Автор Тема: отностно елитна мисия 2,3,4  (Прочетена 1511 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosiger

  • Гост
отностно елитна мисия 2,3,4
« -: Юни 04, 2010, 05:10:27 pm »
искам да попитам защо в приключенията които съм изброил не е предвидено да се избира между занаятчийската мисия за изработка на легендарен предмет и например събиране на ресурс.да незабравяме че в играта не всички са майстори на предмети.тази игра е и за войни които се бият за плячка и за играчи които се бият за слава.та последните два типа герой са дискриминирани откъм правото си да приемат и да приключат приключенията.абсолютно няма никакъв баланс и равнопоставеност.така се толерират само занаятчийте и се обричат другите.мисля че не е късно да се поправи тази неправда.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:отностно елитна мисия 2,3,4
« Отговор #1 -: Юни 07, 2010, 09:12:43 am »
Не съм съгласен че се толерират занаятчиите , на мен ми се падна да правя копия от 36 ниво които не са от най-продаваемите артикули , но съм съгласен че е хубаво да има подобен избор има играчи които харесват повече битките и не се занимават с производство или поне  не го развиват толкова колкото изискват приключенията .
Мисля че това е добро предложение да има алтернатива на задачите изискващи правеното на предмет със събирането на ресурс ,както в другите приключения.
Нека да се направи отделно приключение за майстори само с такива стъпки и добри/адекватни награди за предметите които се направят , със сигурност ще има желаещи за такова приключение. Може да има зала за постиженията от тази мисия изработката да става в отделна сграда за крафт и класация на предметите по класове - за предмет с най-много атрибутни точки , с най-много броня или поражения в класа си .... само че това е друго предложение което вече е предлагано. 

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:отностно елитна мисия 2,3,4
« Отговор #2 -: Юни 07, 2010, 11:15:27 am »
аз пък съм доволен дори когато трябваше да дигам 300 точки от 0, има баланс, които много се е бил сега малко забавя темпото, все ще му е от полза малко копане  :D