Автор Тема: Коментари 0тносно битките за замъци и предни постове  (Прочетена 19953 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Промени в геймплея 2010-06-07 13:04:18
1. Формулата за спечелен опит е модифицирана
Опитът, който героите печелят, когато побеждават чудовища, е модифициран, за да награди ползването на наемници. Спечеленият опит ще се влияе от броя чудовища, с които героят и неговите наемници се сражават.

2. Относно битките за замъци и предни постове

- Герои категория 3 могат да защитават и да обсаждат замъци и предни постове от всички категории.
- Герои категория 4 могат да защитават и да обсаждат замъци и предни постове от всички категории.
- Герои категория 5 могат да защитават и обсаждат замъци и предни постове категория 5 и нагоре.
- Герои категория 6 могат да защитава замъци и предни постове от категория 5 и нагоре и могат да обсаждат замъци и предни постове категория 6.

Олеле... къде е смисъла бре хора ? Герой 6 категория ще пази замък 5та , айде стига де ... всички знаем чии са тия замъци , всички знаем гилдията каква е , нека поне малко шансове останат и за нас "простосмъртните" . Ако е така , направете възможна защитата на замъци 4 категория от герой 5та ...
« Последна редакция: Юни 07, 2010, 09:23:51 pm от prob4o »

Неактивен qdosahame

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 255
  • Karma: +63/-74
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #1 -: Юни 07, 2010, 12:58:25 pm »
Мисля, че това е поредната грешка на админите :) вече наистина Господарите на Вселената могат да имат всички замъци  *hihi*

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #2 -: Юни 07, 2010, 01:00:56 pm »
Мисля, че това е поредната грешка на админите :) вече наистина Господарите на Вселената могат да имат всички замъци  *hihi*
Абе и това не е съвсем сигурно ... айде да не скапваме темата с излишен спам ... но това не е правилно !

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #3 -: Юни 07, 2010, 01:16:17 pm »
Мисля, че това е поредната грешка на админите :) вече наистина Господарите на Вселената могат да имат всички замъци  *hihi*
Е засега с изключение на 4 кат.  прочети пак  новината де ...

Неактивен dargon

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 61
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нововъведения
« Отговор #4 -: Юни 07, 2010, 05:27:41 pm »
Добре ми заключихте темата без да съм отговорил мерси! Ок идеята тогава е 6та да защитава замък в 5та ... И какво ? Цяла гилдия 6та категория които нямат място в земите на 5та могат там да си имат замък който да е непробиваем за 5та категория герой.. И отново идеята се губи .. ? 6та категория да си се бият за 6та категория замъци и да си ги защитават както и 5 та ква работа имат в 4та ? Ако се съберем 40 човека 4та категория да превземаме замък в 4та и да не можем защото там има 15 човека петта категория ..

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #5 -: Юни 07, 2010, 05:30:35 pm »
Добре ми заключихте темата без да съм отговорил мерси! Ок идеята тогава е 6та да защитава замък в 5та ... И какво ? Цяла гилдия 6та категория които нямат място в земите на 5та могат там да си имат замък който да е непробиваем за 5та категория герой.. И отново идеята се губи .. ? 6та категория да си се бият за 6та категория замъци и да си ги защитават както и 5 та ква работа имат в 4та ? Ако се съберем 40 човека 4та категория да превземаме замък в 4та и да не можем защото там има 15 човека петта категория ..
Добре де два пъти пишете по темата ...защо поне два пъти не прочетете новината ?

GLADIATOR

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #6 -: Юни 07, 2010, 05:35:58 pm »
Добре ми заключихте темата без да съм отговорил мерси! Ок идеята тогава е 6та да защитава замък в 5та ... И какво ? Цяла гилдия 6та категория които нямат място в земите на 5та могат там да си имат замък който да е непробиваем за 5та категория герой.. И отново идеята се губи .. ? 6та категория да си се бият за 6та категория замъци и да си ги защитават както и 5 та ква работа имат в 4та ? Ако се съберем 40 човека 4та категория да превземаме замък в 4та и да не можем защото там има 15 човека петта категория ..
E има логика. В предвид инвистициите които правиш за да развиеш един замък и селото му.Иначе какво, или си го развиваш и седиш 5та, или не го развиваш и отиваш 6та.Има и 3ти вариант -плащаш ни това което сме инвестирали и ти го даваме ;)

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #7 -: Юни 07, 2010, 05:45:22 pm »
Новината означава, че докато не сложите ограничение на максималния брой, хора които могат да участват в една гилдия и ограничение в придвижването между гилдиите ще се получи законна експлоатация на правилата ви и ще се добави the diamonds are might, the might is right. Тия 6к герои могат вечно да държат всички постове в провинция 5к посредством гилдии фантоми, като скачат от една в друга. Положението със замъците ще е аналогично. Кога ще чуем, че има таван на броя хора в гилдията, зеелотите 150, ли чакате да станат за 7к?
Това, което реално предлагате е състезание в наливане на диаманти и най-вече запазването интересите на купуващите диаманти в по-големи количества.
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

Kilgor

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #8 -: Юни 07, 2010, 05:53:01 pm »
Новината означава, че докато не сложите ограничение на максималния брой, хора които могат да участват в една гилдия и ограничение в придвижването между гилдиите ще се получи законна експлоатация на правилата ви и ще се добави the diamonds are might, the might is right. Тия 6к герои могат вечно да държат всички постове в провинция 5к посредством гилдии фантоми, като скачат от една в друга. Положението със замъците ще е аналогично. Кога ще чуем, че има таван на броя хора в гилдията, зеелотите 150, ли чакате да станат за 7к?
Това, което реално предлагате е състезание в наливане на диаманти и най-вече запазването интересите на купуващите диаманти в по-големи количества.

Има таван - 100 члена е максимума.

Неактивен dargon

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 61
  • Karma: +5/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нововъведения
« Отговор #9 -: Юни 07, 2010, 05:55:53 pm »
GLADIATOR@ За това трябва да си направиш сметка.. примерно от 100 човека 50 да минат в 5та категория 40 да останат в 4та да пазят инвестицийте ви ... или да се направи нова гилдия с нови герой която да поддържа замъка и новата гилдия да е подчинена на старата.. или нещо такова .. ,но не е редно всички замъци да принадлежат на 1 единствена гилдия.. и играта да се играе само от определен брой хора.

GLADIATOR

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #10 -: Юни 07, 2010, 05:57:11 pm »
Всичко е добре.Но това 6-та категория да защитават 5-та кат замъци е ПЪЛНА ГЛУПОСТ. Просто има прекалено много голямо неравенство м/у герой 5-та и герой 6-та категория !!!!! Както герой 5-та не може да защитава замък 4-та категория така да герой 6-та да не може да защитава замък 5-та категория !! Иначе се губи аблосютно всякакъв смисъл
Е това е от твойта гледна точка. Наща е друга. Пак казвам, ако си направил такива големи инвестиции, щеше ли с лека ръка да искаш да се разделиш с тях. Всичко зависи от гледната точка приятелю. Ти си мислиш - Ех сега ако можеше да им взема замъка, какви ли облаги и приходи ще взема, без да съм инвестирал и мъчил няколко месеца.
Не се мъчете да вземемте /откраднете/ чуждото, само с приказки

GLADIATOR

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #11 -: Юни 07, 2010, 06:00:25 pm »
GLADIATOR@ За това трябва да си направиш сметка.. примерно от 100 човека 50 да минат в 5та категория 40 да останат в 4та да пазят инвестицийте ви ... или да се направи нова гилдия с нови герой която да поддържа замъка и новата гилдия да е подчинена на старата.. или нещо такова .. ,но не е редно всички замъци да принадлежат на 1 единствена гилдия.. и играта да се играе само от определен брой хора.
Ми по този начин ще се обезличат гилдиите, не мислиш ли.Помислете как е в реалния живот, който се мъчи да копира и играта. То иначе нямаше да има нито Александър Македонски, нито римската империя и т. н.

GLADIATOR

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #12 -: Юни 07, 2010, 06:08:16 pm »
Добре ... и коя старана е облагодетелстваната ? Защо Фион примерно не могат да защитават замъка си 4-та като са 5-та,а Зеалотс да могат да си защитават замъка 5-та след като са 6-та ? А ??? Да не би да те не са дали много пари примерно ... отговори ми !?
Е приятелю, честно казано не знам отговора на въпроса ти. И според мен, не е правилно и честно Фион да не могат да си защитят замъка. Трябва да попиташ някой от когото зависи това

GLADIATOR

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #13 -: Юни 07, 2010, 06:14:13 pm »
За това са направени категориите - за да има равенство между хората и да си проличат качествата.Какви качества ще имаш ти целия епичен 6-та категория с добри наемници 6-та категория срещу мен целия лилав с наемници ама 5-та категория  ?
Еми то по тая логика, трябва да спрат и нападенията над герои в зоните. Защото питам те аз, какви шансове имаш ти, след като си провел битка, няколко от групата ти са почти без кръв или са убити и идвам аз, с пресни сили и те думна.Просто не забравяйте каква е концепцията на играта, а тя не е за равенство и братство. Все пак това е Ерата на хаоса

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #14 -: Юни 07, 2010, 06:40:26 pm »
Добре ... и коя старана е облагодетелстваната ? Защо Фион примерно не могат да защитават замъка си 4-та като са 5-та,а Зеалотс да могат да си защитават замъка 5-та след като са 6-та ? А ??? Да не би да те не са дали много пари примерно ... отговори ми !?
Ми не ;D Взеха го готов :)