Автор Тема: Нововъведение >замъци , категории  (Прочетена 13450 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #15 -: Юни 08, 2010, 10:16:04 am »
Хора...
Вие не можете ли да разберете, че ние не сме направили играта така, че да можете да владеете замък, при положение, че сте гилдия от 10 човека.
Как си го представяте това?
Знаете ли какви баснословни суми трябва да инвестирате в неговата защита, в неговото развитие?
Това тук не е романтизъм, нито комунизъм, ние никога не сме мислели да правим играта така, че "бедните и онеправдани" играчи да имат шанс да владеят замък.
Разберете, замъкът е кокошка, която снася златни яйца. От него можете да изкарвате ужасно много пари.
Но за да го владеете, трябва да сте грамадни, могъщи, лоши, зли, безобразно силни и богати.
Трябва да сте организирани, в гилдията ви да цари тотална военна диктатура, строг режим и да работите всички задружно, каквото каже Шефът, това се изпълнява. Без въпроси, без коментари, без демокрация, без "Ама аз не съм съгласен, дайте да го обсъдим."
Защото, докато демократично обсъждате, друг ще овладее замъка.
Аярската империя е безпощадно място за тези, които искат да владеят ничиите земи.
Ако не искате да се занимавате с тях, копайте си в безопасните зони.
Ако искате да владеете света - трябва да положите усилия.
Трябва да се биете. И да работите като отбор.
Който съумее да го направи - ще владее света.
Зелотите могат да бъдат победени. Те са обикновени хора.
Въпросът е дали някой е достатъчно мотивиран и колко още ще им търпите арогантността.
И вместо да ги обсъждате по форумите, обединете се, вложете абсолютно всичко, което имате и се изправете срещу тях.
Само така ще им вземете замъците.
« Последна редакция: Юни 08, 2010, 10:18:10 am от Oton »
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #16 -: Юни 08, 2010, 10:29:19 am »
 *bravo*
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=16467.msg93579#msg93579
точно така, а не със законодателство и заучени фрази, предложения с аргумента и аз искам, дай !  :D

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #17 -: Юни 08, 2010, 10:30:28 am »
Отон , добър пост . Но тука има и друг момент , кажи ми как гилдия която иска да завземе замък 5 категория притежаван от Зеалотс ще ги направи ? Аз знам как , >никак< защото те за пореден път бяха подпряни крайно много , хайде , ще се събереме 20-30-40 героя 5 категория , ще отидем и ще се пробваме за някой замък , но те ще го бранят с героите си 6 категория . Това безмислено нововъведение трябва да отпадне . Видя се , че се втурнаха в 6 категория и някой реши да им удари рамо да не загубят Етерния ... моля ви се , дайте шанс и на нас .

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #18 -: Юни 08, 2010, 10:32:22 am »
Отон , добър пост . Но тука има и друг момент , кажи ми как гилдия която иска да завземе замък 5 категория притежаван от Зеалотс ще ги направи ? Аз знам как , >никак< защото те за пореден път бяха подпряни крайно много , хайде , ще се събереме 20-30-40 героя 5 категория , ще отидем и ще се пробваме за някой замък , но те ще го бранят с героите си 6 категория . Това безмислено нововъведение трябва да отпадне . Видя се , че се втурнаха в 6 категория и някой реши да им удари рамо да не загубят Етерния ... моля ви се , дайте шанс и на нас .
При положение,че сме инвестирали сума милиони няма как да не можем си защитим замъка. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #19 -: Юни 08, 2010, 10:34:55 am »
Отон , добър пост . Но тука има и друг момент , кажи ми как гилдия която иска да завземе замък 5 категория притежаван от Зеалотс ще ги направи ? Аз знам как , >никак< защото те за пореден път бяха подпряни крайно много , хайде , ще се събереме 20-30-40 героя 5 категория , ще отидем и ще се пробваме за някой замък , но те ще го бранят с героите си 6 категория . Това безмислено нововъведение трябва да отпадне . Видя се , че се втурнаха в 6 категория и някой реши да им удари рамо да не загубят Етерния ... моля ви се , дайте шанс и на нас .
.== :) добре го каза момче-НЯМА да загубят етерия когато ще я вардят герой от по висока категория а и стражи и защитните съоражения на замъка.  НЕСТАВА с тия новости от 2 дена няма взимане на замък. ако клана който атакува  той не се състой от поне 1000 герой.
« Последна редакция: Юни 08, 2010, 10:36:39 am от vitq »
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #20 -: Юни 08, 2010, 10:35:43 am »
При положение,че сме инвестирали сума милиони няма как да не можем си защитим замъка. :)
Добре бе човек , посочи ми как ще ти взема замъка като ми стойш отсреща с 20к здраве и 5 епични наемника 6 категория ??? много ни прецакаха , надявам се да се уравновесят нещата малко , поне да се направи така , че герой 6 категория да може и да напада подобен замък ..

