Автор Тема: Недопустимо  (Прочетена 1752 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Недопустимо
« -: Юни 09, 2010, 11:19:29 pm »
Доста съм афектирана в момента, но ще се постарая да попитам учтиво - как допускате да се въвеждат ВАЖНИ промени, без да уведомите? Нито във форума, нито в играта?


Изгубихте битката и не можете да строите сгради в продължение на 1 час.
  Преден пост на гилдията   

....

това е въведено през последните 12 часа...
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Недопустимо
« Отговор #1 -: Юни 09, 2010, 11:37:34 pm »
Ето за това си права Скарлет ... ама иди обесни на някой че Аз и Ти не го знаем това .

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:Недопустимо
« Отговор #2 -: Юни 10, 2010, 12:03:55 am »
Значи искам и аз да кажа нещо по тази тема, понеже съм играл доста Онлайн игри
някои ги играя и сега, то да споделя на мене какво ми направи впечатление тук, което не
съм го срещал, в никоя друга игра, дали комуникацията между програмисти и администратори
и разработчици я има или няма не смятам да го коментирам това.
Та да се спрем на моето наблюдение - Само тук, повтарям само тук в тази игра, играчите не са
уведомявани са промяна в правилата на игра и въвеждането на новости, и прочие, тук играчите
научават за тези новости и правила - как да кажа малко странно,след като се сблъскат с тях, което
си е доста дразнещо както се вижда не само за мене  *hihi*

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Недопустимо
« Отговор #3 -: Юни 10, 2010, 12:07:17 am »
Доста съм афектирана в момента, но ще се постарая да попитам учтиво - как допускате да се въвеждат ВАЖНИ промени, без да уведомите? Нито във форума, нито в играта?


Изгубихте битката и не можете да строите сгради в продължение на 1 час.
  Преден пост на гилдията   

....

това е въведено през последните 12 часа...


Абсурд е да въведем нещо такова без предупреждение! Утре, за статистиката, ще се провери откога точно е това.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Недопустимо
« Отговор #4 -: Юни 10, 2010, 09:21:40 am »
Абсурд е да въведем нещо такова без предупреждение! Утре, за статистиката, ще се провери откога точно е това.
Значи ако е било пуснато със старта на ничии земи  и не е работело коректно - това се вижда от тази тема  а имаше и други подобни мисля.
След атаката от сутринта над  пост в Етерния , гилдията която губи поста си го построява веднага след събарянето му , след загубата на същият пост вечерта излиза това съобщение.
Може да е проблем /бъг че не е работело това , но ако е било оправено е ясно че играчите са го приели за даденост и част от геймплея , а колкото и да е абсурдно за това правило няма нищо споменато нито в Новините , нито че е оправено като евентуален бъг.
  За това имаше теми и се създаде този информационен бюлетин в играта да имат всички достъп до информацията за промените. А с оглед на последните събития и противопоставянето на две гилдии с подобни неща само се подхранват фантазиите на някои за конспирация и намеса на екипа в нечии интереси.

Неактивен flinstoun

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +22/-17
    • Профил
Re:Недопустимо
« Отговор #5 -: Юни 10, 2010, 09:42:00 am »
Единственото недопустимо тук е човек със значка "Trusted Member" първо да пише, после да мисли!

Превземането на преден пост не е играта "най-бързия печели".. който пръв кликне - негов е!
Имаше оплакване, че след като превземат преден пост защитниците имат право пак да си го строят което е недопустимо и обезмисля играта!!!
Дали сме време (1 час) до следващата идваща атака (ако има такава) да се построи пост от атакуващата гилдия.

Този бъг бе отстранен още на 26 април (за статистиката)..

Време е при теб разума да наделее над емоциите. Мисля, че ясно го заявих пред една по камерна аудитория.
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 10:08:18 am от Oton »