Автор Тема: Проблем с дропа в многостепенни зони  (Прочетена 1376 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
св.2, gyba

От една седмица се бия в многостепенните зони в Бариерата(Бърлогата на корсарите) и днес за проба отидох при Скорпионите в Офалия. При 76% бонус за пуснат предмет(общо, с наемниците), от всичките 10-на битки с лидерите в тези 2 зони не ми е пуснало НИТО ВЕДНЪЖ(!!!) зелен предмет. За сметка на това почти всеки път ми пуска някакъв скапан рядък колан лвл34 с броня 96 и сила +6, което почва да ми се набива на очи - ВИНАГИ един и същ колан!

За сравнение, с други акаунти, aryan(77% бонус предмети) и balthazar, в 8 от 10 случая, да не кажа и повече, ми пуска зелени предмети(понякога дори и по два), а в останалите случаи, легендарни и епични предмети.

Моля, погледнете проблема.


Предположение: Това по което 2-та акаунта се различават драстично в дропа е дропа на злато - gyba 19%, aryan 80%. Да не би да са обърнати процентите за злато и предмети и от там да идва проблема?!?
« Последна редакция: Май 23, 2010, 07:37:57 am от Aryan »
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Проблем с дропа в многостепенни зони
« Отговор #1 -: Май 23, 2010, 07:57:29 am »
И при мен е така случая с дропа - нищо отникъде не пада!
"Нямаш късмет" е обяснението  :-X

Аз съм бил мамута във фалар над 10 пъти без зелено или какъвто и да било дроп, докато в същото време си даваше на други хора зеленчуци доволно. Сбъркана е тая игра.
« Последна редакция: Май 23, 2010, 08:01:14 am от gabarko2 »
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Проблем с дропа в многостепенни зони
« Отговор #2 -: Май 23, 2010, 08:37:41 am »
и на мен мамута обича да ми пусна по два банана или две мръвки и само толкова
а на други пуска не по два комплекта ако и с нещо отгоре
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с дропа в многостепенни зони
« Отговор #3 -: Май 23, 2010, 08:42:12 am »
При мамута преди малко с Aryan ми пусна традиционният зелен предмет - някакво наметало.

"Нямам късмет" за зелени, НО имам късмет 6-7 пъти да ми пусне ЕДИН И СЪЩ кожен колан?!? Ама АБСОЛЮТНО един и същ, до последното парметърче!!! И то в две РАЗЛИЧНИ зони! Ами ако отида в трета и пак същия колан ми падне какво правим с "късмета"?
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с дропа в многостепенни зони
« Отговор #4 -: Май 25, 2010, 09:48:51 am »
Както многократно е казвано % за зелени предмети е достатъчно нисък и няма никакъв начин да си го броите като сигурен дроп. Ако случайно сте се заблудили как действа % за пуснат предмет ще ви дам пример:

Съществото има 4% да ви пусне такъв(което е доста приличен % по принцип). Вие имате 100% бонус за пуснат предмет. Процента ви се покачва на 8% а не е 104%.

Така че проблем няма и не би трябвало да очаквате такъв при всяко посещение.