Автор Тема: Нововъведение >замъци , категории  (Прочетена 13470 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #45 -: Юни 08, 2010, 12:45:23 pm »
ок клигор. но ако се замислиш= това дето го излагаш като идея е мн в ущърб на игачите коъто са малки кат. те ще бъдят подложени на постоянен тормоз от др който са над тях по кат. аз съм против това ти предложение. щото ще е голяма неправда  ???
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Kilgor

  • Гост
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #46 -: Юни 08, 2010, 12:51:31 pm »
ок клигор. но ако се замислиш= това дето го излагаш като идея е мн в ущърб на игачите коъто са малки кат. те ще бъдят подложени на постоянен тормоз от др който са над тях по кат. аз съм против това ти предложение. щото ще е голяма неправда  ???

Ти в ничийте земи не можеш да нападаш играчи от по ниска категория и да ги грабиш разбира се. Но точно за тези играчи ще има полза, тъй като в един замък ще могат да се развият бонуси към ресурсите от няколко категорий и всички членове на гилдията да се възползват. Ние като бяхме 5та категория и взехме Етерния , играчите ни които тоагава бяха 4та категория не печелеха нищо от това. От този вариянт никой не губи.


Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #47 -: Юни 08, 2010, 12:56:01 pm »
Това сме го дъвкали и в друга тема преди време ...
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=16259.0

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #48 -: Юни 08, 2010, 01:01:55 pm »
Тези усилия не ги очаквай от нас- аз се занимавам само доколкото мога да помагам на приятелите си в играта, не в това да преча на останалите. Не ми вменявай желания и чувства, които са ми чужди- поне не и в тази игра. И пак те питам- защо по-ниските гилдии нямат същия шанс да защитят инвестициите си, след като се вижда, че не са незначителни.

И нов въпрос добавям вече- защо ви е монопол, който да пречи на всички останали да играят спокойно? Хайде да изясняваме нещата едно по едно. Пък може и да се убедиш, че не го правя от злоба или завист към зеалотите. Искам да помогна.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #49 -: Юни 08, 2010, 01:13:19 pm »
Тези усилия не ги очаквай от нас- аз се занимавам само доколкото мога да помагам на приятелите си в играта, не в това да преча на останалите. Не ми вменявай желания и чувства, които са ми чужди- поне не и в тази игра. И пак те питам- защо по-ниските гилдии нямат същия шанс да защитят инвестициите си, след като се вижда, че не са незначителни.

И нов въпрос добавям вече- защо ви е монопол, който да пречи на всички останали да играят спокойно? Хайде да изясняваме нещата едно по едно. Пък може и да се убедиш, че не го правя от злоба или завист към зеалотите. Искам да помогна.
Нямам какво друго да коментирам, ти сам го каза.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #50 -: Юни 08, 2010, 01:20:36 pm »
Ако искаш, раздели темата, защото засягаме нещо по-различно, но далеч не несериозно. Знаеш къде можем да продължим. Имам желание да разбера прав ли съм в догадките си за Вашите виждания и планове за играта и да чуете мнението ми- както казах, искам да помогна, а се надявам и да успея. Нека има диалог. Но може пък и да не се получи нищо, така че не искам излишно да създавам излишни емоции на съфорумниците си.

По темата- дайте ясна позиция как ще бъде разрешена ситуацията, за да се спре това "тия са облагодетелствани, ония са нечестни, вие не искате". Направете така, че да няма начин човек да отправи критика, освен ако не е абсолютно безпочвена. Може и да е временно решение, но поне дайте същия шанс и на героите, които минават от К4 в К5- ако ще и да са до 10% от защитниците, както вече се предложи, или пък да могат да пазят само ако са до 44-то ниво. Но не се ограничавайте в погледа си върху ситуацията само на базата на най-последните събития при атаките срещу Зеалотс- те са само част, не пълната същност на проблема, който аз виждам.
« Последна редакция: Юни 08, 2010, 01:24:08 pm от Sheremetev »

