Автор Тема: Oперацията на Израел - цинично убийство или защита на национални интереси  (Прочетена 5721 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Аз пък избягвам да си правя каквито и да било заключения, дори не се и опитвам да разсъждавам. Защото Графът е много прав - няма как да знаем цялата истина. А манипулациите са в невероятен мащаб.
Мога единствено и само да съчувствам на невинните жертвите и техните семейства. Като човек... Политиката и анализите оставям на други...
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Kilgor

  • Гост
...и дано си направите изводи за силата на медийната война.

Ако някой още не си ги е направил, нека да гледа този филм: Wag.The.Dog.HDTVRip.XviD.AC3-FRNDS.torrent

Неактивен Wilful

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +20/-4
    • Профил
Всичко е политика и се контролира от "подземния свят", което е строго секретно. Това е света.

newcomer

  • Гост
Да си представим нещата така, че всички да разберат: Израел окупира България щото примерно иска да прилапа тази територия за да си строи заселнически селища и казва "Отука пиле нема да прехвръкне!". България изпада в тотален колапс и населението мизерства. Блокада. Пропагандната машина описва, какви зверове са българите и колко добре се грижат за тях окупаторите.

По море се опитват да ни доставят със 6 кораба хуманитарна помощ, но израелските командоси я спират в международни води, въпреки че е извън юрисдикцията им и убиват десетки цивилни заради собствената си некомпетентност. Всякакви други хипотези и твърдения за активисти-терористи (или терористи-провокатори май) беше са ВСЕ ОЩЕ недоказани. Предстои разследване, какво точно е станало. От израелска страна. Хм.

Та надявам се по този начин малко да ти просветне кой за какво се бори.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
а аз пък мисля че тази тема няма изобщо място в този форум.ние си оправихме играта и геройте та почнахме да оправяме и света.убава работа ,ама малко...........българска.
Не ти се отдава мисленето..Пробвай в друга насока..И като нещо не ти харесва - не го чети..Още по малко пиши в него..Иначе изцяло подкрепям общото мнение..Това си е преднамерено и цинично масово клане..Точно израелските командоси дето са в състояние война нон стоп надали ще се затруднят с обезвреждането на  кой да е...Имат култови операции , така че това си е чиста проба безсмислено убийство на невинни хора..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

newcomer

  • Гост
Върнаха се българските журналисти, леко разтърсени психически и физически, но живи и здрави. Доколкото разбрах от репортажа по БТВ на оператора са му взели лекарствата и се чуди човека как изобщо е пристигнал жив в родината. Поне една добра новина от цялата тази грозна и варварска история.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Да си представим нещата така, че всички да разберат: Израел окупира България щото примерно иска да прилапа тази територия за да си строи заселнически селища и казва "Отука пиле нема да прехвръкне!". България изпада в тотален колапс и населението мизерства. Блокада. Пропагандната машина описва, какви зверове са българите и колко добре се грижат за тях окупаторите.

По море се опитват да ни доставят със 6 кораба хуманитарна помощ, но израелските командоси я спират в международни води, въпреки че е извън юрисдикцията им и убиват десетки цивилни заради собствената си некомпетентност. Всякакви други хипотези и твърдения за активисти-терористи (или терористи-провокатори май) беше са ВСЕ ОЩЕ недоказани. Предстои разследване, какво точно е станало. От израелска страна. Хм.

Та надявам се по този начин малко да ти просветне кой за какво се бори.
точно така но не поради некомпетентност, здраве да е аз съм до тук по темата  :)


Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Ще следя темата много внимателно, моля, въздържайте се от ксенофобски и расистки квалификации.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Даммм и аз и хвърлям по едно око ;) Ако не ме домързи и аз ще пусна своето мнение...

Неактивен meriried

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +18/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Чудех се дали да си кажа мнението, и честно казано съм много доволна, че този форум се посещава от разумни, интелигентни и ЧОВЕЧНИ хора, които все пак не забравят, че въпреки животинската физиология ( не искам да влагам никаква обида в последното ) , са преди всичко човешки същества, които стоят МНОГО ПО-ВИСОКО от животните във всяко едно отношение.

И аз ще се въздържам, по примера на Скарлет, от оценка на политически позиции и гледна точка, но само искам да добавя, че ако приложим мислене в стил  " чия е земята ??  " по балкански, държавата Македония например би могла да се впише териториално било в Сърбия, било в Гърция, било в България, или пък в Турция,освен да бъде самостоятелна - във всеки един етап от историята Македония фигурира в териториалния обхват на някоя от тези държави.

В крайна сметка , при положение че в конкретния случай не е направен никакъв опит за международна намеса над вътрешните работи на Израел ( предполагам че такъв ще последва сега след наличието на човешки жертви ) , би следвало да е абсолютно недупостимо подобно нещо да се случва на международна територия , още повече когато се касае за хуманитарна помощ за цивилни. И наистина това безсилие на международните институции поне за мен би провокирало в бъдеще една увереност у държавите с по - силно геополитическо влияние, че могат безнаказано да си правят каквото си искат с принципа на йезуитския орден
" Целта оправдава средствата " . В крайна сметка ( не само заради този конкретен случай ) започвам да си мисля, че именно тези хора са забравили Втората Световна Война, и главно унищожителния размер на жертвите от нея....


Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
може да не са слагали точки на интелекта но за сметка на това са управляеми както почти всеки колкото и да не им се вярва, в тази тема много хора ще са прави за себе си защото истината е проста и елементарна докато всеки ще пише за своите възгледи, кой, какво прочел и т.н.
дали съм гледал филми или не няма "случайна" война


Неактивен shotgun600

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +4/-11
    • Профил

pithtath

  • Гост
Не бъдете тесногръди. Истината е в глобализма и как точно ще посрещнем извънземните, когато пожелаят да ни дойдат на гости. Всичко останало са бели кахъри. И защо на никой не му е жал за насекомите които избива всеки ден? Това геноцид ли е? Или просто насекомите са много и не се забелязва?

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
статистика дори не се води  :D