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #21 -: Юни 08, 2010, 10:42:45 am »
Добре бе човек , посочи ми как ще ти взема замъка като ми стойш отсреща с 20к здраве и 5 епични наемника 6 категория ??? много ни прецакаха , надявам се да се уравновесят нещата малко , поне да се направи така , че герой 6 категория да може и да напада подобен замък ..
Отон е написал как...Има начин,но няма ние да ви го казваме!  *tired*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #22 -: Юни 08, 2010, 10:45:25 am »
С две думи инвестирайте в играта и се обединете - това се опита да ви каже Отон и друг начин няма ;)

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #23 -: Юни 08, 2010, 10:48:46 am »
слави инвестирай ти. тук не става дума само за инвистиции. герой 5 кат нападад замък . който бива пазен от герой кат 6 . при абгреит за защитните съоражения. ти ще биваш отстрелян още преди да се доближиш до тях . незабравяй и разлика нива на герой
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #24 -: Юни 08, 2010, 10:58:24 am »
Ако още някой ми каже, че за да играя пълноценно трябва да си харча месечната заплата - не благодаря. Който иска да го прави. Аз ще си плета чорапите  ::)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #25 -: Юни 08, 2010, 10:58:47 am »
слави инвестирай ти. тук не става дума само за инвистиции. герой 5 кат нападад замък . който бива пазен от герой кат 6 . при абгреит за защитните съоражения. ти ще биваш отстрелян още преди да се доближиш до тях . незабравяй и разлика нива на герой

Разбирам те.. и принципно си прав...
Но помисли реално... колко време се чакаше 6-та... и колко са инвестирали Силните гилдии в тези замъци...
Просто за да има някаква справедливост... им дават време с това правило да запазят инвестицийте си докато дигнат новите замъци в новите провинций 6 кат.
Поне аз така мисля, че това е идеята... и това правило спец за 6-та да защитават 5-та замък ще е временно...
Иначе ако е за постоянно вече ще е некоректно и ще е тенденциозно.
Според мен... може да им се даде време за това правило да важи определено време и да си влезнат правилата и за 6-та категория както са и правилата за останалите категории замъци...
Друга логика в това правило лично аз не виждам.
Хубаво би било да с еобяви срок за дествие спец. за 6-та кат. да защитатват 5-та замък... и така няма да има недоволни.
Хем тези които са инвестирали ще имат време да си вземат дивидентите и да развият замък 6-та, хем после тези дето са 5-та ще имат шанса да вземат 5-та замък без да се самоубиват !
това е което мога да кажа...
« Последна редакция: Юни 08, 2010, 11:00:47 am от KhanSlavi »

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #26 -: Юни 08, 2010, 11:01:10 am »
Разбирам те.. и принципно си прав...
Но помисли реално... колко време се чакаше 6-та... и колко са инвестирали Силните гилдии в тези замъци...
Просто за да има някаква справедливост... им дават време с това правило да запазят инвестицийте си докато дигнат новите замъци в новите провинций 6 кат.
Поне аз така мисля, че това е идеята... и това правило спец за 6-та да защитават 5-та замък ще е временно...
Иначе ако е за постоянно вече ще е некоректно и ще е тенденциозно.
Според мен... може да им се даде време за това правило да важи определено време и да си влезнат правилата и за 6-та категория както са и правилата за останалите категории замъци...
Друга логика в това правило лично аз не виждам.
Хубаво би било да с еобяви срок за дествие спец. за 6-та кат. да защитатват 5-та замък... и така няма да има недоволни.
Хем тези които са инвестирали ще имат време да си вземат дивидентите и да развият замък 6-та, хем после тези дето са 5-та ще имат шанса да вземат 5-та замък без да се самоубиват !
това е което мога да кажа...
За това време дали ще си върнем инвестициите в тези замъци ?!?
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен KWDDV

  • Devil's Dog
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 26
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #27 -: Юни 08, 2010, 11:02:31 am »
Разбирам те.. и принципно си прав...
Но помисли реално... колко време се чакаше 6-та... и колко са инвестирали Силните гилдии в тези замъци...
Просто за да има някаква справедливост... им дават време с това правило да запазят инвестицийте си докато дигнат новите замъци в новите провинций 6 кат.
Поне аз така мисля, че това е идеята... и това правило спец за 6-та да защитават 5-та замък ще е временно...
Иначе ако е за постоянно вече ще е некоректно и ще е тенденциозно.
Според мен... може да им се даде време за това правило да важи определено време и да си влезнат правилата и за 6-та категория както са и правилата за останалите категории замъци...
Друга логика в това правило лично аз не виждам.
Хубаво би било да с еобяви срок за дествие спец. за 6-та кат. да защитатват 5-та замък... и така няма да има недоволни.
Хем тези които са инвестирали ще имат време да си вземат дивидентите и да развият замък 6-та, хем после тези дето са 5-та ще имат шанса да вземат 5-та замък без да се самоубиват !
това е което мога да кажа...

по големия проблем в случая се явява това че геоите 5-та категория, не могат да пазят замъците си 4-та.говоря специално за моята гилдия, тъй като досега героите не се развиваха до 5-та категория и стояха 4-та, защото замъците 5-та си бяха под контрола на зеалотите.сега когато се надявахме да можем и ние да атакуваме и превземем замък 5-та категория останахме с пръст в устата.а за капак на всички и тези от нас които влязоха в 5-та вече не можем да си защитаваме замъка в 4-та....
Ден след ден, ден и ден, ден минава ден след ден, ден след ден сам заобиколен от този свят студен, ден след ден, нов ден ,всеки ден , ден след ден, без никаква промяна в мен

pithtath

  • Гост
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #28 -: Юни 08, 2010, 11:06:50 am »
При положение,че сме инвестирали сума милиони няма как да не можем си защитим замъка. :)

Ние дали не сме инвестирали в нашия замък?

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #29 -: Юни 08, 2010, 11:08:13 am »
Ние дали не сме инвестирали в нашия замък?
Аз нямам нищо против героите 5 категория да могат да защитават замъци 4 категория,но не решавам аз нито гилдия ЗЕАЛОТ,а екипа. >:(
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.