Автор Тема: Битки  (Прочетена 2588 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Битки
« -: Юни 18, 2009, 05:17:48 pm »
Краде ми точки за действие. Пратих няколко героя на битка и отидох на зъболекар. Когато ги пратих бяха с по 24 точки за действие и съответно след тръгването си станаха с по 22. Понеже не са премиуми, като се прибрах след 3 часа нормално бяха с по 24 отново, до тук добре! Но битките не се бяха състояли, а чакаха потвърждение, все едно съм ги пратил на многоетапна битка и си чакат за втората и пак по същия начин ми взе още 2 точки и следкато натиснах битка станаха на по 22, което пак се отнася за всичките. Т.е. за една битка бях таксуван с по 4 точки за действие... А което е по странното, жизненоста ми се напълни след всяка битка с толкова с колкото трябва да се напълни за тези 3 часа, ако битката се е състояла когато трябва...

edit: Освен това не иска да ми пълни кръвта между многоетапните битки...
« Последна редакция: Юни 18, 2009, 05:19:30 pm от ZAX »

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Битки
« Отговор #1 -: Юни 18, 2009, 05:34:41 pm »
Вече повече от половин час вися на 963 жизненост, при максимум 1229 и при условие че трябва да възстановявам по 211 на час... Пробвах и с друг акаунт в друга местност и положението е същото...

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Битки
« Отговор #2 -: Юни 18, 2009, 05:37:09 pm »
Не съм знаел, че ако висиш на многоетапна може да ти се качва жизненост и дух :)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Битки
« Отговор #3 -: Юни 18, 2009, 05:48:37 pm »
Не съм знаел, че ако висиш на многоетапна може да ти се качва жизненост и дух :)
До сега можеше, а и е напълно нормално, там пише X/h, каква причина има да не се качва и когато чакаш между многоетапна битка, времето си тече, жизненоста си се качва и така... Но явно нещо са бъзикали, нали ревахте че не ви зачитало последните битки, все едно не са се състояли, та сега е още по зле :) Най-вероятно вече се натрупва в някакъв буфер жизненоста която трябва да качиш, за времето от началото до края на битката и когато тя се състои, чак след нея се възстановява със задна дата и това определено не ме кефи...

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Битки
« Отговор #4 -: Юни 18, 2009, 05:50:42 pm »
Ами още няма становище "from above", така че не бързай със заключенията :)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Битки
« Отговор #5 -: Юни 18, 2009, 06:01:44 pm »
Отон доста време вися в темата и нищичко не каза, май работното време на програмистите е свършило... До утре сме прецакани... Е сега вече със сигурност ще трябва да висим онлайн за абсолютно всяка битка и на многоетапните да тръгваме с тонове храна, а всъщност има битки на които 3 раници не ми стигат, но все пак мога да се справя всеки рунд... Съответно това са ми най-изгодните битки, макар и с много големи загуби на жизненост и съответно на храна, но пък за сметка на това много голяма печалба на опит при минимална загуба на точки за действие и определено не искам да се лишавам от чакането между рундовете, когато не ми стигне храната, въпреки че губя и от това че мога да си работя в таверната, да си добивм нещо, да си майсторя нещо, да си се разхождам по другите местности и т.н., ако не чакам между битките. Така че тази екстра и без това си има висока цена, а сега съм лишен от нея напълно :'(

Ако решат да го оправят, може да оправят и факта че ако излезеш преди да си завършил многоетапна битка и след първия рунд, губиш правото да те чака за следващите, до сега имаше това право, само след първия рунд, може пък именно това да са се опитали да орпавят...

Та поне да кажат ще го оправят ли скоро, сега да чакам ли или да се прибирам?

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Битки
« Отговор #6 -: Юни 18, 2009, 08:24:58 pm »
а ти какво очакваш - висисш си и всичко си виси ...  ;D
опитай да влезеш в меню Герой и тогава кажи колко ти е жизнеността ...  ;)

Вече повече от половин час вися на 963 жизненост, при максимум 1229 и при условие че трябва да възстановявам по 211 на час... Пробвах и с друг акаунт в друга местност и положението е същото...

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Битки
« Отговор #7 -: Юни 18, 2009, 09:05:40 pm »
а ти какво очакваш - висисш си и всичко си виси ...  ;D
опитай да влезеш в меню Герой и тогава кажи колко ти е жизнеността ...  ;)

Хех, ти умишлено ли се опитваш да дразниш, ама винаги :) Или естествено ти се отдава и по рождение си си такъв... Въобще имаш ли поне един смислен пост в този форум - аз не съм забелязал...

Много ясно че съм проверил всичко преди да пиша, вече няколко часа си вися и кръвта не мърда, както и да я гледам и в меню герой включително! И както казах след битката се качва точно толкова колкото трябва, но мен ми трябва преди битката :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Битки
« Отговор #8 -: Юни 18, 2009, 10:08:43 pm »
Хех, ти умишлено ли се опитваш да дразниш, ама винаги :) Или естествено ти се отдава и по рождение си си такъв... Въобще имаш ли поне един смислен пост в този форум - аз не съм забелязал...

Много ясно че съм проверил всичко преди да пиша, вече няколко часа си вися и кръвта не мърда, както и да я гледам и в меню герой включително! И както казах след битката се качва точно толкова колкото трябва, но мен ми трябва преди битката :)

Без лични нападки и двамата, изяснявайте се в играта ! В момента има проблем с много етапните битки, взема по 2 хода на битка и вероятно не възстановява и кръв. Не се бийте там до потвърждение че проблема е оправен.