Автор Тема: Коментари 0тносно битките за замъци и предни постове  (Прочетена 17916 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
ако си гледате в паницата , мъртвите крале и подобна сбирщина а не по стар български обичаи нямаше да се налага да се пишат 1 тон глупости все едно сте в детската градина, на слабият всеки му пречи защото чака нещо наготово, дали ще са правила или нещо друго няма значение, вместо това трябва да си размърда малкия мозък и да измисли как дадените правила да са му от полза  ;D

И с обидите се почна, ама ти пък от позицията на какъв раздаваш квалификации? Познай какво заслужаваш за подобна провокация към съфорумник.

А за детската градина- хората са се регистрирали по собствена воля във форума, това е раздел Общи приказки- може и на занималня да го обърнат, ако пожелаят. Когато не се обсъждат нещата, всичко идва "в заварено положение"- и накрая не се знае бъг ли е било, кога са го отстранили, защо не е обявено- и пак има обидени и ядосани хора. Може би някои хора не търсят как само за тях правилата да са от полза, а всеки да има възможност да играе за удоволствие. И след като напрежението във форума нараства всеки ден, време е разработчиците да се замислят отражение на какво е това следствие.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
след като играта не е моя собственост аз се нагаждам спрямо правилата, от тази позиция...
каквито са, такива, сам да играех нямаше 1 тема да пусна колко съм онеправдан, променете това, променете онова, вярно редно е но се пише едно и също па в краина сметка нека някои по-компетентен се изкаже от властимащите и 2ро те както си искат ще си управляват собственият продукт и няма да променят цялата игра за шепа нямащи си работа спамери
3. нали за това тестваме
променете каквото трябва , но не забравяйте че после ще следва ново мрънкане за нещо друго, пак ще коментираме след като се изпишете и промените там каквото е, НО после ще трябват нови промени, с една дума ще има нова сапунка, нови желания и така до края на живота на никои няма как да се угоди  :D
« Последна редакция: Юни 11, 2010, 09:24:29 am от LCFDIVINE »

newcomer

  • Гост
след като играта не е моя собственост аз се нагаждам спрямо правилата, от тази позиция...
каквито са, такива, сам да играех нямаше 1 тема да пусна колко съм онеправдан, променете това, променете онова, вярно редно е но се пише едно и също па в краина сметка нека някои по-компетентен се изкаже от властимащите и 2ро те както си искат ще си управляват собственият продукт и няма да променят цялата игра за шепа нямащи си работа спамери

Прочети какво е написал Хаос. Просто изчакай малко. Сигурен съм, че ще се намери или се обмисля решение, което да удолетворява всички ""засегнати" страни и което е по-важно да подобри геймплея.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
прочел съм и затова пиша, мрънкането продължава, всички ще се нагодим към промените ако има такива и това е
ето това искам да кажа с 1 дума

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Дори и да ги смяташ за шепа спамери, защото се повтарят, означава ли това, че всичко, което казват, е погрешно. Аз не играя заради прословутите замъци, но все пак смятам, че като цяло текущата концепция е погрешна- виж колко напрежение се изля във форума, противоречиви изказвания, обвинния, пререкания и най-вече- недоволни потребители. Поне на мен това ми стига като сигнал, че няма да е загуба на време да прочета от какво толкова се оплакват спамерите. Покрай угояването на златния телец да не изгонят и пилците от двора, защото в тих двор добиче не седи...

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
разбери Sheremetev то е все едно да пискам че си с зелена табелка защото си в ПУХ, ето така аз виждам в момента нещата с тези замъци и филма ZEALOTS,може да не съм прав, идеята ми е просто да си играем играта
гледа се само в паницата на другите, това ми е проблема
-------
как ще седи ако вече е консумирано, аиде прекратявам и ще следя великите развития относно задоволяване желанията на шепа хора които просто драскат вместо да се обединят, но такава е нашата политика BGска, народна

