Автор Тема: не отваря  (Прочетена 2202 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosiger

  • Гост
не отваря
« -: Юни 05, 2010, 10:42:30 am »
вчера писах но изглежда поста ми е минал между другите и не ми се отговори.имам следния проблем.като отида в дадена провинция не мога да отида абсолютно никаде.единствено иконата за глобалната карта е достъпна.след много рефриши и излизане и влизане в героя се оправя.но просто стана досадно при всяко пристигане да рефрешвам страницата и да правя всякакви изпълнения.това не е само на този герой но и на другите ми герой.кажете при мен ли е проблема или в играта.

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:не отваря
« Отговор #1 -: Юни 05, 2010, 10:44:45 am »
Сега забелязах - и при мене е така!
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен KWDDV

  • Devil's Dog
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 26
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:не отваря
« Отговор #2 -: Юни 05, 2010, 12:58:05 pm »
вече съм направил тема затова http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=16410.0
Ден след ден, ден и ден, ден минава ден след ден, ден след ден сам заобиколен от този свят студен, ден след ден, нов ден ,всеки ден , ден след ден, без никаква промяна в мен

kosiger

  • Гост
Re:не отваря
« Отговор #3 -: Юни 05, 2010, 01:13:04 pm »
вече съм направил тема затова http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=16410.0
то добре си има теми ама никой нищо неказва дали се работи по отстраняването на проблема.

Неактивен SILENT_KILLER

  • Silata
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 342
  • Karma: +30/-130
    • Профил
Re:не отваря
« Отговор #4 -: Юни 05, 2010, 03:44:05 pm »
Пробвай да изчистиш кеш-а или бисквитките с Ctrl+Shift+Delete
6 стрелеца с кървави лукове
Стрелците вече с лукове :D

kosiger

  • Гост
Re:не отваря
« Отговор #5 -: Юни 06, 2010, 06:51:29 pm »
моля екипа да обърне внимание на този проблем защото виче стана нетърпимо.по 5-8 пъти излизам от играта и влизам и рефрешвам докато отвори и ми позволи да отида там където желая.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:не отваря
« Отговор #6 -: Юни 06, 2010, 10:56:20 pm »
И при мене от време на време го прави и след релог обикновено се оправя
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

kosiger

  • Гост
Re:не отваря
« Отговор #7 -: Юни 07, 2010, 06:35:43 pm »
и сега продължава да не ме допуска да вляза в селото в равнината на надеждата.и с рефреши и с всичко пак нестава.на 4 герой.и не само там но и в всички провинций.

kosiger

  • Гост
Re:не отваря
« Отговор #8 -: Юни 08, 2010, 11:45:33 am »
в момента стоя и чакам да ме допусне да вляза в селото -равнината на надеждата вече 10 минути.и с рефреши нестава-ник konan212-свят 2

kosiger

  • Гост
Re:не отваря
« Отговор #9 -: Юни 08, 2010, 11:48:44 am »
в момента стоя и чакам да ме допусне да вляза в селото -равнината на надеждата вече 10 минути.и с рефреши нестава-ник konan212-свят 2
всичко друго по страницата работи освен самата карта.така се получава и с другите ми герой

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:не отваря
« Отговор #10 -: Юни 08, 2010, 11:53:57 am »
За съжаление ще ми е малко по-сложно да Ви поможна тъй като в базата всичко е наред а и аз се логвам в акаунта Ви и успявам да ползвам картата без проблеми. Знам че звучи изтъркано но проверете дали нямате приложения към браузъра което да блокира флаш, JavaScript или някакъв Firewall който да Ви бави връзката.

Най-вероятно е причинено от непълно зареждане на страниците и в частност на картата и липсват зони или методите които ви движат по нея. Това обаче е от клиентската част и няма как да съм Ви особено полезен. Може би поне да посочите какъв браузър и каква версия на флаш плейъра ползвате.

kosiger

  • Гост
Re:не отваря
« Отговор #11 -: Юни 08, 2010, 12:03:23 pm »
За съжаление ще ми е малко по-сложно да Ви поможна тъй като в базата всичко е наред а и аз се логвам в акаунта Ви и успявам да ползвам картата без проблеми. Знам че звучи изтъркано но проверете дали нямате приложения към браузъра което да блокира флаш, JavaScript или някакъв Firewall който да Ви бави връзката.

Най-вероятно е причинено от непълно зареждане на страниците и в частност на картата и липсват зони или методите които ви движат по нея. Това обаче е от клиентската част и няма как да съм Ви особено полезен. Може би поне да посочите какъв браузър и каква версия на флаш плейъра ползвате.
играя с мозила.Adobe Flash Player 10 plugin.това не ми се получава постоянно но като се случи се налага да излизам и влизам доста от акаунта докато ми позволи да пътувам по картата.приложения нямам освен DownloadHelper.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:не отваря
« Отговор #12 -: Юни 08, 2010, 12:47:16 pm »
И аз ползвам главно тях, но досега не ми се е получавало. Проблема е че след като не мога да го симулирам да се намери решение си е налучкване...

kosiger

  • Гост
Re:не отваря
« Отговор #13 -: Юни 08, 2010, 03:12:12 pm »
И аз ползвам главно тях, но досега не ми се е получавало. Проблема е че след като не мога да го симулирам да се намери решение си е налучкване...
ок.благодаря все пак за вниманието