Автор Тема: битките на арената-30 минути опити за нищо  (Прочетена 3959 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tyty_man85

  • Гост
30 минути чакам да се сбия на ерената и никой не иска изписва и на двамата че сме готови но двубой така и няма какъв е смисъла на играта ако няма битки по-дорбе ще е ако битката се провежда веднага щом влезеш във стаята  а не да се вижда кое ниво е влязал и да преценява дали може или не да ме бие няма да е лошо да го променят за да има повече двубои

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #1 -: Юни 17, 2009, 04:12:01 pm »
Да и аз съм на това мнение не трябва да показва снаражението и и останалите показатели по героя като ловкост точност жизненост и т.н.
За нивото е под въпрос мисля 4е трябва да излиза и славата задължително
И аз съм на мнение че трябва да се оправи тази нередност ще е в плюс на играта и ще има повече битки

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #2 -: Юни 17, 2009, 04:16:49 pm »
Можеби трябва да се направи да се регистрираш в арената за определено време 12ч, 24ч, 48ч и т.н. примерно както при работата и ако има желаещи да даде join и да праща на първия саобщение с приемане и отказ и като влезне на линия или ако е на линия да приеме или да откаже и също да не дава пълна информация за противниковият играч
В момента арената не фонкциуонира правилно, да не казвам че е напълно безсмислена

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #3 -: Юни 17, 2009, 04:18:00 pm »
регистрацията не трябва да пречи на нормалното развитие на героя в смисъл той да може да си води битки и да работи

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #4 -: Юни 17, 2009, 04:40:23 pm »
30 минути чакам да се сбия на ерената и никой не иска изписва и на двамата че сме готови но двубой така и няма какъв е смисъла на играта ако няма битки по-дорбе ще е ако битката се провежда веднага щом влезеш във стаята  а не да се вижда кое ниво е влязал и да преценява дали може или не да ме бие няма да е лошо да го променят за да има повече двубои

Би трябвало веднага щом и двамата сте готови, битката да се проведе. А мисля че има смисъл в това да видиш колко силен е противника, ако си направил залог и не искаш да се биеш с някого 5 нива над теб и да загубиш, това е единствения начин да прецениш силите му и ако не ти харесва, да го изгониш от стаята си.

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #5 -: Юни 17, 2009, 04:50:41 pm »
Значи битки няма да се водят понеже е много малка вероятноста да не кажа и никаква да се срещнат двама еднакви героя все единия ще е по слаб и другия ще избяга по твойта логика

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #6 -: Юни 17, 2009, 04:56:00 pm »
Айде за нивата и славата да но всички показатели и снаражението му да са видими съм против

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #7 -: Юни 17, 2009, 05:00:42 pm »
Може да се сложи опция за нещо като проучване - с/у известно количесвто злато да се дават ориентировъчни данни за противника (с известно разминаване от реалните стойности). Ако има разлика в нивата на играчите, да се взима повече злато (1ниво +50 злато; 2нива +100; ...)
Така, който иска и има парици, да може да се сдобие с информация своевременно преди битката.

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #8 -: Юни 17, 2009, 05:06:26 pm »
Да това наистина е решение да се проучва и тогава да се дава информация по подробна за противника. Нивото може да си го дават то и по статистиката може да се разбере но за другата информация да се пуска проучване срещу злато и тогава да се дава информация за играча. И битките да са с записване и да не е необходимо да си оннлине пуска6 покана и като я приеме другия се извършва боя

tyty_man85

  • Гост
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #9 -: Юни 17, 2009, 05:56:50 pm »
направих си стая но ми идва един 23 ниво и естествено ще ме спука от бой и не го пуснах и така ще си играеме до утре докато някой слабак не се излъже да влезе при батко да го ступа  ама едвали

Rayh

  • Гост
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #10 -: Юни 17, 2009, 06:13:00 pm »
направих си стая но ми идва един 23 ниво и естествено ще ме спука от бой и не го пуснах и така ще си играеме до утре докато някой слабак не се излъже да влезе при батко да го ступа  ама едвали

а ти би ли влязъл да се биеш с моя митак  8)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #11 -: Юни 17, 2009, 06:16:22 pm »
Не знам, аз в тази арена един път загубих 2 точки за действие без да се бия, после ходих един по-голям стрелец да ме пребие, че искаше да се тества и докато чаках се появи някакъв боец на моето ниво и аз пък си го пребих :) Но нещо не ме кефи там... Чакане обаче не е имало, когато и двамата натиснат че са готови, битката просто си се състои и това е, нещо явно не всеки може да се справи със "супер сложния" интерфейс за стартиране на битката  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

tyty_man85

  • Гост
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #12 -: Юни 17, 2009, 06:23:44 pm »
затова  искам да направят така че битката да се провежда веднага и да не се вижда името на игра4а какъв е смисъла да се бия като виждам 4е е 2-пъти по-силен от мен

tyty_man85

  • Гост
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #13 -: Юни 17, 2009, 06:25:28 pm »
дори и двамата да са готови трябва да натисне на4ало и тогава да се проведе битката ина4е до сега да съм направил 10 битки ама не става

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:битките на арената-30 минути опити за нищо
« Отговор #14 -: Юни 17, 2009, 07:38:11 pm »
дори и двамата да са готови трябва да натисне на4ало и тогава да се проведе битката ина4е до сега да съм направил 10 битки ама не става

Естествено че трябва да натиснеш начало за да се състои битката, какъв е проблема в това.