Автор Тема: Предложение за играта  (Прочетена 2365 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Предложение за играта
« -: Май 21, 2010, 05:21:12 pm »
Здравейте.Имам няколко предложения.Незнам кой ги чете и кой може да каже дали ще се изпълнят?Ето ги и тях:Може ли да се направи самата битка да е малко по реална с героите да има някакви ефекти, когато се бият/Да не е с тези ножове които се хвърлят/Някаква реална битка да се вижда.Може ли да има звук и хубави светлинни ефекти, когато има битка.Ако блокираш удар да се чува удар от желязо,когато те ударят да се чува стенание и колкото повече ти намаля жизнеността екрана да става червен.Когато правиш критичен удар, заслепяване или някой специален ефект да свети синьо и т.н.И когато пътуваш да има картинка примерно с кон или карета...И последно предложение да може да си купуваш точка за действие, да струва примерно 1000 злато или повече...Могат ли да се направят тези неща?За битките е особено важно защото когато се води битка да ти доставя удоволствие от ефекта и звука...Благодаря на хората които ще отговорят и помогнат!

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Предложение за играта
« Отговор #1 -: Май 21, 2010, 05:43:45 pm »
за битките добре,но
точки за действие си се копуват отдавна
24 точки за действие струват 10 диаманта
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Предложение за играта
« Отговор #2 -: Май 21, 2010, 05:49:00 pm »
А битките да кой отговаря за интерфейса и ще може ли да се направи по-забавна играта?Също така и екипировката когато се слага да е на самият герой и да се вижда целия герой с екипировката която му се сложи!
« Последна редакция: Май 22, 2010, 12:04:00 am от boxa »

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Предложение за играта
« Отговор #3 -: Май 22, 2010, 12:12:47 am »
Не си виждал предишните битки, и определено не си играл други браузър игри. Интерфейса си е прекрасен.

Неактивен mitonzi

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +53/-38
    • Профил
    • Влезте тук моля
Re:Предложение за играта
« Отговор #4 -: Май 22, 2010, 06:37:05 am »
Наистина в сравнение с други браузър игри които съм играл тук битките са най-добре направени.
Така, че не виждам смисъл да се правят още неща. А и тези които са с по-слаби компютри като мен ще изпитват затруднения като играят. На мен и сега ми зарежда трудно като пускам битки, а ако се въведът още неща може и да спре да ми зарежда.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Предложение за играта
« Отговор #5 -: Май 22, 2010, 08:49:34 am »
А поне за екипа на героя като го екипираш да ти се вижда героя с реалните дрехи и оръжия.?Там няма какво да товари

Неактивен dobcho

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 110
  • Karma: +12/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предложение за играта
« Отговор #6 -: Май 22, 2010, 09:35:49 am »
е то направо да го правят 3D а?  *hmm*
когато съдбата ти обърне гръб-изчакаи я да се наведе :)

Неактивен mitonzi

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +53/-38
    • Профил
    • Влезте тук моля
Re:Предложение за играта
« Отговор #7 -: Май 22, 2010, 11:39:10 am »
А поне за екипа на героя като го екипираш да ти се вижда героя с реалните дрехи и оръжия.?Там няма какво да товари

Това ще е интересно, но е малко непостижимо според мен. Това е браузърна игра все пак. Ако искаш да виждаш герой с реална екипировка играй WoW, Shaiya и какви ли не още други MMORPG игри.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Предложение за играта
« Отговор #8 -: Май 22, 2010, 04:22:57 pm »
Това ще е интересно, но е малко непостижимо според мен. Това е браузърна игра все пак. Ако искаш да виждаш герой с реална екипировка играй WoW, Shaiya и какви ли не още други MMORPG игри.
Искам да кажа самите оръжия да се слагат на героя а не до него.Само картинка с новата екипировка а не да е 3D както се шегува колегата по горе.Вместо да са острани, оръжията и дрехите да се слагат на аватара, да е малко по реално.Но като няма хора които да кажат и отговорят здраве да е!