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Както каза шефът, имаме още неща да доизпипваме.
Успокойте се малко, хора, и разберете, че в една игра, в която хората се съревновават, винаги ще има конфликти, спорове и конфронтация.
Но, опитайте се да ги запазите в рамките на самата игра, в рамките на виртуалния свят. Излизането от тия рамки и превръщането на спора в междуличностен, е грозно, обидно и отблъскващо.
Имаме наличие на един хегемон, който има своите съперници в играта, има някакво действие, към което ние се стремяхме.
Опитваме се все още да донастроим механиката на това противопоставяне, за да може съперничеството да е наистина честно и почтено и не ние да решаваме кой ще е господар на света, а вие - играчите.
Стремежът ни е да се месим колкото може по-малко в този свят. Защото този свят трябва да си го управлявате вие, играчите.
Ще изпипаме нещата, спокойно, всичко ще е наред.
Ще вкараме и още PvE съдържание, работим и по други работи.
Що се отнася до всички настоящи и желаещи да бъдат господари на замъци - гответе се, планирайте, събирайте средства, въоръжавайте се и прочие.
Прав е Sion, както са прави и другите критикари - ние понякога не си пием кафето, не се наспиваме, мислим за гаджетата си, къркаме и прочие и затова не домисляме някои неща.
Но се опитваме непрекъснато да ги коригираме.
Зная, че вие не сте длъжни да проявяват разбиране, защото влагате реалните си средства в тази игра, но ние затова продължаваме да работим по нея и се опитваме да я направим добра за абсолютно всички.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Еми така кажете.Нужно ли е хората да се карат и обиждат за неща които от вас си зависят.. ??? И още нещо като приятелски съвет - не правете промени които могат да разсипят труда на някой невъзвратимо..Едно е да поставиш зона в която противниците са непобедими - ще ни понабият , ще ремонтираме и толкова..Друго е да направш такава промяна че дадена гилдия да си загуби замъка и вложените в него средства , време и нерви ..После какво да правиш? Да компенсираш? И кого по напред като всички ще са ощетени..Просто с кардинални промени които водят до необратими загуби бъдете много внимателни..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
На 21.06.2010 ще се въведат следните изменения в правилата, касаещи атаката и защитата на преден пост и замък в ничиите земи:

Героите ще могат да защитават и нападат предни постове и замъци само от тяхната категория и до 1 категория по-ниска от тяхната т.е.

Герои кат.5 - ще могат да нападат или защитават замъци от кат.4, кат.5, кат.6, кат.7 и нагоре;
Герои кат.6 - ще могат да нападат или защитават замъци от кат.5, кат.6, кат.7 и нагоре;
Герои кат.7 - ще могат да нападат или защитават замъци от кат.6, кат.7, кат.8 и нагоре; >:( да ем е честито на печелившите -на тези дето го предлагат и тези дето го приемат. а на останалите ще кажа не  губете кораж, защото няма да има др  тираж. и за да е несправедливоста по голяма. трябваше да направите и да мой да атакуват зелотите и постове на герой  от 2-3 кат  в безопасна провка. народа вече се обезвери . и има отаказли се играчи и вчера и днес. накрая ще си играят 4-5 човека с по 30 героя от зелатос само. а вс др играчи дето влагат середста, време и нерви в тая игра = никой ги не сафери.а  те са внесли мн повече постъпления  от  играчи на  даден клан . човек не се учи от грешките си. а се учи когато гледа др къде грешат. но за вас е късно защото не осъзнавате къде бъркате. а по лошо е само когато знаете че сте сгрешили. и твърдите , че сте прави вие =уважаеми членове на екипа който сте в тая игра
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

pithtath

  • Гост
Хайде успокойте се и чакайте новини следващата седмица :)

