Автор Тема: Нововъведение >замъци , категории  (Прочетена 13449 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Приветствам новото павило с някои забележки:

-оптимизиране на опита/ отдавна го чаках/  *THANK*
-героите да могат да защитават и обсаждат в текущата си категория и да защитават в предходната. Това ще направи по-плавен прехода между категориите и ще осмисли инвестициите в замъка и селото.
-ето тук е времето да се въведе като продължение на нововъведението ново правило, а именно : Гилдия да има правото да притежава само по 1 замък в Категория. Идеята е пак да има битки за замъци но нека повече гилдии да имат този шанс и да са в играта. Това страшно мотивира играчите.
Няма гилдия досега, която да е притежавала повече от един замък и да е инвестирала във всички. От това губим всички а и притежателите им не печелят кой знае какво.
Надали Zealots биха се разсърдили на това правило, след като ще могат да си задържат Етерния, в противен случай много други биха се отказали.

Kilgor

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #1 -: Юни 07, 2010, 01:52:29 pm »
Приветствам новото павило с някои забележки:

-оптимизиране на опита/ отдавна го чаках/  *THANK*
-героите да могат да защитават и обсаждат в текущата си категория и да защитават в предходната. Това ще направи по-плавен прехода между категориите и ще осмисли инвестициите в замъка и селото.
-ето тук е времето да се въведе като продължение на нововъведението ново правило, а именно : Гилдия да има правото да притежава само по 1 замък в Категория. Идеята е пак да има битки за замъци но нека повече гилдии да имат този шанс и да са в играта. Това страшно мотивира играчите.
Няма гилдия досега, която да е притежавала повече от един замък и да е инвестирала във всички. От това губим всички а и притежателите им не печелят кой знае какво.
Надали Zealots биха се разсърдили на това правило, след като ще могат да си задържат Етерния, в противен случай много други биха се отказали.

Ерата на хаоса казва друго по въпроса http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=11541.0

Но не бихме се разсърдили, ако се приеме това. Просто следваме концепцията на играта, каквато и да е тя. Ако един ден не я харесаме, просто няма да играем и толкоз. Човек сам си избира какво да му харесва.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #2 -: Юни 07, 2010, 01:55:16 pm »
Ерата на хаоса казва друго по въпроса http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=11541.0

Но не бихме се разсърдили, ако се приеме това. Просто следваме концепцията на играта, каквато и да е тя. Ако един ден не я харесаме, просто няма да играем и толкоз. Човек сам си избира какво да му харесва.
Аз също не съм много за това, но обстоятелствата го налагат. И аз бих искал да има много гилдии да има интрига, но няма. Не ми вади некви линкове дето съм ги чел най-малко 10 пъти, не съм от вчера тук, нито пък ти ;)
« Последна редакция: Юни 07, 2010, 01:57:13 pm от helllfire »

Kilgor

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #3 -: Юни 07, 2010, 02:05:23 pm »
Аз също не съм много за това, но обстоятелствата го налагат. И аз бих искал да има много гилдии да има интрига, но няма. Не ми вади некви линкове дето съм ги чел най-малко 10 пъти, не съм от вчера тук, нито пък ти ;)

Ясно, но много хора не са ги чели. И ние искаме конкуренция, но не за наша сметка. Инвестирали сме много за да сме на това и ниво и не редно да бъдем осакатявани с формални промени на правилата. Редно е да ставате по-силни, вместо да мислите как да ни отслабите нас, но пък и това си е тактика  :) Очакваме всичко да ни сполети  8)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #4 -: Юни 07, 2010, 02:10:32 pm »
Не е тук темата да се пише но защо да е само 1замък  на гилдия  ?!
Нека е обвързано с възможностите на гилдията > примерно с  нивата за развитие на гилдията > 5 ниво дава право на 1 замък , 9 ниво на 2 замъка 12 ниво на 3 и т.н. някаква схема обвързана с възможностите на гилдията .
 Което автоматично значи че неможе да има атаки от гилдия с 5 или 10 члена да кажем ... и някой който само си цъка да види какво ще стане !


п.п. това за замъците ,предните постове са си обвързани в тази схема , а замъкът е и преден пост все пак .

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #5 -: Юни 07, 2010, 02:16:08 pm »
Ясно, но много хора не са ги чели. И ние искаме конкуренция, но не за наша сметка. Инвестирали сме много за да сме на това и ниво и не редно да бъдем осакатявани с формални промени на правилата. Редно е да ставате по-силни, вместо да мислите как да ни отслабите нас, но пък и това си е тактика  :) Очакваме всичко да ни сполети  8)
Абсолютно ЗА съм да си запазите Етерния, то при тези инвестиции няма вече избивка а само удоволствие. И аз съм строял замък знам как е. Нищо против това. Идеята е да няма празни замъци, както досега бяха Кулите и Прерийно. Вие не ги взехте да ги развивате, а от скука понеже играта доста зацикли на това 49. Далеч съм от мисълта че сте ги взели да печелите, то аз на ден печеля повече от 2-та взети заедно ;)

newcomer

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #6 -: Юни 07, 2010, 02:16:55 pm »
Едно запитване. Защо героите шеста категория могат да защитават замъците си 5 категория, а тези 5 категория не могат да помагат на гилдията си, която притежава замък 4 категория. Ако ще се дават права за защита на герои по-горна категория, защо не се дадат на всички замъци независимо от категорията им?  

