Автор Тема: Предлагам да се въведе такса при обявяване на атака към преден пост или замък ?  (Прочетена 3007 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kilgor

  • Гост
Струва ми се разумно. Както е в ИО - който обявява война на друг съюз си плаща такса за това. Не е нормално всяка гилдия с по 1 играч трета категория да пуска непрекъснато атаки накъдето има падне. Таксата да зависи от категорията на атаката. Така досадниците ще намалеят значително. Пък и е нормално да има някакви мобилизационни разходи когато стягаш армийката.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Струва ми се разумно. Както е в ИО - който обявява война на друг съюз си плаща такса за това. Не е нормално всяка гилдия с по 1 играч трета категория да пуска непрекъснато атаки накъдето има падне. Таксата да зависи от категорията на атаката. Така досадниците ще намалеят значително. Пък и е нормално да има някакви мобилизационни разходи когато стягаш армийката.
Таксата и сега си я има - 12 точки за действие. Не мисля че е необходимо повече.

Kilgor

  • Гост
Таксата и сега си я има - 12 точки за действие. Не мисля че е необходимо повече.

Не е достатъчно. Утре мога да си направя 15 гилдий с по 1 герой 3та категория и да пускам атаки всеки час на кой ми падне. Все едно ме интересуват точките за действие на тези герой. Пък и то взема точки ако участваш в атаката , а не ако я пускаш.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Не е достатъчно. Утре мога да си направя 15 гилдий с по 1 герой 3та категория и да пускам атаки всеки час на кой ми падне. Все едно ме интересуват точките за действие на тези герой. Пък и то взема точки ако участваш в атаката , а не ако я пускаш.
Нека да е нещо като условие, като точки на гилда или нещо подобно. Да има някакъв обхват. И примера с ИО е удачен, но за парите не съм съгласен. Точките са си дефакто пари. Виж ако има ограничение например: x2 обхват опитът на гилдията, ще знаеш че атака може да дойде най-много от 2-3 гилдии и надали ще е безопасна/ в случай говоря за Zealots/

Kilgor

  • Гост
Нека да е нещо като условие, като точки на гилда или нещо подобно. Да има някакъв обхват. И примера с ИО е удачен, но за парите не съм съгласен. Точките са си дефакто пари. Виж ако има ограничение например: x2 обхват опитът на гилдията, ще знаеш че атака може да дойде най-много от 2-3 гилдии и надали ще е безопасна/ в случай говоря за Zealots/

Може и така. Добра идея даваш.
Иначе е нужен един, който може да тормози 20 гилдий. Даже сега се сетих, че не са нужни 15 героя 3та категория. Нужно е да са 5то ниво за да имат гилдия и един играч 3,4,5,6 категория който да обикаля гилдийте и да пуска атаките.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
На същия принцип аз предлагам да се въведе такса за писане във форума (някои ще имат да плащат със задна дата ноември, 2009).

А иначе- дали 12 точки за действие не са достатъчна такса за играч, който е достатъчно добре облечен, за да се бие в опасни зони? Ако е само дразнител, ще успее ли да направи нещо срещу пет-шест човека, които си седят в замъка на дежурство? Ще им замине по една колба дух само, а и от защитниците точки за действие не се вземат. А и след като атаките към една цел са през един час, какво е толкова дразнещо- да имате бот за известяване и да ви звънят GSM-ите посреднощ не вярвам.

Неактивен SILENT_KILLER

  • Silata
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 342
  • Karma: +30/-130
    • Профил
Примерно 1000 голд да се дърпат от хазната на герой :)
6 стрелеца с кървави лукове
Стрелците вече с лукове :D

Kilgor

  • Гост
На същия принцип аз предлагам да се въведе такса за писане във форума (някои ще имат да плащат със задна дата ноември, 2009).

А иначе- дали 12 точки за действие не са достатъчна такса за играч, който е достатъчно добре облечен, за да се бие в опасни зони? Ако е само дразнител, ще успее ли да направи нещо срещу пет-шест човека, които си седят в замъка на дежурство? Ще им замине по една колба дух само, а и от защитниците точки за действие не се вземат. А и след като атаките към една цел са през един час, какво е толкова дразнещо- да имате бот за известяване и да ви звънят GSM-ите посреднощ не вярвам.

Добре :) Сега ме мързи, но като ми мине мързела ще пробваме да видим дали е изнервящо ;)

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Примерно 1000 голд да се дърпат от хазната на герой :)
1000 gold е като 1ст./100  :D

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Добре е да има регламентирано нападение от гилдия минимум 15 човека! Започва атаката към пост или замък.Атакуващата гилдия да има на разположение минимум 15 човека за това си действие.Така по 1 човек или проби от страна на малки играчи,които още не са в час(както мен преди 2 месеца) ще си траят. Нуждата от гилидии ще се засили.
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен flinstoun

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +22/-17
    • Профил
Само да вметна.. такса няма да има,
Защитата има предимство с ровове, стени и стражи, а Вие искате да накажем още нападателите..

Продължавайте дискусията..

Kilgor

  • Гост
Само да вметна.. такса няма да има,
Защитата има предимство с ровове, стени и стражи, а Вие искате да накажем още нападателите..

Продължавайте дискусията..

Ok, благодаря за отговора. Заключвам темата, а дискусията ще я продължим из земите Аярски.