Автор Тема: новите приключения  (Прочетена 2194 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

4esnova

  • Гост
новите приключения
« -: Юни 03, 2010, 02:52:34 pm »
 :'( Искам да попитам, дали ще има някакъв шанс за тея, дето сме се изтичали да станем к6 и сме проспали предупреждението, да не бързаме, а първо да погледнем в Имперския град, случайно да получат право на поне едно от двете приключения? :'( То е вярно, че който бърза до нокъде не стига, ама не всеки има време да чете форума все пак, а пък и то е написано с 1 изречение закътано из всичките постове :'( (не че си търся оправдание да, ама....)

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:новите приключения
« Отговор #1 -: Юни 03, 2010, 06:26:46 pm »
Мда що това не беше оповестено публично и както си му е реда а ни прецаквате по тоя гаден начин?? С едно системно съобщение примерно, и след като ми пише че приключението е успешно завършено може ли поне наградите да си получа? Значи ние ви тапчем с смс-и пък вие ни прецаквате играта е тва не го рабирам...
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 06:50:08 pm от Holly Avenger »

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:новите приключения
« Отговор #2 -: Юни 03, 2010, 06:39:49 pm »
E имате си цяла 6-та категория за 100-120 човека, какво повече искате :D.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:новите приключения
« Отговор #3 -: Юни 03, 2010, 06:47:05 pm »
мда що това не беше оповестено публично и както си му е реда а ни прецаквате по тоя гаден начин??с едно системно съобщение примерно??и след като ми пише че приключението е успешно завършено може ли поне наградите да си получа?значи ние ви тапче с смс-и пък вие ни прецаквате играта е тва не го рабирам...
*hihi*просто така се прави за да ти е гадно и винаги да се чувстваш прецакан   ;D  никой няма да си направи и труда да ви отговори. и ще не си ги взехте, а де бързахте=по кирийки????????????
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 06:54:55 pm от vitq »
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:новите приключения
« Отговор #4 -: Юни 03, 2010, 06:52:46 pm »
и аз никаде не видях да пише за новите приключения и се минах по сащия начин,е после видях като ми го пратиха-лекото загатване на крест,ама кел файда...не знам за другите играчи,но аз лично нямам време да чета всяка нова публикация във форума.и наистина защо това не беше оповетено публично а ни прецаквате така???

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:новите приключения
« Отговор #5 -: Юни 03, 2010, 08:30:20 pm »
казаха че няма връщане за сега и аз се прецаках на 2 места  :'(

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:новите приключения
« Отговор #6 -: Юни 03, 2010, 09:07:39 pm »
Лично аз немисля че е проблем в рамките на ден два да се разреши на играчите да започнат тези приключения , НО да казвате  че Не сте уведомени .... 

Цитат
Категория 6 идва! 2010-05-18 12:13:45
1.„Сто и петдесет години след като Пиратската гилдия затвори остров Караганда, кораби от континента, изпълнени до краен предел с дръзки герои, отново се отправиха към легендарната Водна земя, в търсене на съкровища и безсмъртна слава..."

На 02.06.2010 ще бъде отворена категория 6. Всички провинции от тази категория ще се намират на остров Караганда. Какво ще откриете на острова?

-          Нови три ничии земи категория 6

-          Нови три замъка, които чакат своите господари

-          Нови ресурси категория 6

-          Нови рецепти категория 6

-          Нови приключения

-          Нови бойни зони, населени от нови, по-силни и свирепи зверове и хуманоиди

 

2. Ново правило, което ще разделя всяка категория на ниски и високи нива, що се отнася до носенето на екипировка. Пример:  Ако току що сте станали 40-то ниво, ще можете да носите екипировка от 40 до 44-то ниво (ниски нива). След като станете 45-то ниво, ще можете да носите екипировка от 45 до 49-то ниво (високи нива). Промяната НЕ важи за герои в заварено положение, но ако някой от тях свали даден предмет, който не отговаря на новото правило, след това, за да го екипира отново, ще трябва да вдигне съответното ниво.

С подобно държание нищо няма да постигнете , аргументирайте се ... какво толкова ако сте 50 ниво а почнете приключение ??? ще се развивате по-бавно , няма да ходите да чупите зоните в новата категория , ще печелите по-малко злато защото се биете в т5 ... така де  ;D

4esnova

  • Гост
Re:новите приключения
« Отговор #7 -: Юни 03, 2010, 09:51:44 pm »
Ем, не мисля че някъде сме груби. Да, пише нови приключения к6, но никъде не пише, че можеш да ги вземеш само ако още не си станал ниво 50.  ??? Моето питане беше възможно най-любезно  - има ли шанс да вземем новите приключения от Имперския град - разбира се, с тях е доста по-интересно, дори и това да ни коства развитието.

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:новите приключения
« Отговор #8 -: Юни 03, 2010, 10:32:42 pm »
ами няма да коства кой знае кво наистина,проблема е че не можем да си земем и изиграем приключенията.да пише че ще има нови но доколкото виждам това се отнася за кат 6,никъде не пиши че ще има нови приключения и кат 5.искренно се надявам да ни дадете вазмжност да си земем и изиграем приключенията че без тях играта става доста еднообразна.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:новите приключения
« Отговор #9 -: Юни 03, 2010, 10:37:51 pm »
Още по-интересното е че това приключение го взех но нали не беше довършрно и го махнаха и сега като го пуснаха наново  вече се бях прецакал да вдигна 50 ниво :D

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:новите приключения
« Отговор #10 -: Юни 03, 2010, 10:40:23 pm »
просто искаме да ни се даде вазможност да можем да си земем и изиграем приключениятя,много ли искаме ???

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:новите приключения
« Отговор #11 -: Юни 04, 2010, 12:30:36 pm »
Относно новите приключения - обърнете внимание на стъпките им , може да спестите доста точки за действие .

п.п. няма да има промяна , който е прескочил категорията неможе да приеме приключенията това мога да Ви предам като информация.
« Последна редакция: Юни 04, 2010, 02:35:55 pm от krest »

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:новите приключения
« Отговор #12 -: Юни 11, 2010, 11:06:44 am »
Мисля че има развитие и добри новини за всички които са пропуснали да вземат приключенията  :)