Автор Тема: Проблем с СМС закупуване на диаманти  (Прочетена 1753 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ansi

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +2/-0
    • Профил
 Здравейте всички,
Търся помощ как да получа закупени от мен  50 диаманта чрез СМС. В неделя 30.05. следобед си пуснах СМС, с който желаех да придобия диаманти - вече трети ден те не са ми доставени, а парите за тях са взети /4.80 лв/.Не мога да да се свържа с лайф съпорт чата-държи ме на изчакване, макар че уж е онлайн.Обърнах се и към екипа на Имперски герой, но те ме пращат да пиша тук и пак към чата.Вече се виждам в чудо какво да правя >:(

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Проблем с СМС закупуване на диаманти
« Отговор #1 -: Юни 01, 2010, 07:00:56 pm »
Изпрати лично съобщение на Oton със съдържание - вида на проблема - име на героя и сървър .... Той никога не забравя :)
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Проблем с СМС закупуване на диаманти
« Отговор #2 -: Юни 01, 2010, 11:49:33 pm »
опита ли с live support-а?
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Проблем с СМС закупуване на диаманти
« Отговор #3 -: Юни 02, 2010, 06:35:16 am »
Здравейте всички,
Търся помощ как да получа закупени от мен  50 диаманта чрез СМС. В неделя 30.05. следобед си пуснах СМС, с който желаех да придобия диаманти - вече трети ден те не са ми доставени, а парите за тях са взети /4.80 лв/.Не мога да да се свържа с лайф съпорт чата-държи ме на изчакване, макар че уж е онлайн.Обърнах се и към екипа на Имперски герой, но те ме пращат да пиша тук и пак към чата.Вече се виждам в чудо какво да правя >:(

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с СМС закупуване на диаманти
« Отговор #4 -: Юни 02, 2010, 07:36:56 am »
Пробвай с учтива молба (лично) до някои от хората по-горе във форума,придружена с обяснение,че не можеш да се свържеш с live support-а.Прибави името на акаунта си и ден и приблизителен час,когато е направена покупката с едно "благодаря за отделеното време" накрая.

Би трябвало да помогне...
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Проблем с СМС закупуване на диаманти
« Отговор #5 -: Юни 02, 2010, 09:57:40 am »
LCFDIVINE, пропуснала съм момента в червено. Но не се знае и кога се е опитал човека да се свърже с поддръжката. Ако е било в извън работно време - нормално е да не може да се свърже.
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Проблем с СМС закупуване на диаманти
« Отговор #6 -: Юни 02, 2010, 10:10:06 am »
Здравейте всички,
Търся помощ как да получа закупени от мен  50 диаманта чрез СМС. В неделя 30.05. следобед си пуснах СМС, с който желаех да придобия диаманти - вече трети ден те не са ми доставени, а парите за тях са взети /4.80 лв/.Не мога да да се свържа с лайф съпорт чата-държи ме на изчакване, макар че уж е онлайн.Обърнах се и към екипа на Имперски герой, но те ме пращат да пиша тук и пак към чата.Вече се виждам в чудо какво да правя >:(
знам че е нормално в неделя да не се свърже  :D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Проблем с СМС закупуване на диаманти
« Отговор #7 -: Юни 02, 2010, 11:05:27 am »
Здравейте всички,
Търся помощ как да получа закупени от мен  50 диаманта чрез СМС. В неделя 30.05. следобед си пуснах СМС, с който желаех да придобия диаманти - вече трети ден те не са ми доставени, а парите за тях са взети /4.80 лв/.Не мога да да се свържа с лайф съпорт чата-държи ме на изчакване, макар че уж е онлайн.Обърнах се и към екипа на Имперски герой, но те ме пращат да пиша тук и пак към чата.Вече се виждам в чудо какво да правя >:(
От акаунт ansi СМС не е получаван , освен ако не е объркан кода който трябва да се напише , за повече подробности се свържете с live support  в работно време .