Автор Тема: Лидерство vs уменията на мистика  (Прочетена 5981 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Лидерство vs уменията на мистика
« -: Май 18, 2010, 01:58:36 pm »
В 5 категория с лидерстов може да се качат повече от 300 атрибутни точки като войн а мистика си остава с 225 та за 6 нещо измислено е защото с тези проценти ,а не фиксирани точки пропаста м/у благословиите на мистика и лидерството ще стане още по голяма :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #1 -: Май 18, 2010, 02:57:45 pm »
Според мен ще е хубаво да се сложи една греда- лидерство да дава 24% или 50 атрибутни точки (което е по-малко, него). Иначе Лидерство си е едно единствено умение, а мистикът трябва да развива няколко едновременно (инвестициите са несъразмерни).

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #2 -: Май 19, 2010, 11:13:57 am »
Така ще прецакат войните, дай да намалим и бойния вик та свирепия войн да стане съвсем неизползваем.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #3 -: Май 19, 2010, 11:21:10 am »
Баланса , момчета и момичета , баланса..Воините кат 5 , особено пазителите са си непробиваеми..Последната промяна с броните ги засили още повече..Ясно че шефа играе с воин ама и другите са хора *pardon* / шегувам се естествено..Добри е последният човек дето ще злоупотреби с права/...Но наистина куца баланса..Апропо , какво стана с намаляването на пораженията на копията при стрелците? Кога ще отпадне?! Нали уж беше временна мярка а се точи 7 месеца вече..Да ви кажа дотук рестрикциите са само и единствено насочени към този клас герои което не е добре меко казано.. :(
« Последна редакция: Май 19, 2010, 05:44:56 pm от Sion »
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #4 -: Май 23, 2010, 09:35:19 pm »
Преследвачите ако са зле, то какво да кажем за ловците?!? Блокират ми 90% от ударите и само чакат да влезнат в гарантираните си 35% шанс за удар и ... ЧАО! А това умение прецизност не съм го видял досега в действие - понякога става така, че имам по-малко успешни атаки от воини с по 50-60 точност, а аз имах 271 точност и прецизност 5 и няма и няма уцелване просто  :'( Както и да си въртя уменията, добре облечен воин нямам шанс да бия - ни свиреп, ни пазител
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #5 -: Май 23, 2010, 10:54:22 pm »
много ясно, ако биеш мистици значи стрелеца ти е добър, ако не е сакат  :D

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #6 -: Май 24, 2010, 09:46:21 am »
Аз имам още едно питане което също дисбалансира играта, защо няма наемници с лидерство?

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #7 -: Юни 03, 2010, 11:08:48 pm »
Вече е пусната 6 категория и се видя, че няма нови умения който да променят баланса не е ли време нещо да се измисли  нещо,защото скоро разликата м/у 50 точки благословия/проклятие на мистика  и 24% лидерство/боен вик ще стане невероятно голяма  :'(

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #8 -: Юни 04, 2010, 11:31:37 am »
Нови умения си трябват. Aз като съм стрелец със лък след 45-6 левел реално вече няма какви умения да вдигам.
При свирепия войн ако е избрал да не е с 2 уръжия ами е с меч примерно се появява същия проблем. Докато при другите класове има доста неща за максване... ???

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #9 -: Юни 04, 2010, 12:06:25 pm »
Ако се стрелец ще искаш да биеш всички други!
Ако си маг ...пак така
Ако си войн......
....всеки иска да бие другите

Като си пазител с -40% ловкост ставаш като един паметник и да те кацат врабчетата :D
Като станеш маг с над 600-700 ловкост ,като някой заек скачаш и тук и там да не те уцелят  :D
Стрелеца(ловец)  с над 600 точност ставаш за снайперист-от далече си Бог ,а от близо се молиш на Него да не те докопат :D

Според мен за сега всичко е ок.Това е и идеята на играта.Всеки да може да се развие както намери за добре,така че да може да бие всички!

*Това си е мое мнение
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #10 -: Юни 04, 2010, 12:53:25 pm »
 ;D  ставате смешни с тия мистици. какво все се жалвате за тях. развий си мале още 3-4 ац с др класове герой и сравни. вс знаем , че мистците бяха танковете в 5 кат. и такива ще са и в 6 кат. дето да им сложиш точка все ще е от полза. донякаде и свирепия сега ще се поуправи. но за пазител след 50 нив ??? де да слагаш точки вече. след като имаш на макс основните и най-важни умения. =лидерство. позиция на пазител. майсторство с бронята. маисторство с оръжието с което боравиш и контра атака. СЕГА ТИ ОСТАВА да слагаш на ненужни умения като провукация и маисторство с щит. като знаем колко е максималния допуск за щит.сега вс точки са безсмисленни . а мистиците с тия блокове на тоягите- как бе. бият яко пазители. затова и няма нужда от такива жалби . щото играта се прецака повече. мн избързаха с пускането на тази 6 кат, дали под натиск на играчи или по др причини. но нещата никак не са балансирани. има твърде мн неуредици, който тепърва трябва да се поправят
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Kilgor

  • Гост
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #11 -: Юни 04, 2010, 12:57:07 pm »
СЕГА ТИ ОСТАВА да слагаш на ненужни умения като провукация и маисторство с щит. като знаем колко е максималния допуск за щит.

Съдейки по последните ми предизвикателства пазителите вече влизат в битка с реалния си блок, а не със 75%.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #12 -: Юни 04, 2010, 01:00:18 pm »
да така е влизат с реалния блок. но се отчита допустимия 75. а и писах др не за тоя блок
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Kilgor

  • Гост
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #13 -: Юни 04, 2010, 01:04:16 pm »
да така е влизат с реалния блок. но се отчита допустимия 75. а и писах др не за тоя блок

Не се отчита 75%, отчита се целия. С моя пазител имах 420 сила, съответно свалях 63% противников блок. Противника имаше 105%, а в битката беше с 42%. Ако му го свалях от 75, трябваше да има 12%, ане 42%. Та срещу мобове с по 500 сила е хубаво да влизаш в битка с по над 130 блок. Т.е. майсторство с щит се превръща в ценно умение.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Лидерство vs уменията на мистика
« Отговор #14 -: Юни 04, 2010, 01:17:07 pm »
Относно това, че пазителят нямал къде да слага точки- а нима уменията му са лоши? Врабчетата нека да кацат, но ще им трябват нокти на дракон, за да одраскат този феро-ванадиев паметник (стига да не си е разпределил уменията съвсем зле).

За мистика- точно в момента изобщо не е осъществен замисълът да е подкрепящо звено в битката. Уменията му до голяма степен са или несравними с другите "масови" (Боен вик, Лидерство) като ефект, или помагат единствено на него (Вътрешен дух). За светлия мистик- не знам дали бонус от една точка за 100/200/300 дух при условие, че горницата за инвестиране на точки вече е до 59 ще е нещо състоятелно. При условие, че тежестта на атрибутите продължава да расте, дори и Лекуване (както и атрибутните магии на мистиците) е изключително погрешно да бъда оставено на твърди числа. Преди време бях писал предложение за уменията Слабост и Силата на тигъра и въвеждане на %-ен ефект точно по тази причина. Вече е наложително да се направи това с всички атрибутни магии на мистиците (нали са мистици, в благословиите и проклятията трябва да са им силните страни).