Автор Тема: Коментари 0тносно битките за замъци и предни постове  (Прочетена 17918 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Много мрънкате. Бъдете по-търпеливи. Иеясу Токугава е основал династия за 250 години само с търпение.

Kilgor

  • Гост
Килгорчо пак ръси мозъци където трябва и където не трябва.
1.Никой не иска нищо наготово - писах една тема в предложения замъка освен със превземане да може и да се отстъпва и чрез дипломация, един вид покупко-продажба така да се каже.Е никой няма да ви даде същите пари които сте инвестирали в него но да кажем 1/4 или 1/5 ми се струва добра цена като се има предвид че
вече е втора ръка след като е ползван от вас  *hihi*
2.Замъците според мен трябва да са си тясно обвързани с категориите или както си беше преди - за даден дамък 5 категория могат да се бият и защитават играчи от 3-та до 5 -та включително.Така ако искате да си пазите замъците 5 категория да сте стояли там а не да сте се юрвали като невидяли в 6-та, както впрочем направихте и в 5-та, вашата гилдия си счупи краката да стане 5 категория и както каза ти по твоите лични думи си стоя незнам си колко време 49 ниво, и с право разработчиците се оплакваха че не могат да ви насмогнат  *hihi*Чудно ми е само едно защо толкова бързахте да отидете в 5-та и воала, отговора сам ми дойде - ми много просто щото пуснаха малко по-късно замъците затова  *hihi*


Т.е. искате замък наготово, ако трябва да се преведе това което казваш. Не е въпроса в това че се губи замък. Сигурно ако си 8 или 10та категория няма много да ти пука за замък в 5та. Нямат значение и инвестицийте. Само абсурдното искане дадена гилдия, която нищо не е направила да наследи замък. Да го вземе служебно.

П.П. Аз искам Бил Гейтс като се пенсионира да взема Майкрософт на готово  8) Ама гадното и несправедливо законодателство няма да ми позволи. :(

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Килгоре, много слаба ти е позицията- дори и една гилдия да го вземе "наготово", ще успее ли да го опази от останалите силни гилдии, които са в нейната категория? И да го вземе наготово, няма да й е леко да го задържи, след като е толкова висока мизата и гладните за баницата са много.

Kilgor

  • Гост
Килгоре, много слаба ти е позицията- дори и една гилдия да го вземе "наготово", ще успее ли да го опази от останалите силни гилдии, които са в нейната категория? И да го вземе наготово, няма да й е леко да го задържи, след като е толкова висока мизата и гладните за баницата са много.

Коя е другата силна гилдия в категорията ? Аз търся силни гилдий в статистиката и не ги намирам. Морска също отидоха в 6та повечето, Реакро и те половината са там. Въпроса е че който и да вземе замък ( силен или не е без значение ), трябва да победи първо или стражите или гилдията собственик. А не да влезе в него празен, защото някой е отлетял на юг. То винаги е най-лесно наготово и без да си мръднеш пръста.

Или поне да има опцията да се разрушават всички сгради в замъка и да се съживяват епичните стражи в него. Тогава вземайте.

Слаба е позицията на тези дето искат служебно да им се даде замък. Ей така, защото и те са хора.

newcomer

  • Гост
Коя е другата силна гилдия в категорията ? Аз търся силни гилдий в статистиката и не ги намирам. Морска също отидоха в 6та повечето, Реакро и те половината са там. Въпроса е че който и да вземе замък ( силен или не е без значение ), трябва да победи първо или стражите или гилдията собственик. А не да влезе в него празен, защото някой е отлетял на юг. То винаги е най-лесно наготово и без да си мръднеш пръста.

Или поне да има опцията да се разрушават всички сгради в замъка и да се съживяват епичните стражи в него. Тогава вземайте.

Слаба е позицията на тези дето искат служебно да им се даде замък. Ей така, защото и те са хора.

Съгласен. Играта е в развитие. Непрекъснато се търсят нови по-добри решения. Гилдията ви трябва да може да защитава владението си. Не може постоянно да висите в категорията на замъка ви. Просто рано или късно ще ви омръзне.
« Последна редакция: Юни 12, 2010, 10:49:24 am от newcomer »

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Това цяла гилдия да стои долна категория и да не си развива професийте и геройте само и само защото играта УМИШЛЕНО ги ОГРАНИЧАВА, би било най-безумната и безпочвена идея в играта.
Добре че се усетиха овреме и го коригираха.
И какъв е проблема в това да се юрваш да станеш максимум ниво за най-кратко време? Всеки иска да си облече герия с най-доброто, за което се изисква високо ниво. Аз инвестирам средства, реални или не и ще си облека героя в лилави 59ниво при първа въжможност, защото това ми е интересно и забавно. Holy Avenger and Co - като не искате да влагате усилия, ще си търкате задните редици и ще кротувате.
И в живота е така- който работи здраво се развива и жъне успехи. За останалите - нужда от миячи на чинии - бол.

note: Гилдия ZEALOTS търси да наеме 5-6 броя чистачи за замъка си в Дъллбоките води. Добро заплащане.

Игра която налага ограничения на играчите си подобно на гореописаното са обречени на провал. Просто статистика!
Колкото повече опций и възможности за развитие дава една игра, толкова по успешна и интересна би била тя в дългосрочен план.

И наистина, очеизваждащо е защо е цялото това реване и мрънкане, Килгор го каза много ясно - всички искат да минат по-лесния път и да зимат наготово. Ако може и като си направите нов герой да получавате по 5-6 епика в пощата най ще сте доволни.

Компромисно решение би било ако дадена гилдия реши да изостави даден замък, да има опция която да възвръща в касата на гилдията някакъв процент от общото инвестирано злато и диаманти, да нулира всички стради и ъпгрейди правени в замъка и града и да възстановява епичните пазачи.


Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Притесненията на повечето играчи, както го виждам е че нямат никакъв шанс да си защитят замъците и предните постове от гилдиите в по-високите категории. Не съм прочел и един пост, в който някой да искат да вземе нещо на готово. Не може да разглеждате нещата едностранно. Ако беше само да защитават иди-дойде, ама и нападение идва малко в повече!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Каквото и да си говорим играта изначало е разделена на нива и категории..Цялата концепция се гради на това..Излизането от линията води до изкривяване на геймплея..Това е.. *pardon*
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Притесненията на повечето играчи, както го виждам е че нямат никакъв шанс да си защитят замъците и предните постове от гилдиите в по-високите категории. Не съм прочел и един пост, в който някой да искат да вземе нещо на готово. Не може да разглеждате нещата едностранно. Ако беше само да защитават иди-дойде, ама и нападение идва малко в повече!
точно затова иде реч,но няма как да им го набиеш в мозъците,след като те си знаят тяхното,за кво са ми тъпите ви замъци-дръжте си ги.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил