Автор Тема: Данък на гилдията  (Прочетена 3624 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен agent_n

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 73
  • Karma: +3/-12
  • В www.imperiaonline.org съм
    • Профил
Данък на гилдията
« -: Юни 16, 2009, 01:14:26 pm »
Как се разбирате във гилдията, имате ли данъци или платена размяна в хранилището. Как са уредени нещата във водещите гилдий ?

Rayh

  • Гост
Re:Данък на гилдията
« Отговор #1 -: Юни 16, 2009, 02:04:42 pm »
при мен никак аз се грижа за касата и помагам на другите колкото мога  :)

ahilix

  • Гост
Re:Данък на гилдията
« Отговор #2 -: Юни 16, 2009, 02:07:16 pm »
при мен никак аз се грижа за касата и помагам на другите колкото мога  :)
За което сме много благодарни.. :D По принцип би трябвало да има нещо като вноски/ данък е крива дума в случая/..Ама както има предимства и привилегии така трябва да има и задължения в даден съюз.. :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Данък на гилдията
« Отговор #3 -: Юни 16, 2009, 03:47:02 pm »
Как се разбирате във гилдията, имате ли данъци или платена размяна в хранилището. Как са уредени нещата във водещите гилдий ?

Aз ако ти кажа как се разбираме, ще вземеш и ти да се организираш и може нещо да направиш. Пробвай сам ;)

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Данък на гилдията
« Отговор #4 -: Юни 16, 2009, 03:49:49 pm »
Aз ако ти кажа как се разбираме, ще вземеш и ти да се организираш и може нещо да направиш. Пробвай сам ;)
Вие сте се събрали всичките от Математическата гимназия, Изолде.
Толкова много мозък има, че ще почне да ви тече през ушите...
:)
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Данък на гилдията
« Отговор #5 -: Юни 16, 2009, 04:44:48 pm »


Не много точен на отговора "След колко време ще ми оправиш акаунта?" (не, отговорите от рода на "Докладвано е и ще бъде проверено." и "Аз не съм програмист." не се приемат).

Неактивен agent_n

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 73
  • Karma: +3/-12
  • В www.imperiaonline.org съм
    • Профил
Re:Данък на гилдията
« Отговор #6 -: Юни 16, 2009, 05:11:57 pm »
Aз ако ти кажа как се разбираме, ще вземеш и ти да се организираш и може нещо да направиш. Пробвай сам ;)

е ами аз направих, ама никой не иска да дарява злато, като ги изгоних и си направиха свой клан, какво да направя ?

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Данък на гилдията
« Отговор #7 -: Юни 16, 2009, 06:26:15 pm »
Как се разбирате във гилдията, имате ли данъци или платена размяна в хранилището. Как са уредени нещата във водещите гилдий ?
е ами аз направих, ама никой не иска да дарява злато, като ги изгоних и си направиха свой клан, какво да направя ?
Гледам другите гилдии събрани от непознати реват че ги крадяли и т.н. Ти имаше уникален късмет да не попаднеш на нито един некоректен член, въпреки че се събрахме от кол и от въже. Но не успя да оцениш късмета си, колко жалко...

Изгони 3-ма които играеха по малко и даряваха по малко. Никой не беше съгласен с тази глупост, наречена от теб "седмичен данък", но все пак всички вкарваха колкото могат. Нормално по-развитите като мен вкарваха повече, другите колкото могат, но аз не видях нито един, който да не е вкарал нищо. А ти изгони 3-ма сега и още един преди време, дори този първия който изгони пък съвсем нямаше причина, явно и той е играел по-малко, но тогава дори нямаше данък... Него защо изгони? Ти да не би да играеш много? Аз като играя най-много и какво?

А колкото до платента рамяна. Не съм чул за никой в гилдията да е задал въпрос от сорта на "какво даваш", особено пък за неща свързани с професията му. Един ми казва че за 2 парчета необработен ясен те е чакал 3 дни, при условие че си дърводелец и ти е казал че е за куест. Други двама ми казват че като са ти поискали нещо свързано с професията ти, си ги попитал, какво дават в замяна... Това не може да бъде отговор към някой от твоята гилдия. Това не е Лидер... Дори и лично на мен един път ми беш отговорил така, но си затворих очите тогава, обаче сега мина всякакви граници... А съм сигурен че и другите, също като мен, са ти помагали кой с каквото може, но и да не са, значи проблема е в теб! Аз лично се разбирах с всички и не смятам че има дори един който заслужава да бъде изгонен! И понеже каза че предпочиташ да си играеш сам, сега ще видиш как наистина ще останеш сам...

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Данък на гилдията
« Отговор #8 -: Юни 16, 2009, 07:56:55 pm »


Не много точен на отговора "След колко време ще ми оправиш акаунта?" (не, отговорите от рода на "Докладвано е и ще бъде проверено." и "Аз не съм програмист." не се приемат).

Ха ха, ще го имам впредвид другия път като трябва да отговарям на въпроси :) Добре че завърших Езикова Гимназия и не съм от умните поне  ;D

е ами аз направих, ама никой не иска да дарява злато, като ги изгоних и си направиха свой клан, какво да направя ?

За какво ти е това злато в касата ? От него има такава полза че не може да бъде... За мен ползата от гилдията е членовете да се подкепят по всякакъв възможен начин и то БЕЗПЛАТНО ! И най-важно е очевидно да имаш занаятчии за които да добиваш ресурси, иначе всичко трябва да си купуваш от магазините за злато и диаманти.

Неактивен agent_n

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 73
  • Karma: +3/-12
  • В www.imperiaonline.org съм
    • Профил
Re:Данък на гилдията
« Отговор #9 -: Юни 16, 2009, 08:07:49 pm »
е признавам, че сгреших като изгоних хората, да ме извиняват !

gleich

  • Гост
Re:Данък на гилдията
« Отговор #10 -: Юни 16, 2009, 08:51:23 pm »


Не много точен на отговора "След колко време ще ми оправиш акаунта?" (не, отговорите от рода на "Докладвано е и ще бъде проверено." и "Аз не съм програмист." не се приемат).

∫x^n dx = x^(n+1)/(n+1) + C и като се има впредвид, че горната граница на определения интеграл е безкрайност, отговорът в безкрайност (при n по-голямо или равно на 1).
« Последна редакция: Юни 16, 2009, 09:05:38 pm от gleich »

Неактивен Ne_pitai

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Данък на гилдията
« Отговор #11 -: Юли 07, 2009, 01:36:21 pm »
Извинявайте за глупавия въпрос, но как може един член на гилдията да даде залто на друг?
Благодаря!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Данък на гилдията
« Отговор #12 -: Юли 07, 2009, 01:39:06 pm »
"Директно" няма начин (може само да се дарява). Алтернативата обаче е чрез покупко-продажба през аукциона, където има малки загуби заради комисионната.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Данък на гилдията
« Отговор #13 -: Юли 07, 2009, 01:48:57 pm »
Ха ха, ще го имам впредвид другия път като трябва да отговарям на въпроси :) Добре че завърших Езикова Гимназия и не съм от умните поне  ;D


Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Данък на гилдията
« Отговор #14 -: Юли 07, 2009, 01:50:01 pm »