Автор Тема: 300 или как малката гилдийка TheUniverse спря атака на Reacro и приятели  (Прочетена 2232 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Много готина битка стана 15 срещу много, и бихме, ама много бихме  :D  :D  :D

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Много готина битка стана 15 срещу много, и бихме, ама много бихме  :D  :D  :D

Много, много бихте, ама май само в мечтите си. Всичко на всичко около 20 героя да са участвали от наша страна, като в бройката включвам и няколко мулета и това срещу топ героите на Zealots. От приятелите откликнаха точно 3ма, на които държа да благодаря.
Няма да е лошо екипа да погледне защо не се отварят детайлите на тази битка, все пак проследяването и акаунт по акаунт не е много практично.

p.s. Честито на победителите.
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 04:04:54 pm от m »

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Много, много бихте, ама май само в мечтите си. Всичко на всичко около 20 героя да са участвали от наша страна, като в бройката включвам и няколко мулета и това срещу топ героите на Zealots. От приятелите откликнаха точно 3ма, на които държа да благодаря.
Няма да е лошо екипа да погледне защо не се отварят детайлите на тази битка, все пак проследяването и акаунт по акаунт не е много практично.
Героите които са участвали не са в тази гилдия вече затова .

Kilgor

  • Гост
Героите които са участвали не са в тази гилдия вече затова .

Битката не се отваряше и преди да излязат геройте. Стенвестника манипулира общественото мнение  :hmmm: Ще съдим главния редактор  ;)

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Битката не се отваряше и преди да излязат геройте. Стенвестника манипулира общественото мнение  :hmmm: Ще съдим главния редактор  ;)

Може би защото не сте победили и затова да не показва битката, а просто да изписва само Вие спечихте битката  ;). Това е в кръга на шегата.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Героите които са участвали не са в тази гилдия вече затова .

Ако това е отговорът на защо не се отварят детайлите на битката, мойте уважения Крест, но в случая се изказваш неподготвен. Първо опитах да ги отворя още преди 3те акаунта да напуснат гилдията - в момента в който битката свърши и не стана. И второ при идентичния случай, когато ние бяхме пратили временно герои в Морска, битката се отваряше без проблем и след като излязохме от тяхната гилдия.
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 04:04:39 pm от m »

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Може би защото не сте победили и затова да не показва битката, а просто да изписва само Вие спечихте битката  ;). Това е в кръга на шегата.
Ами аз утрепах четирима петият ме уби мен защото бях приключил с духа иначе и той за малко да пие вода, да си кажат и другите колко са убили  :D

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Героите които са участвали не са в тази гилдия вече затова .

Оказва се, че проблема е по-сериозен - имали сме 3ма героя, с по над 40 свободни хода, в предният пост, които не са взели участие в битката. Как и защо трябва екипа да отговори, защото те са отговаряли на всички условия. Ако може да преместите дори темата в проблеми, защото вече става въпрос за повече от обикновен проблем с визуализацията.

Може би защото не сте победили и затова да не показва битката, а просто да изписва само Вие спечихте битката  ;). Това е в кръга на шегата.

Току виж си се оказал прав. :)