Автор Тема: Абсурд!  (Прочетена 12385 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Pinkoto

  • Гост
Re:Абсурд!
« Отговор #45 -: Май 31, 2010, 09:19:02 pm »
екипа също печели пари само където се влиза в този сайт батка нека не приказваме глупости  ;)
И кое "БАТКА" от това, което съм казал е глупост. Хайде, аз като пиша глупости, ти умният, ще ми дръпнеш ли един анализ на писанието?
*Благодаря ти за -

Неактивен Dancho_Lyd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-18
    • Профил
Re:Абсурд!
« Отговор #46 -: Май 31, 2010, 09:21:12 pm »
е нали казваш ,че трябва да се изхранва мисля ,че беше ,че над 5000 уникални клика на ден се печелят ,еди колко си на всеки следващ не помня мислиш ли ,че тази игра ги няма тези кликове също ,защо мислиш те карат да играеш онази игра с те тарани и защо има сумати и сайтове направете 10 хиляди клика печелете това печелите онова не говори глупости ,че щели да омрат гладни ако не се пращали смс,
Обичам стратегически игри

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Абсурд!
« Отговор #47 -: Май 31, 2010, 09:22:01 pm »
Има достатъчно много злато , затова и се обезценява , съответно цената на диамантите расте..Преди време се направиха едни промени , водиха се едни спорове , пък резултата си беше предизвестен..Единствения начин диамантите да са евтини е да няма злато за покупката им..Но за това така и не е намерено решение до момента..Ако се снижи дропа ,ще има вой до небето ..Ако се остави така - пак вой.. *pardon* Сега е добре за тези които са в 5 та категория  за останалите - дръвце и светло бъдеще.. *freak* Според мен някакво решение би било диамантите да имат различна стойност в различните категории , според съответното предлагане , но тогава ще трябва да се забрани прехвърлянето от акаунт в акаунт или да се дефинират като диаманти за съответната категория..Така ще е справедливо , но иска доста работа и мислене за евентуални злоупотреби и тяхното предотвратяване и надали ще се случи..
« Последна редакция: Май 31, 2010, 09:25:57 pm от Sion »
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Pinkoto

  • Гост
Re:Абсурд!
« Отговор #48 -: Май 31, 2010, 09:26:50 pm »
е нали казваш ,че трябва да се изхранва мисля ,че беше ,че над 5000 уникални клика на ден се печелят ,еди колко си на всеки следващ не помня мислиш ли ,че тази игра ги няма тези кликове също ,защо мислиш те карат да играеш онази игра с те тарани и защо има сумати и сайтове направете 10 хиляди клика печелете това печелите онова не говори глупости ,че щели да омрат гладни ако не се пращали смс,
Това няма да го коментирам! Бих искал да те попитам: "Имаш ли си някаква идея, колко грешки си допуснал в "пост"-а си?"
Благодаря ти в аванс,
Лека вечер

Неактивен Dancho_Lyd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-18
    • Профил
Re:Абсурд!
« Отговор #49 -: Май 31, 2010, 09:32:33 pm »
май няма ,какво да кажеш и си избиваш комплексите с правописни грешки  :)
Обичам стратегически игри

Неактивен shotgun600

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Абсурд!
« Отговор #50 -: Май 31, 2010, 09:52:32 pm »
е нали казваш ,че трябва да се изхранва мисля ,че беше ,че над 5000 уникални клика на ден се печелят ,еди колко си на всеки следващ не помня мислиш ли ,че тази игра ги няма тези кликове също ,защо мислиш те карат да играеш онази игра с те тарани и защо има сумати и сайтове направете 10 хиляди клика печелете това печелите онова не говори глупости ,че щели да омрат гладни ако не се пращали смс,

Прост си като лопата,и точно поради този ФАКТ,недей да се обаждаш.



Колкото до цената на диамантите.Само вие ,които сте в тази тема ревете на умряло.Щом се купуват,значи няма проблем.
Ако няма търсене,цената на предлаганата стока ,пада.
Ако има високо търсене,то цената се качва.
Какво искате,това си е най обикновен пазар,който работи като всички останали пазари.
Дали става дума за диаманти в играта или за череши на женския пазар,принципа е един и същ.Аман от ревльовци.