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #51 -: Юни 08, 2010, 01:47:58 pm »
Sheremetev, Oton, имам чувството, че говорите на различни езици. Това, което Sheremetev, а и не само той пита, е защо не е позволено на играчи 5-та категория, които притежават замък 4-та, да го защитават, на същия принцип на който е позволено играчи 6-та категория да защитават замаци 5-та. Това е въпрос, на който до момента не е даден смислен, всъщност дори никакъв отговор, а и аз самият не мога да се сетя за логичен такъв.
Относно критиките по повод атаките над замъците на Zealots, вината е в мен, точно в момента нямам никаква възможност да се занимавам с организацията им, а очевидно и заместника ми е в същата ситуация, но всичко това ще се промени до няколко дена. Не че задължително ще успеем да вземем един от 3те важни за Zealots замъка, защото по мои наблюдения трябва предимство от поне 2:1 в числеността на нападателя, дори при еднаква екипировка, но поне ще пробваме.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #52 -: Юни 08, 2010, 02:06:09 pm »
Sheremetev, Oton, имам чувството, че говорите на различни езици. Това, което Sheremetev, а и не само той пита, е защо не е позволено на играчи 5-та категория, които притежават замък 4-та, да го защитават, на същия принцип на който е позволено играчи 6-та категория да защитават замаци 5-та. Това е въпрос, на който до момента не е даден смислен, всъщност дори никакъв отговор, а и аз самият не мога да се сетя за логичен такъв.
Относно критиките по повод атаките над замъците на Zealots, вината е в мен, точно в момента нямам никаква възможност да се занимавам с организацията им, а очевидно и заместника ми е в същата ситуация, но всичко това ще се промени до няколко дена. Не че задължително ще успеем да вземем един от 3те важни за Zealots замъка, защото по мои наблюдения трябва предимство от поне 2:1 в числеността на нападателя, дори при еднаква екипировка, но поне ще пробваме.
Ще коригираме този проблем, ще въведем универсални правила за защита и нападение на замъците, които ще важат за всички категории.
Очевидно наистина не съм разбрал Шереметев и сме говорели на различни езици, но се запалих, щото ме вълнуват нещата, които стават.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Kilgor

  • Гост
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #53 -: Юни 08, 2010, 02:09:33 pm »
Ще коригираме този проблем, ще въведем универсални правила за защита и нападение на замъците, които ще важат за всички категории.
Очевидно наистина не съм разбрал Шереметев и сме говорели на различни езици, но се запалих, щото ме вълнуват нещата, които стават.

Ако мога да попитам, текущите атаки по кои правила ще се провеждат ? По обявените вчера или по нови такива ?

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #54 -: Юни 08, 2010, 02:12:07 pm »
Ще коригираме този проблем, ще въведем универсални правила за защита и нападение на замъците, които ще важат за всички категории.
Очевидно наистина не съм разбрал Шереметев и сме говорели на различни езици, но се запалих, щото ме вълнуват нещата, които стават.
A какво ще стане с атаките които текат сега ??
Един въпрос от мен.В момента МОРСКА атакуват Етерния.
Според "Герои категория 6 могат да защитава замъци и предни постове от категория 5 и нагоре и могат да обсаждат замъци и предни постове категория 6",в битката от МОРСКА  могат да участват герои 5 категория.Довечера да не стане така че всички участват в битката  :o :o :o :o
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #55 -: Юни 08, 2010, 02:20:06 pm »
Спокойно, няма да е нито днес, нито утре, ще предоставим време на абсолютно всички да се подготвят адекватно за новите условия.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #56 -: Юни 08, 2010, 05:39:28 pm »
Вече се обърках... последно, при атаката тази вечер кои герои (коя категория) кой замък или преден пост могат да атакуват?
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #57 -: Юни 08, 2010, 05:44:04 pm »
Вече се обърках... последно, при атаката тази вечер кои герои (коя категория) кой замък или преден пост могат да атакуват?
;) ВС КАТЕГОРИЙ. НЯКОГА БЯХ ПОНАПИСАЛ етерия рухва . там боли най мн от толкова вложения
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #58 -: Юни 08, 2010, 05:49:12 pm »
;) ВС КАТЕГОРИЙ. НЯКОГА БЯХ ПОНАПИСАЛ етерия рухва . там боли най мн от толкова вложения
ще я защитаваме до последно хахаха от герой 6-та категория  :P

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нововъведение >замъци , категории
« Отговор #59 -: Юни 08, 2010, 05:50:19 pm »
 :D рухват им ходовете, 12 часа от живота  :D