Автор Тема: Предложение за замъците..  (Прочетена 1598 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Предложение за замъците..
« -: Юни 10, 2010, 09:01:01 pm »
Моето предложение е за замъците е следното тъй като те са определена категория,
да могат да се защитават само от същата категория играчи или под нея ако има такива в гилда - така ще е най-справедливо
според мен за тези които тепърва се изкачват и дигат нива в играта така и те някога ще могат
да видят и те що е това замък и има ли почва той у нас.Веднага се аргументирам заради воя който ще се
надигне най-вече от най-силната и богата гилдия в играта, чудно защо като са най-богати  *hihi*
Предлагам да се въведе вариант освен със битка замъка да може да се предаде и чрез покупко-продажба
във злато предимно защото диамантите не всеки може да си ги позволи наше време :)Да кажем събирано от
гилдията купувач във хазната да речем.Като се определи някакъв минимум и максимум в който може да варира
сумата - да кажем 1/4 или 1/5 от вложените от съюза напускащ замъка средства.
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 09:14:06 pm от Holly Avenger »

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Предложение за замъците..
« Отговор #1 -: Юни 10, 2010, 09:03:07 pm »
Aма то няма и друга логика..Играта , предметите в нея , екипировката провинциитв и героите са разделени на категории..Така трябва да е и с останалата част..Просто като се следва една логическа линия , се следва една логическа линия *pardon* Останалото изкривява геймплея..
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 09:05:56 pm от Sion »
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:Предложение за замъците..
« Отговор #2 -: Юни 10, 2010, 09:10:27 pm »
И аз така мисля а изказвания от рода на дайте да се сбием гилдия срещу гилдия,
или мечка срещу муха ги считам за меко казано несериозни.
Замъците трябва да си останат в категориите, който иска замък да стои и да си го варди
а ако иска да вземе друг по-горна категория освобождава този който е притежавал.
Така ще има все пак някакво равновесие.Гилдиите по-ниски нива ще имат шанс да
притежават някога замък, логиката на Килгор дайте да се сбием к4 срещу к6 и който
надвие е просто смешна.
Това е  според мен.
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 09:13:19 pm от Holly Avenger »

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Предложение за замъците..
« Отговор #3 -: Юни 11, 2010, 12:34:05 am »
Моето предложение е за замъците е следното тъй като те са определена категория,
да могат да се защитават само от същата категория играчи или под нея ако има такива в гилда - така ще е най-справедливо
според мен за тези които тепърва се изкачват и дигат нива в играта така и те някога ще могат
да видят и те що е това замък и има ли почва той у нас.Веднага се аргументирам заради воя който ще се
надигне най-вече от най-силната и богата гилдия в играта, чудно защо като са най-богати  *hihi*
Предлагам да се въведе вариант освен със битка замъка да може да се предаде и чрез покупко-продажба
във злато предимно защото диамантите не всеки може да си ги позволи наше време :)Да кажем събирано от
гилдията купувач във хазната да речем.Като се определи някакъв минимум и максимум в който може да варира
сумата - да кажем 1/4 или 1/5 от вложените от съюза напускащ замъка средства.
+ единствения вариант е това .

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предложение за замъците..
« Отговор #4 -: Юни 11, 2010, 12:57:26 am »
Според мен всеки трябва да може да бие всеки, но да се въведат съюзи на гилдиите за общо нападение/защита и тогава ще стане наистина мазало (Ера на Хаус).

А за сегашното положение, тъй като хората в 6-та все още са нямали възможността да се запасят с турбо гъзарските епици и си карат с екипировката от 5-та, то поне на този етап не виждам по какъв друг начин биха могли да изглеждат нещата.
« Последна редакция: Юни 11, 2010, 01:03:03 am от snuf87 »