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
приятели не си хабете думите,щото няма кой да ви чуе.не разбрахте ли вече ???в тая игра има една единственна гилдия,която ще е водеща и това са зелотите,не ви ли стана ясно вече???пак с риск да ме баннат ще изразя всеобщото мнение.зелките казват,че били налели хиляди левове в играта,вярвам им,но питам ви аз,кой би налял толкова пари в игра,ей така моментнно в смисъл да закупят една камара диаманти за тия пари и толкова,без никви други преференций или облагодетелствания???ами те диамантите,рано или касно свършват,ем няма такива хора.зелотите просто са си купили да са водещатата гилдия и това е.а и вече взе много да се набива на очи,не мислите ли??така че господа зелоти,не ми се правете на света вода ненапита,че никога нищо не знаете и едва ли не,последни научавате за нововаведения и тем подобни.кои гилд,беше облагодетелстван от последните промени-вие и пак вие.говоря за въвеждането на стражите да се бият в защита на замъка,говоря и за нововъведените правила за обсади и защита.особенно последното.искам да знам примерно-какво ги интересуват управниците на играта кой колко пари и диаманти е налял за да развитие замък,че пускат такива условия,ама не,вие сте им ревали и то с цяло гърло,колко злато и диаманти сте налели в замаците кат 5.и после-хоп,ама ние нищо не знаехме,обяснете ми че не схващам,за коя друга гидия освен вашата има някакъв интерес,от тези нововъведения за обсадите???аз не виждам друга освен вашата:Dимали сте - дали сте.ем да не сте го е развивали,като сте мислели да варите в по горна категория.какви шансове имат срещу вас-играчи кат 5-нулеви.облагодетелствани сте отвсякъде.а после,дори и да бутнат нещо в играта,то ще е ей така,да отбият номера,а вие вече ще сте недостижими за обикновенните играчи.в една тема един от вас беше казал,че е налял 1800 лева и точните му думи бяха,цитирам-плащаш си- играеш.убедих се че това е горчивата истина.аз съм прост играч който пращам по някое смс-че от дажд на вятър и просто сам никой??и които се опита да ме убеди в противното,мога само да му се изсмея в лицето,все пак и ние не пасем трева.ако искате ме баннваите,ако искате ме триите.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
приятели не си хабете думите,щото няма кой да ви чуе.не разбрахте ли вече ???в тая игра има една единственна гилдия,която ще е водеща и това са зелотите,не ви ли стана ясно вече???пак с риск да ме баннат ще изразя всеобщото мнение.зелките казват,че били налели хиляди левове в играта,вярвам им,но питам ви аз,кой би налял толкова пари в игра,ей така моментнно в смисъл да закупят една камара диаманти за тия пари и толкова,без никви други преференций или облагодетелствания???ами те диамантите,рано или касно свършват,ем няма такива хора.зелотите просто са си купили да са водещатата гилдия и това е.а и вече взе много да се набива на очи,не мислите ли??така че господа зелоти,не ми се правете на света вода ненапита,че никога нищо не знаете и едва ли не,последни научавате за нововаведения и тем подобни.кои гилд,беше облагодетелстван от последните промени-вие и пак вие.говоря за въвеждането на стражите да се бият в защита на замъка,говоря и за нововъведените правила за обсади и защита.особенно последното.искам да знам примерно-какво ги интересуват управниците на играта кой колко пари и диаманти е налял за да развитие замък,че пускат такива условия,ама не,вие сте им ревали и то с цяло гърло,колко злато и диаманти сте налели в замаците кат 5.и после-хоп,ама ние нищо не знаехме,обяснете ми че не схващам,за коя друга гидия освен вашата има някакъв интерес,от тези нововъведения за обсадите???аз не виждам друга освен вашата:Dимали сте - дали сте.ем да не сте го е развивали,като сте мислели да варите в по горна категория.какви шансове имат срещу вас-играчи кат 5-нулеви.облагодетелствани сте отвсякъде.а после,дори и да бутнат нещо в играта,то ще е ей така,да отбият номера,а вие вече ще сте недостижими за обикновенните играчи.в една тема един от вас беше казал,че е налял 1800 лева и точните му думи бяха,цитирам-плащаш си- играеш.убедих се че това е горчивата истина.аз съм прост играч който пращам по някое смс-че от дажд на вятър и просто сам никой??и които се опита да ме убеди в противното,мога само да му се изсмея в лицето,все пак и ние не пасем трева.ако искате ме баннваите,ако искате ме триите.
  *xxx* *freak* *freak*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
искам да ви попитам господа админи и модератори-какво направихте вие за мен,когато ми обраха акаунта,когато бях кат 3?? въпреки,че ви бях предоставил неопрпвержими доказателства за това кой ме е ограбил,със снимки на предметите ми,които се продаваха на пазара няколко дни след обира и съобщенията от същия този които ми продаваше предметите и в които сам си признаваше за обира и тях побликувах.не исках нищо да ми се връща,а просто наказание за извършителя.тогава митака беше модератор и лично той обеща,че такова ще има,ама уви,дори това не можах да получа.всичко се потули и беше забравено,а въпросния човек прдължава да си играе необезпокоявано.значи за някой може,за други не.е,преглатнах го и продължих да играя,ама тук вече се оляхте с това че сасипахте баланса между категориите,а с това съсипвате и цялата игра,тва беше от мен.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Я стига мрънкахте и ревахте като малки дечица дето не им дават бонбонка...
Мен щеше да ме е срам...

Всички толкова ли много искат да има конкурентна гилдия на Зеалоц ? По-скоро искате да видите,че още някои освен тях може да е такъв... това ще ви покаже,че значи и вие можете.
Нали знаете вица- Боже,направи ме богат,Боже,направи ме богат,Боже,направи ме богат... -Добре де,като толкова искаш да си богат,пусни барем един фиш от тотото...

Не харесвам ромел,прекалено се надува из форума,останалите от гилдията нито ги знам кои са,нито ме интересува... ама ми е жал да гледам как ревете само,ставате жалки.

Ако толкова искате и вие да си получите бонбонката,съберете се,ЗАПОчНЕТЕ ДА РАБОТИТЕ,да вдигнете нива на гилдия,слейте се 2 по-силни гилдии ако трябва,с опитни играчи и такива с възможност,започнете да се въоръжавате и да се подготвяте и си вземете проклетия замък...
То не става само "чи4ко Отоне,дай ми 1 замък... " Като искаш замък-отиваш и си го взимаш,това е!!!
Защо някои могат а други не могат?
щото колкото и да ревете,това замък няма да ви донесе... това го правят само за малките бебенца,като се разплачат-гушкат ги да спрат да плачкат... големите деца се предполага,че трябва ад са научили,че като искаш нещо- заслужи си го и после му се наслаждавай ;]

Ехх... има 1 поговорка, на крив *** ....
Явно на някои им е по-добре да се оплакват и да обвиняват
И затова тези някои са без замъци ;]
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Ха-Ха-Ха.
Тъй като не мога да "спа", прочетох всичките 6 страници коментари и въпреки че искрено се забавлих на моменти ,извода е че само един човек ще бъде доволен и то почти... *hihi*.