Автор Тема: Смисъла от гилд??  (Прочетена 4893 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ILKOBG

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 7
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Смисъла от гилд??
« -: Юни 17, 2009, 05:26:59 pm »
Здравейте,
някой ще ми разаясни ли смисъла от гилд?Аз съм 10 ниво-Мистик-Бижутер и ювелир...Та ако може някой знаещ да ми разясни какво точно е готиното да вляза в гилд..

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #1 -: Юни 17, 2009, 05:48:48 pm »
зависи ако си в силен гилд може да ти помагат ако си в слаб гилд стоиш и си цъкаш няма смисъл  :D
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

tyty_man85

  • Гост
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #2 -: Юни 17, 2009, 06:05:24 pm »
аз съм мистик  миньор и не мога да копам скъпоценни камъни  само руда а ти можеш и вместо да даваш пари във аукциона за медни кюлчета си ги разменяш със твойте съюзници  и се развиваш доста по-бързо да не говориме за оръжията които са ми правили вместо да ги копувам

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #3 -: Юни 17, 2009, 06:22:57 pm »
И все пак, както и в другите подобни теми съм писал, не е ли време да се пуснат някакви смислени съюзни проучвания, защото сегашните са безмислени, но за всеки случай и цените са им абсурдни...

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #4 -: Юни 17, 2009, 07:24:22 pm »
И все пак, както и в другите подобни теми съм писал, не е ли време да се пуснат някакви смислени съюзни проучвания, защото сегашните са безмислени, но за всеки случай и цените са им абсурдни...

нали знаеш че на никой не му пука за нашите желания  ;)
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #5 -: Юни 17, 2009, 07:26:03 pm »
нали знаеш че на никой не му пука за нашите желания  ;)

Ами при такива коментари съм сигурна че на никой няма да му пука. Ако очакваш всичко да стане за един ден горчиво се лъжеш. Според мен гилдията стига да бъде правилно структурирана, има огромно предимства за които повечето извън гилдията не могат дори да мечтаят.

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #6 -: Юни 17, 2009, 08:09:58 pm »
то ние дигнахме 4-та категория вече а ти ми казваш че за 1 ден нямало да стане то ние ще минем нивата докато се направи нещо
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #7 -: Юни 17, 2009, 09:00:52 pm »
Ако уменията на чудовищата и балансирането на точките бяха въведени преди две-три седмици, още щяхме да ходим само в гората за глигани.

Неактивен Chaz

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +2/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #8 -: Юни 17, 2009, 09:41:02 pm »
И все пак, както и в другите подобни теми съм писал, не е ли време да се пуснат някакви смислени съюзни проучвания, защото сегашните са безмислени, но за всеки случай и цените са им абсурдни...
Проучванията не са безмислени и на цените им няма нищо ... ако си 5лвл и си направил гилд е нормално да ти се струват абсурдни,но за един гилд съставен от 10+ не са проблем проучванията,дори бих казал,че е прекалено лесно да се разрастне едина гилдия..

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #9 -: Юни 18, 2009, 05:26:08 am »
Проучванията не са безмислени и на цените им няма нищо ... ако си 5лвл и си направил гилд е нормално да ти се струват абсурдни,но за един гилд съставен от 10+ не са проблем проучванията,дори бих казал,че е прекалено лесно да се разрастне едина гилдия..
Какво значение има колко сте и кое ниво сте. Ако сте няколко дузини приятелчета, защо само 10 да влязат в гилдията или максимум 15, другите имат да си чакат, какво като сте 5-то всичките? И не ми казвай да си направят 5 гилдии, те ще искат да са в една, това е смисъла на гилдията!

Неактивен Chaz

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +2/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #10 -: Юни 18, 2009, 04:15:46 pm »
Като искат да са всички заедно ще се постараят.Нали трябва да има места на които да се запъваш в таз игра,за да ти поддържа интереса.Ако по една дозина хора можеха да са в една гилдия - щеше да има 2-3 гилдии останалото щеше да е боза работа и този аспект от играта щеше да се обезмисли напълно...
Замисли се малко не гледай на нещата толкова отгоре отгоре.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #11 -: Юни 18, 2009, 04:23:02 pm »
Защо тези, които се изказват негативно за играта мислят, че създателите не следят за баланса ? Всяка промяна според мен е в посока баланс. Когато някой от нас открие някъде предимство в играта, рано или късно го откриваме всички и това води до дисбаланс, който се забелязва в статистиките на админите и оттам се променят параметрите. Поне според мен това е системата :) Просто  играйте, това тук е забавление, а не въпрос от жизнена важност ! Ако искате на всяка цена да успеете някъде пробвайте успеха да е в реалният ви живот.

Това е от мен.

Неактивен ILKOBG

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 7
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #12 -: Юни 20, 2009, 08:56:00 pm »
От всички постове ми стана ясно,че да съм в гилд е хубаво само за да си разменям направеното от мене за материалите на гилда...?Или по-точно казано "а ще ти дам материали,да не ги купуваш,а ти ще ми дадеш изработеното..."

От което аз съм напред със занаята а гилд-аверчетата с изработеното... ???

Rayh

  • Гост
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #13 -: Юни 20, 2009, 09:03:07 pm »
играта все още се развива ще дойде време да разбереш няма как да си голям сам аз сам внасям и развивам гилдията и се мъча да помагам на другите защото ще дойде време да се пазим  8)

Неактивен agent_n

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 73
  • Karma: +3/-12
  • В www.imperiaonline.org съм
    • Профил
Re:Смисъла от гилд??
« Отговор #14 -: Юли 10, 2009, 10:07:35 am »
нали знаеш че на никой не му пука за нашите желания  ;)

Донякъде си прав, но това все пак е бета-версия на играта. Сега тестват слабите и силни страни и после ще се оправи всичко / да се надяваме /