Автор Тема: Относно изискване на нива за изучаване на рецепти  (Прочетена 2117 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте,
Имам предложение относно недоразумение което се получи.

1-во Беше казано, че в промените ще се изисква дадено ниво само за екипировката на героя, а не и за изучаването на рецептите.

2.ро След като екипа реши да може да се облича заначтчийският комплект без значение текущото ниво на героя /цитирам един от програмистите на екипа/ каква е логиката да не се направи същото и с рецептите ниво *5 ?

Предложението ми е... нека новите правила си важат за екипировката, но нека след разрешаването на носене на зан. комплект същото да се приложи и за изучаване на рецептите. Иначе се влиза в некво безсмислие...

надявам се екипа да приеме предложението ми, което е конструктивно и ще даде шанс на майсторлъка.

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
За!

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Прав си Слави и аз съм за !

Kilgor

  • Гост
Каквито и рестрикций да се въведат, няма да пипна 44то ниво предмети. Ще се кара с т5 *9 ниво и така. Като се вдигна на 55 с майсторите и тогава.

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Аз лично съм - за, но не зависи от мен.
Героите избрали пътя на майстора, както и като цяло тези от *1 до *5 във всяка категория трябва да имат стимул за игра, а не майстори *6 - *9 вдигнали до 400т. да правят и продават от всичко на безбожни цени.

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Именно, за това и правя това предложение да има конкуренция на пазара а не монопол от там безбожни цени..
Ами надявам се хората от които зависи това решение да помислят.
Затварям темата.. понеже е видно, че независят нещата от програмистите и реално няма смисъл от повече дискусия.
Просто нека хората от които зависи това да го прочетат и да решат. А ако направят промяната ще пуснат съобщение във форума и в самата игра, че може се изучават всички видове рецепти без значение нивата.

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Премахнати са ограниченията за рецептите.