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #7 -: Юни 07, 2010, 02:21:15 pm »
Не е тук темата да се пише но защо да е само 1замък  на гилдия  ?!
Нека е обвързано с възможностите на гилдията > примерно с  нивата за развитие на гилдията > 5 ниво дава право на 1 замък , 9 ниво на 2 замъка 12 ниво на 3 и т.н. някаква схема обвързана с възможностите на гилдията .
 Което автоматично значи че неможе да има атаки от гилдия с 5 или 10 члена да кажем ... и някой който само си цъка да види какво ще стане !


п.п. това за замъците ,предните постове са си обвързани в тази схема , а замъкът е и преден пост все пак .
И аз това си мислех преди малко, да е нещо като ИО, за някаква такава схема. То иначе всеки може да пусне атака към замък или пост дори и да е сам в гилда си.

Едно запитване. Защо героите шеста категория могат да защитават замъците си 5 категория, а тези 5 категория не могат да помагат на гилдията си, която притежава замък 4 категория. Ако ще се дават права за защита на герои по-горна категория, защо не се дадат на всички замъци независимо от категорията им?  
И аз съм ЗА. Тука нещо куца  ???

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нововъведения
« Отговор #8 -: Юни 07, 2010, 02:24:04 pm »
Едно запитване. Защо героите шеста категория могат да защитават замъците си 5 категория, а тези 5 категория не могат да помагат на гилдията си, която притежава замък 4 категория. Ако ще се дават права за защита на герои по-горна категория, защо не се дадат на всички замъци независимо от категорията им? 

то е ясно защо...
Щото всички 5-та категория чакаха с месеци да има 6-та... и инвестираха в замуци 5-та..
сега пуснаха 6-та, всичко стана 6-та.. и ако им се резне тва право да си защиятят замъкците... отидеха им инвестициите ;)
Поне за мен я ясна причината.... ще увиснат замъците на най силните играчи които станаха вече 6-та категория :)

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #9 -: Юни 07, 2010, 02:28:27 pm »
Въпросът на newcomer беше защо не е така и за замъците 4-та. Не си чел внимателно.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #10 -: Юни 07, 2010, 05:37:43 pm »
Ерата на хаоса казва друго по въпроса http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=11541.0

Но не бихме се разсърдили, ако се приеме това. Просто следваме концепцията на играта, каквато и да е тя. Ако един ден не я харесаме, просто няма да играем и толкоз. Човек сам си избира какво да му харесва.
  ??? е как да се разсърдите, колко реални пари наляхте в тая игра. сега пак ви бутат . вс ден по нещо полезно за вас .  ТО вече и слепците прогледнаха и видяха. изък само де си дадохте замъка на мрачните .с тая договорка се минахте  :D :D :D :D
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #11 -: Юни 07, 2010, 05:44:57 pm »
 ;D
Тъй като не смятам да се правя на пъдар и да си хабя нервите и да превъзпитавам хората, които откровено са вече изгубени за каузата и никога няма да се превъзпитат, защото явно нито са били възпитавани, или са били възпитавани от павиани, ще направя живота на всички, които са писали глупости в тая тема, много лесен.

1. Всички, които са си позволили обидни епитети по адрес на други потребители, никога повече няма да видят този форум.
2. Всеки потребител на форума, който от тук нататък спомене конспирация от страна на Екипа. за вдигането на цената на диамантите, никога повече няма да види този форум
p.s Хайде стига с тази глобална конспирация :D

Неактивен Ma3oXucT

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +25/-43
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #12 -: Юни 07, 2010, 06:17:44 pm »
Мда тук идва един въпрос ? Защо герой 5-та категория не могат да защитават преден пост 4-та и замък 4-та,а геройте 6-та категория могат да защитават 5-та категория преден пост и замък.Моля да ми се отготори ..... капка логика не виждам в това. Е виждам де ама .....  ;D ;D *hihi*

Много ме натъжава факта, че има такава несправедливост в играта. Сега, когато все повече и повече членове на нашата гилдия(фион) преминават в 5та кат, като нищо някоя по - малка гилдийка може да ни отмъкне замъка, в който сме инвестирали огромно количество злато и диманти. И ако ,не дай си Боже, това стане... със сигурност ще имате един играч по малко...

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #13 -: Юни 07, 2010, 07:57:20 pm »
Добре да отговоря поне докъдето знам ... засега идеята е 3 и 4 кат. да притежават замъците кат 4 , играчи 5 и 6кат. замъците кат.5 ,  за замъците нагоре незнам логиката .

Ma3oXucT още като го вземахте се знаеше , че в горна категория няма да може да се защитава .
 

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #14 -: Юни 07, 2010, 08:41:29 pm »
Не е тук темата да се пише но защо да е само 1замък  на гилдия  ?!
Нека е обвързано с възможностите на гилдията > примерно с  нивата за развитие на гилдията > 5 ниво дава право на 1 замък , 9 ниво на 2 замъка 12 ниво на 3 и т.н. някаква схема обвързана с възможностите на гилдията .
 Което автоматично значи че неможе да има атаки от гилдия с 5 или 10 члена да кажем ... и някой който само си цъка да види какво ще стане !


п.п. това за замъците ,предните постове са си обвързани в тази схема , а замъкът е и преден пост все пак .

Аз съм твърдо против ... Фейковете може да са част от някаква стратегия :)