« Последна редакция: Май 31, 2010, 09:54:57 pm от shotgun600 »

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Абсурд!
« Отговор #51 -: Май 31, 2010, 09:54:18 pm »
Явно някой хора си мислят ,че като са в играта 1 година знаят всичко!
Щом се купували диаманти значи има търсене *hihi* Прав си! аз днес също си купи по принуда,но си купих!
Но не може за 1 месец да скочи от 20 на +70к Как така расте? Малко замислял ли си се?Как в рамките на 1,30ч от 2500д(горе долу) стават на 200?! Да не би всички да сме се юрнали да купуваме или всички да сме пуснали по едно и също време и никой да не ги е купил-съответно и да се върнат. Може и вариант от 50/50. Има човек,който стриктно се грижи да изкупува диамантите от пазара.То е всеобща тайна  *hihi*

Ако се въведе вариант да ти се дава отчет с покупката и кой ти я купува ще стане много интересно :) Искаш ли да ти кажа че няма да има скачане на диаманта. Теории на конспирациите мнооооого. Само да си с повече фантазия като мене :)

И защо няма да ревем ли? Ми почнах със сапфир на 40к  помисли за другите камъни как беше. Все удрях с новостите и всичко скъпо. Я гледай сега в 2ра 3та та мога да кажа че и в 4та си е супер да си киснеш :)
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Абсурд!
« Отговор #52 -: Май 31, 2010, 09:56:59 pm »
Хроника на златото и диамантите:

Първата тема- http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=5230.msg29352#msg29352
Първият недоволен- http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=5222.msg29283#msg29283
Първият доволен- http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=5222.msg29344#msg29344
Първата анкета (и първият, който е хем доволен, хем недоволен, малко по-долу в същата тема)- http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=5234.0
Първият недоволен от цените на диамантите- http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=6741.msg36531#msg36531

Сега обърнете внимание на датите и числата, които се споменават, както и изразените позиции.

Неактивен shotgun600

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Абсурд!
« Отговор #53 -: Май 31, 2010, 09:59:07 pm »
Явно някой хора си мислят ,че като са в играта 1 година знаят всичко!
Щом се купували диаманти значи има търсене *hihi* Прав си! аз днес също си купи по принуда,но си купих!
Но не може за 1 месец да скочи от 20 на +70к Как така расте? Малко замислял ли си се?Как в рамките на 1,30ч от 2500д(горе долу) стават на 200?! Да не би всички да сме се юрнали да купуваме или всички да сме пуснали по едно и също време и никой да не ги е купил-съответно и да се върнат. Може и вариант от 50/50. Има човек,който стриктно се грижи да изкупува диамантите от пазара.То е всеобща тайна  *hihi*

Ако се въведе вариант да ти се дава отчет с покупката и кой ти я купува ще стане много интересно :) Искаш ли да ти кажа че няма да има скачане на диаманта. Теории на конспирациите мнооооого. Само да си с повече фантазия като мене :)

И защо няма да ревем ли? Ми почнах със сапфир на 40к  помисли за другите камъни как беше. Все удрях с новостите и всичко скъпо. Я гледай сега в 2ра 3та та мога да кажа че и в 4та си е супер да си киснеш :)

Единственото полезно нещо,което каза,е идеята да се въведе възможност да се види ,кой е купил диамант.
А това,че са били 20 000 за 1 диамант,много ясно!
Много ясно ,че няма още от въвеждането на пазара,нещата да се задържат по един начин и за напред....
Пазара се променя...понякога цените падат,понякога скачат.....

Има много богати играчи,и те не са свързани с екипа на играта.Тези играчи могат да си позволят да изкупят целия пазар,като се съберат 4-5 от тях.

По цял свят,богатите правят спекула,защото могат да си го позволят.

За мен,единствения проблем на играта е това,че един играч,може да има 12105-11 героя.Има уроди ,които не стават по цял ден за да управляват хилядите си геройчета...
Трябват ти точно 20 такива урода,за да скапят тотално пазара ,а от там и цялата игра.
« Последна редакция: Май 31, 2010, 10:01:38 pm от shotgun600 »

Неактивен Dancho_Lyd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-18
    • Профил
Re:Абсурд!
« Отговор #54 -: Май 31, 2010, 10:00:09 pm »
shotgun аз ,че съм прос прос съм кажи ти ,с какво си по умен и дали това ,което казвам не е така  ;)
Обичам стратегически игри

Неактивен lisabon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +4/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Абсурд!
« Отговор #55 -: Май 31, 2010, 11:06:01 pm »
нека обясня нещо за олигофрени като shotgun600
идеята примате в тая тема че пазара на диаманти е умишлено манипулиран от опълномощени лица неандерталецо
това с търсенето и предлагането определят пазара в конкретно този случай е шибан шаблон
дори цената на диаманти да е много висока какъв е проблема на поставено лице с неограничени възможности да спекулира
дай ми 100000 Giga злато и ми гледай сеира
ще ти направя диаманта  150к
май съм прав а?!!!

