Автор Тема: Умения с оръжия.  (Прочетена 2068 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Умения с оръжия.
« -: Юни 17, 2009, 12:35:59 am »
Усещтам, че има нещо, за което не сме осведомени, относно бонусите към оръжията (звездичките с 2%).
Преди поредната многоетапна битка бях със 266 точки, след като проведох 3 сражения и убих общо 9 противника, числото на майсторствтото с метални ножове се бе покачило само с 3 (269).
Та въпроса ми е - на мен ли не ми отчита правилно или след първите 100 убити летвата се вдига и за 1 точка трябват 2-3 трупа?

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Умения с оръжия.
« Отговор #1 -: Юни 17, 2009, 06:24:39 am »
 При многоетапните битки отчита само първата

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Умения с оръжия.
« Отговор #2 -: Юни 17, 2009, 08:50:59 am »
При многоетапните битки отчита само първата
Е айде стига де, то какво не им е прецакано на тези многоетапни битки, аз повече там няма да стъпя...

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Умения с оръжия.
« Отговор #3 -: Юни 17, 2009, 09:23:52 am »
1. Точка за майсторство с оръжие се дава на сражение, независимо колко противници са убити.
2. Точка за убит противник се дава за всеки убит противник.

Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Умения с оръжия.
« Отговор #4 -: Юни 17, 2009, 09:58:33 am »
 Когато трябва да убиеш точно определен тип противник - отчита само първата битка за куеста. Ако са животни и куеста е за кожи - отчита кожите от всички битки. Така беше. Сега ако е правена корекция, това е друго нещо. Аз рядко ходя вече на многоетапни, защото много често, след първата те връща в града.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Умения с оръжия.
« Отговор #5 -: Юни 17, 2009, 12:31:06 pm »
Когато трябва да убиеш точно определен тип противник - отчита само първата битка за куеста. Ако са животни и куеста е за кожи - отчита кожите от всички битки. Така беше. Сега ако е правена корекция, това е друго нещо. Аз рядко ходя вече на многоетапни, защото много често, след първата те връща в града.
Ама стойте онлайн бе хора, мен ме връща само ако съм излизал от акаунта и то ако е след първата битка, ако си излязал преди нея пак ти дава да продължиш. Ти както искаш, правиш битка, няма те 5 часа, правиш още една, няма те 10 часа и то пак да те чака :) Ми не те чака :) Връща те в града, според мен всъщност трябва да си те чака, но е факт че не е така. Обаче няма начин да седиш онлайн и да те връща. Аз редовно като ми свърши храната си кисна по 3-4 часа и рефрешвам през 10-20 минути, за да не ме изхвърли и да изгоря и като се напълня си се сбивам без проблем.

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Умения с оръжия.
« Отговор #6 -: Юни 17, 2009, 03:03:15 pm »
 Аз обикновено си стоя в акаунта и освен това не чакам, а веднага пускам следващата, ако не ме изхвърли. Проблема е само след първата битка. Ако захапе втората, продължава без проблем до края.  Не знам защо не ти се е случвало - късметлия си :D.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Умения с оръжия.
« Отговор #7 -: Юни 17, 2009, 04:35:15 pm »
Аз обикновено си стоя в акаунта и освен това не чакам, а веднага пускам следващата, ако не ме изхвърли. Проблема е само след първата битка. Ако захапе втората, продължава без проблем до края.  Не знам защо не ти се е случвало - късметлия си :D.

И на мен никога не ми се случвало, с два акаунта сме се били толкова битки, веднъж или два пъти за месец сигурно.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Умения с оръжия.
« Отговор #8 -: Юни 17, 2009, 05:44:57 pm »
Аз обикновено си стоя в акаунта и освен това не чакам, а веднага пускам следващата, ако не ме изхвърли. Проблема е само след първата битка. Ако захапе втората, продължава без проблем до края.  Не знам защо не ти се е случвало - късметлия си :D.
Най-вероятно си стрелец, то какво да чакаш или умираш или не ти взимат кръв, то и мистика е същото... Ама бойците мнотго папкат... Ти да не мислиш че ми е кеф да чакам... Като свърши храната и си чакам, а обикновенно тръгвам с поне една пълна раница, смятай...