Автор Тема: Коментари 0тносно битките за замъци и предни постове  (Прочетена 19971 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

newcomer

  • Гост
Кой е авторът на тая простотия?
Или да ти цитирам едни правила, които с напредване на времето само прах ще хващат:

Килгор пръв лобира за промяна от такъв тип в тази тема.
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=16259.0

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Добре де , кой ги мисли тия работи изобщо????? Защо давате предимство на героите високи категории????Кому е нужно това????
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Упорството си е упорство. Когато излееш катрана в кацата с меда, каквито и подправки да слагаш, няма да става за ядене, докато не извадиш катрана.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
на никой иво даже иде я си нямам защо се прави чак сега чета новината  ;) *hihi*
Aма именно Мите - с какво това подобрява геймплея? Каква е логиката?Или промени на кило пък после каквото стане..Да дадещ предимство на тези които нямат нужда..Трагикомедия :(
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
НЕ СЪМ ИСКАЛ ТАКИВА ПРОМЕНИ

ГОСПОД МИ Е СВИДЕТЕЛ
БАКТЪН

ИДЕЯ СИ НЯМАМ ЗАЩО СЕ ПРАВИ
ЗА 6 КАТЕГОРИЯ ЯСНО ЗАЕВЕХ ЧЕ ЩЕ ВЗИМАМ ЗАМЪЦИ
сори за големите букви но вече се ядосах нищо общо нямам с правилата даже ме е страх да напиша предложении то няма чуване и защо пак да бъда накзван от екипа и всички останали извинете но вяррно нямам време за простотиииииииииииииииии :(
Така е , ти не си искал .. но доста от нас искаха промяна . Имахме предвид не да стане по зле , ами нещата да се орпавят . Съответно героите 5 кат. да си пазят владенията тяхна категория . Герой 4 кат. да пази замък/пр. пост 4 кат... Но за жалост нещата станаха по зле :(

Kilgor

  • Гост
Килгор пръв лобира за промяна от такъв тип в тази тема.
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=16259.0

Не е същото :) В това, което ще се въведе все пак има ограничения, а аз исках да отпаднат всякакви. Включително и категорийте на замъците. Гилдия срещу гилдия на 100% и това е. И не го предлагах защото съм в Зеалотс, а защото просто не виждам друг начин при който да има равнопоставеност. Винаги нечий играчи ще трябва да спират развитието си, нечий други ще са извън играта защото не са го спрели и т.н. Нетната стойност на гилдийте да е винаги използваема ми се струва най-разумно.
А колкото до критиките, че по-късно регистрирали те се няма да имат шанс, то това не е съвсем така. При положение, че категорийте се пускат значително по-бавно отколкото играчите трупат опит. Аз седях близо 5 месеца 49то ниво, за това време можеше да се оформи цяла многобройна гилдия, която да ме настигне като ниво.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Фактите към момента са следните - позволява се на по горни категории герои да се бият без значение в нападение или защита с такива от по долни нива..Като добавим и разделението на категориите на две , съответно и по лошата екипировка преди горното ниво и нещата стават безумни..На кого трябва да се помага , ако изобщо трябва?!На по слабите или на по силните..Безумна , недомислена промяна, която не само че не подобрява геимплея - напротив - съсипва го..И е абсолютно излишна и ненужна..Има само негативен ефект :( Всяка жаба да си знае гъола, всеки герой - категорията..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Не е същото :) В това, което ще се въведе все пак има ограничения, а аз исках да отпаднат всякакви. Включително и категорийте на замъците. Гилдия срещу гилдия на 100% и това е. И не го предлагах защото съм в Зеалотс, а защото просто не виждам друг начин при който да има равнопоставеност. Винаги нечий играчи ще трябва да спират развитието си, нечий други ще са извън играта защото не са го спрели и т.н. Нетната стойност на гилдийте да е винаги използваема ми се струва най-разумно.
А колкото до критиките, че по-късно регистрирали те се няма да имат шанс, то това не е съвсем така. При положение, че категорийте се пускат значително по-бавно отколкото играчите трупат опит. Аз седях близо 5 месеца 49то ниво, за това време можеше да се оформи цяла многобройна гилдия, която да ме настигне като ниво.

Ами по тази логика да вземат да отпаднат и ограниченията за битките м/у героите по Бойните зони. Героите от 6та да обират тия от 4та. Същото е. Какво ще спре големите гилдии да отидат в т4 и да опукат Foinn и ПУХ и да им вземат замъците. А като отворят 7 и 8 категория, тогава какво, а! Цялата дандания е заради "инвестициите" направени от гилдиите по тия замъци. Само, че това е и виртуална игра за забавление. Като отидеш на заведение, ядеш пиеш и си плащаш. Ама на края не си взимаш масата и чиниите в къщи.
Всеки гледа от неговата камбанария и ситият на гладният не вярва.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Kilgor

  • Гост
Ами по тази логика да вземат да отпаднат и ограниченията за битките м/у героите по Бойните зони. Героите от 6та да обират тия от 4та. Същото е. Какво ще спре големите гилдии да отидат в т4 и да опукат Foinn и ПУХ и да им вземат замъците. А като отворят 7 и 8 категория, тогава какво, а! Цялата дандания е заради "инвестициите" направени от гилдиите по тия замъци. Само, че това е и виртуална игра за забавление. Като отидеш на заведение, ядеш пиеш и си плащаш. Ама на края не си взимаш масата и чиниите в къщи.
Всеки гледа от неговата камбанария и ситият на гладният не вярва.

Че то сега какво пречи да им се вземат замъците на Пух и Фион ?

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Фактите към момента са следните - позволява се на по горни категории герои да се бият без значение в нападение или защита с такива от по долни нива..Като добавим и разделението на категориите на две , съответно и по лошата екипировка преди горното ниво и нещата стават безумни..На кого трябва да се помага , ако изобщо трябва?!На по слабите или на по силните..Безумна , недомислена промяна, която не само че не подобрява геимплея - напротив - съсипва го..И е абсолютно излишна и ненужна..Има само негативен ефект :( Всяка жаба да си знае гъола, всеки герой - категорията..
========== мойте  уважения бате. дотатъчно категорично си го изразил. а  клигор нека си говори глупости.няма смисъл.
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
цитат Kilgor link=topic=16589.msg94677#msg94677 date=1276190322]
Че то сега какво пречи да им се вземат замъците на Пух и Фион ?
[/quote] 8)че вземете ги бе. те накрая ще ви позволят да атакувате и постовете в защитна провка, на гилд от кат 2-3 .защо истри поста си . неудобно ли ти стана. а аз те копирах
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 07:25:39 pm от vitq »
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Че то сега какво пречи да им се вземат замъците на Пух и Фион ?

Нищо!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Kilgor

  • Гост
цитат Kilgor link=topic=16589.msg94677#msg94677 date=1276190322]
Че то сега какво пречи да им се вземат замъците на Пух и Фион ?
 8)че вземете ги бе. те накрая ще ви позволят да атакувате и постовете в защитна провка, на гилд от кат 2-3

Не съм казал че ще ги вземаме. Но след въвеждането на обявените промени това става възможно.

newcomer

  • Гост
Не е същото :) В това, което ще се въведе все пак има ограничения, а аз исках да отпаднат всякакви. Включително и категорийте на замъците. Гилдия срещу гилдия на 100% и това е. И не го предлагах защото съм в Зеалотс, а защото просто не виждам друг начин при който да има равнопоставеност. Винаги нечий играчи ще трябва да спират развитието си, нечий други ще са извън играта защото не са го спрели и т.н. Нетната стойност на гилдийте да е винаги използваема ми се струва най-разумно.
А колкото до критиките, че по-късно регистрирали те се няма да имат шанс, то това не е съвсем така. При положение, че категорийте се пускат значително по-бавно отколкото играчите трупат опит. Аз седях близо 5 месеца 49то ниво, за това време можеше да се оформи цяла многобройна гилдия, която да ме настигне като ниво.

Ако се осъществи твоята идея на практика ще превземете всички замъци, унищожите всяка конкуренция и ще ви стане тъпо. Не се и съмнявам, че можете да го постигнете. Имате организацията и парите да го направите. Но дали е желателно, за вас. За теб лично - ти си преценяваш.

Всъщност си има начин, предавате замъците по-ниска категория, която вече не ви интересува на гилдии с които подържате добри взаимоотношения, а вие продължавате нагоре към следващата категория и замъци. Изграждате ваша "сфера на влияние", така да се каже, по пътя си към total domination. Хитро.

P.S. Моля те кажи на фелдмаршала да си оправи китайския, че трудно го разбирам :)
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 07:47:36 pm от newcomer »

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
ми давай предложения= и те ги приемат .бухайте и герой от кат 2. а после ми разправяй дет си кибичил 4-5 мес  в кат 5 . и щяло вс да е балансирано и да има равнопоставяне. това дет го казваш е хумореска
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"