори да си страшно слаб, а ти искаш и с плячката да разполагаш ли?

Поне за мен смисъла на масовите битки е повече опит и по лесно качване на нива! Пък предметите са един допълнителен бонус. И дори да сте сравнително еднакви по сила герой или просто да се допълвате, а не един да ви бута всички, пак щом сте се съгласили да си делите опита, то едва ли ще има проблем и с предметите :)
« Последна редакция: Юни 17, 2009, 12:18:01 pm от ZAX »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Raid
« Отговор #22 -: Юни 17, 2009, 02:53:38 pm »
По принцип, при свободна система за разпределяне (да си има някакъв склад само за групата герои), точните играчи (тези, които разбират каква е ползата от група) ще раздават коректно плячката.
Може да се направи някакъв показател Доверие, който може да е както кармата тук или да има допълнителна статистика (Пешо: ... Раздадени предмети от битки в група/ брой паднали- 43/51 Спечелени битки в група: 17 Проведени битки в група: 23)

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Raid
« Отговор #23 -: Октомври 09, 2009, 10:52:45 am »
Относно предложението "който удари повече-взима повече"... замислете се-мистикът колко щети би причинил в сравнение с воин или стрелец? Освен ако не се създаде система отчитаща "полезност" на героя в групата,което ми се вижда излишно сложно и неефикасно.Изобщо не мисля,че каквото и да е автоматично разпределяне на ресурсите от изкуствен интелект би било справедливо  *UNDECIDED*
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

tyty_man85

  • Гост
Re:Raid
« Отговор #24 -: Октомври 09, 2009, 12:10:56 pm »
Щом успя да изровиш тема от няколко месеца ще може да намериш и темата където е обяснено точно и ясно как ще се разделят парите и итемите.Споко и аз съм мистик *hihi*.