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Абсурд!
« Отговор #56 -: Май 31, 2010, 11:23:33 pm »
нека обясня нещо за олигофрени като shotgun600
идеята примате в тая тема че пазара на диаманти е умишлено манипулиран от опълномощени лица неандерталецо
това с търсенето и предлагането определят пазара в конкретно този случай е шибан шаблон
дори цената на диаманти да е много висока какъв е проблема на поставено лице с неограничени възможности да спекулира
дай ми 100000 Giga злато и ми гледай сеира
ще ти направя диаманта  150к
май съм прав а?!!!

прав си и още как. напълно съм съгласен с теб. лично аз съм вижда с очите си как от около 1500 - 2000 диаманта в аукциона в рамките на минута изчезнаха всички и се случи това


няма толкова богат играч просто. отворената тема във форума от будни по това време играчи пък изчезна за още по кратко време.
аз лично си пускам смс-и и цената на диаманта ме засяга по скоро косвено , но си е нечесно от страна на тези хора да действат по този начин, които и да са те...
« Последна редакция: Май 31, 2010, 11:31:47 pm от Anarchy »

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Абсурд!
« Отговор #57 -: Юни 01, 2010, 12:19:07 am »
Само да вметна имам 3 мулетаи един основен акаунт на ден от бой изкарвам м/у 2-5 милиона ако изкарам и 1-2 легендарни рецеоти може да се стигне и до 7-8 милиона.На ден това прави от 8-15 милиона това за седмица прави между 50-80 милиона злато.Сега да видим 1500 диаманта по 70000 прави  прави 105 милиона и да се изкупят толкова диаманти ако се постави като цел не е много трудна задача за 2-3 играчи с по няколко мулета.
1 Ако екипа беше замесен едва ли щеше да действа по начин който е очеваден за тях нямаше ли да е добре  да качват цените плавно което не би предизвикало такова подозрение,а за 1 ден качване от 10000 за диамант определенно е фрапиращо.
2Моля да се спре с тази спекулация ,че това е дело на Зелот,защото ако беше така  едва ли  някой хора от съюза ни щяха да внесат по 20-30 милиона на вднъж и да получат от други такива диаманти равни на това злато по курсът за денят,а това става по време когато диаманта беше 20-30 хиляди и ако се искаше да се срива пазара щеше да стане още тогава.
3 В началото имаше 30-40 героя 5 категория сега са 500 ако всеки на ден изкарва по 1 милион злато това са 500  милиона така,че дори цена от 100000 злато за диамант не би била проблем за повечето играчи.

Неактивен shotgun600

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:Абсурд!
« Отговор #58 -: Юни 01, 2010, 12:26:38 am »
Само да вметна имам 3 мулетаи един основен акаунт на ден от бой изкарвам м/у 2-5 милиона ако изкарам и 1-2 легендарни рецеоти може да се стигне и до 7-8 милиона.На ден това прави от 8-15 милиона това за седмица прави между 50-80 милиона злато.Сега да видим 1500 диаманта по 70000 прави  прави 105 милиона и да се изкупят толкова диаманти ако се постави като цел не е много трудна задача за 2-3 играчи с по няколко мулета.
1 Ако екипа беше замесен едва ли щеше да действа по начин който е очеваден за тях нямаше ли да е добре  да качват цените плавно което не би предизвикало такова подозрение,а за 1 ден качване от 10000 за диамант определенно е фрапиращо.
2Моля да се спре с тази спекулация ,че това е дело на Зелот,защото ако беше така  едва ли  някой хора от съюза ни щяха да внесат по 20-30 милиона на вднъж и да получат от други такива диаманти равни на това злато по курсът за денят,а това става по време когато диаманта беше 20-30 хиляди и ако се искаше да се срива пазара щеше да стане още тогава.
3 В началото имаше 30-40 героя 5 категория сега са 500 ако всеки на ден изкарва по 1 милион злато това са 500  милиона така,че дори цена от 100000 злато за диамант не би била проблем за повечето играчи.


Подкрепям напълно казаното от теб.

На дебила ,който ме нарече олигофрен,изобщо няма да отговарям.

Екипа на играта никога не би се изложил по такъв виден начин.Това би се отразило негативно,и те не са глупави,че да го направят.
Има чужденци,които дават по стотици евра на месец,за да играят.Купуват и продават на поразия.Пари бол...

На който не му изнася,да не играе.

Неактивен Dancho_Lyd

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-18
    • Профил
Re:Абсурд!
« Отговор #59 -: Юни 01, 2010, 07:49:47 am »
аре кажи ,какво съм казал ,което не е вярно ве бастун чакам
Обичам стратегически игри