Автор Тема: моите предмети се побъркаха  (Прочетена 4597 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:моите предмети се побъркаха
« Отговор #15 -: Юни 20, 2009, 03:07:49 pm »
 ;D

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:моите предмети се побъркаха
« Отговор #16 -: Юни 20, 2009, 09:11:07 pm »
За другите класове е в друг цвят. Легендарните предмети са в жълто, епичните са във виолетово.
Добре де :) Всички преди мен казаха друго :) Но щом не са "познали" значи всичко е наред :)

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:моите предмети се побъркаха
« Отговор #17 -: Юни 21, 2009, 06:02:00 pm »
За да не започвам нова тема и аз ще се оплача от моите "побърканяци".
Пръстен с 6 жизненост и 22 живот ми добавя близо 130 кръв, а амулет със 36 живот ми слага само 22...какво става тук?!
Като сваля предметите със бонус към кръвта всичко е ОК [100живот(10жизненост)+100живот(базово)=200], но като сложа амулета става на 222, с пръстен 350! Ако сложа първо пръстена, то той ми покачва живота на 314, а амулета го сваля до 304!
Хайде моля ви се оправете тази "каша", както се изрази ZAX.
(Stambaren, beta)
П.П. - за 2ри път пиша за този проблем, защото трети ден не е направено нищо (в положителна посока)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:моите предмети се побъркаха
« Отговор #18 -: Юни 21, 2009, 09:32:51 pm »
За да не започвам нова тема и аз ще се оплача от моите "побърканяци".
Пръстен с 6 жизненост и 22 живот ми добавя близо 130 кръв, а амулет със 36 живот ми слага само 22...какво става тук?!
Като сваля предметите със бонус към кръвта всичко е ОК [100живот(10жизненост)+100живот(базово)=200], но като сложа амулета става на 222, с пръстен 350! Ако сложа първо пръстена, то той ми покачва живота на 314, а амулета го сваля до 304!
Хайде моля ви се оправете тази "каша", както се изрази ZAX.
(Stambaren, beta)
П.П. - за 2ри път пиша за този проблем, защото трети ден не е направено нищо (в положителна посока)
Предлагам ти да разкараш пръстена и да сложиш друг с по-полезен или поне работещ бонус ;) А амулета го слагаш последен и ако ти е единствен такъв бонус ще ти качии дори с повече отколкото трябва, жалко че нямам такъв амулет :) Но поне се възползвай преди да го оправят, то пък не може всеки бъг да е само негативен :)

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:моите предмети се побъркаха
« Отговор #19 -: Юни 21, 2009, 09:52:49 pm »
не знам как е станало в действителност, но имам предположение ... може би е трябвало всички бонуси да се смятат върху базовата стойност ... но е възможно в определени ситуации да са пропуснали това и бонуса да се добавя върху текущата ... затова се случват такива интересни неща ...

За да не започвам нова тема и аз ще се оплача от моите "побърканяци".
Пръстен с 6 жизненост и 22 живот ми добавя близо 130 кръв, а амулет със 36 живот ми слага само 22...какво става тук?!
Като сваля предметите със бонус към кръвта всичко е ОК [100живот(10жизненост)+100живот(базово)=200], но като сложа амулета става на 222, с пръстен 350! Ако сложа първо пръстена, то той ми покачва живота на 314, а амулета го сваля до 304!
Хайде моля ви се оправете тази "каша", както се изрази ZAX.
(Stambaren, beta)
П.П. - за 2ри път пиша за този проблем, защото трети ден не е направено нищо (в положителна посока)

Неактивен Graf_Dracula

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:моите предмети се побъркаха
« Отговор #20 -: Август 21, 2009, 01:53:29 pm »
моите предмети са много побъркани: дават ми повече ловкост... и не е защото имам сопа... като я свалих видях, че наистина пръстен, който по принцип трябва да ми дава 12 ловкост, ми дава скромното 18 :).. и не е само той: колана вместо 4 ми дава 6, амулета вместо 2 ми дава 3(все за ловкост говоря)... та ако може да изчистите бъга... все пак бетата е точно за това: да се забелязват бъговете да се докладват и да се оправят :)... героят ми е от бета сървъра(свят 2) същият ник :)

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:моите предмети се побъркаха
« Отговор #21 -: Август 21, 2009, 01:56:14 pm »
моите предмети са много побъркани: дават ми повече ловкост... и не е защото имам сопа... като я свалих видях, че наистина пръстен, който по принцип трябва да ми дава 12 ловкост, ми дава скромното 18 :).. и не е само той: колана вместо 4 ми дава 6, амулета вместо 2 ми дава 3(все за ловкост говоря)... та ако може да изчистите бъга... все пак бетата е точно за това: да се забелязват бъговете да се докладват и да се оправят :)... героят ми е от бета сървъра(свят 2) същият ник :)

Нищо им няма на предметите ти - Мистика получава 1.5 за всяка точка ловкост за това и и се пресмята така както си го казал
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Rayh

  • Гост
Re:моите предмети се побъркаха
« Отговор #22 -: Август 21, 2009, 01:56:32 pm »
моите предмети са много побъркани: дават ми повече ловкост... и не е защото имам сопа... като я свалих видях, че наистина пръстен, който по принцип трябва да ми дава 12 ловкост, ми дава скромното 18 :).. и не е само той: колана вместо 4 ми дава 6, амулета вместо 2 ми дава 3(все за ловкост говоря)... та ако може да изчистите бъга... все пак бетата е точно за това: да се забелязват бъговете да се докладват и да се оправят :)... героят ми е от бета сървъра(свят 2) същият ник :)

отчита ги като на мистик х 1.5 не е бъг ползваш бонус отдавна е въведено