Автор Тема: Коментари 0тносно битките за замъци и предни постове  (Прочетена 19963 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #15 -: Юни 07, 2010, 06:50:25 pm »
Ми не ;D Взеха го готов :)

Ти май наскоро не си идвал в фалар а?

newcomer

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #16 -: Юни 07, 2010, 07:00:44 pm »
Ти май наскоро не си идвал в фалар а?

Hellfire има впредвид, че доста диаманти се наляха в това бивше владение. Знам, защото той беше началник на провинцията и наливаше здраво злато и диаманти. Стара история. Забравете.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #17 -: Юни 07, 2010, 08:19:39 pm »
това последното беше излишно, нищо не знаеш как е било и не става с четене

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #18 -: Юни 07, 2010, 08:23:19 pm »
Добре ми заключихте темата без да съм отговорил мерси! Ок идеята тогава е 6та да защитава замък в 5та ... И какво ? Цяла гилдия 6та категория които нямат място в земите на 5та могат там да си имат замък който да е непробиваем за 5та категория герой.. И отново идеята се губи .. ? 6та категория да си се бият за 6та категория замъци и да си ги защитават както и 5 та ква работа имат в 4та ? Ако се съберем 40 човека 4та категория да превземаме замък в 4та и да не можем защото там има 15 човека петта категория ..
ако искате тези които са в 6та направо да имат забрана за 5та или още по-добре да си има 6 игри, всяка категория само там  :D (вътре в континента и чао, оставят милиардите на тия от 1ва да им вземат замъка)
да се изкаже някои по-компетентен, тук само всеки пише това което му е изгодно спрямо местото което заема и целите си

pithtath

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #19 -: Юни 07, 2010, 08:29:24 pm »
Редно беше 5-та да могат да защитават 4-та. А най-редно беше само 5-та да защитава 5-та и 4-та - 4-та (или + по-ниски категории). Така нямаше всички да се юрнете в шеста драги ми фанатици, а аз да кибича в 4-та и да не мога да мръдна, още повече и с новото сцепване на категориите. Точка.

GLADIATOR

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #20 -: Юни 07, 2010, 08:41:38 pm »
Ето сега пак. Ми и при теб няма много логика.Според теб, трябва да си спреш развитието за да можеш да си защитиш замъка  ;) Фанатици?? що пък трябва да си фанатик за да искаш да се развиваш бързо и да гониш нови върхове / аз лично още не съм ги подгонил де, за сега си седя 5та :)/ Доколкото знам ти много бавно си вдигаш нивата. Е кво, сега аз да ти кажа че си мързелив ли. Ми така си решил така играеш. Точка

newcomer

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #21 -: Юни 07, 2010, 08:49:03 pm »
Ето сега пак. Ми и при теб няма много логика.Според теб, трябва да си спреш развитието за да можеш да си защитиш замъка  ;) Фанатици?? що пък трябва да си фанатик за да искаш да се развиваш бързо и да гониш нови върхове / аз лично още не съм ги подгонил де, за сега си седя 5та :)/ Доколкото знам ти много бавно си вдигаш нивата. Е кво, сега аз да ти кажа че си мързелив ли. Ми така си решил така играеш. Точка

Под термина фанатици колегата има най-вероятно в предвид не всички герои преминали/търчащи към категория шест, а дадена група фанатизирани личности, свързани със определено име :) Т.е. не е визирал теб с положителност, а просто си е играл с думите. Всеки сам си определя как да си играе, така че да постигне максимално удоволствие :) 

GLADIATOR

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #22 -: Юни 07, 2010, 09:01:50 pm »
Да знам че не говори за мен и знам за кого говори, а аз ги познавам и знам че не са фанатици. За това и му отговарям от тяхно име  :)

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Нововъведения
« Отговор #23 -: Юни 07, 2010, 09:02:52 pm »
драмата е голяма  :D
истината е, че няма соломоновско решение, което да устройва всички
но пък, от друга страна, е редно някой, който е инвестирал в нещо, да може да си го защити
дали ще иска, вече е отделен въпрос, по-скоро въпрос на приоритети
но, за да има развитие нещо, трябва да този, който го развива, да има интерес да го направи.... не само за престиж и не само за момента :)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Внимавай с точките. Как трябва да бъде ? 6-та защитава 5-та и 5-та защитава 4-та ! 2-те заедно или и двете да ги няма.Точка
Абсолютно точно ... просто е безмислено да не е така ... Зеалотс облагодетелствани , Фион прецакани ... извинете ме ама е мега тъпо това !

pithtath

  • Гост
Re:Нововъведения
« Отговор #25 -: Юни 08, 2010, 09:10:10 am »
Фанатици??

Преведох си името на гилдията. Може да има и друго значение, не знам.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Не мога да разбера какво го умувате и за какво спорите..От ясно по ясно - като ще се правят промени ще са за всички и ще следват логика..Сега това е завършен ИДИОТИЗЪМ..Значи всички равни , но някои/тия от 6 та кат/ по равни..Като му е мил на някой замъка да си стои в съответната категория или да си балансира гилдията така че да може да го защитава/демек да има герои от това ниво/.Сега какво става - събира се една гилдия или две или 22 и изкуствено в нея влизат герои висока категория ..Смачкват всичко и вместо някой да помисли за някакви граници им се дава и възможност да си пазят замъка по долна категория..Ми прекрасно просто..Тоя дето го измисли това не само кафето е пропуснал ..Не искам да си мисля че е направено целенасочено и с умисъл , щото тогава става страшно наистина,,Приемам го като недоглеждане и липса на кофеин ..И се надявам на някой мисленето му да не е толкова извратено , че да прави игра за една гилдия без значение коя е тя..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Та сега ... атакуват ни преден пост 4-та категория във Фалар ... аз ще мога ли да участвам,като съм 5та ?

Няма да можеш. Тези нововъведения влизат в сила от 21.06.2010.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Коментари 0тносно битките за замъци и пред
« Отговор #28 -: Юни 10, 2010, 01:50:54 pm »
ако въведе тая простотия
 :o
 Герои кат.5 - ще могат да нападат или защитават замъци от кат.4, кат.5, кат.6, кат.7 и нагоре;
Герои кат.6 - ще могат да нападат или защитават замъци от кат.5, кат.6, кат.7 и нагоре;
Герои кат.7 - ще могат да нападат или защитават замъци от кат.6, кат.7, кат.8 и нагоре;
 ще взема всички замъци
 етака за спорта ;)

 включетелно и тия 4 та категория

за да стане ясно че нямам общо с това  *hihi*




Успех в което :) Ще ми е доста интересно тогава какво ще се случи с всички регистрирани във форума  :D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
ако въведе тая простотия
 :o
 Герои кат.5 - ще могат да нападат или защитават замъци от кат.4, кат.5, кат.6, кат.7 и нагоре;
Герои кат.6 - ще могат да нападат или защитават замъци от кат.5, кат.6, кат.7 и нагоре;
Герои кат.7 - ще могат да нападат или защитават замъци от кат.6, кат.7, кат.8 и нагоре;
 ще взема всички замъци
 етака за спорта ;)

 включетелно и тия 4 та категория

за да стане ясно че нямам общо с това  *hihi*





Кой е авторът на тая простотия?
Или да ти цитирам едни правила, които с напредване на времето само прах ще хващат:
Цитат
* 1.1. Задължения:
       - Да уважават всеки участник във форума;