Автор Тема: Нови умения за геройте  (Прочетена 10769 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #15 -: Юни 11, 2010, 02:19:13 pm »
ами тук са новите умения:
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=4405.msg94789#msg94789

но има и забелжка, че за сега се дискутират:
Забележка: Това са концептуални модели на уменията, цифри и изисквания ще поместим по-нататък. Ще се радвам да видя една хубава тема в Общи приказки, в която "тънките специалисти" да обсъдят, критикуват или приветстват уменията.

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #16 -: Юни 11, 2010, 02:22:01 pm »
Аз искам да питам играчите имате ли наблюдение върху развоя на битките с лидери .
Кое е по-добре да биете лидера първо или да избиете антуража му първо ?

Унищожител

Увеличава шанса за избор на най-силния опонент с % на ниво.

Това е в темата какво да очакваме ...а не новина какво е въведено.

Лидера е подобре да се бие първи /по мой наблюдения/ но реално почти няма разлика де

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #17 -: Юни 11, 2010, 02:23:45 pm »
дано да се направи така, че да има някакъв баланс между класовете герой. но има от сега недоволни гледам. а за тяхните герой уменията им били ок. пробваи те така и преценете, то недоволство ще има, но е мн лоша да слушате за всяко нещо определени лица и кво на тях не им изнася . дано да се получи нещо с тия нови умения
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #18 -: Юни 11, 2010, 02:28:20 pm »
Аз искам да питам играчите имате ли наблюдение върху развоя на битките с лидери .
Кое е по-добре да биете лидера първо или да избиете антуража му първо ?

Унищожител

Увеличава шанса за избор на най-силния опонент с % на ниво.

Това е в темата какво да очакваме ...а не новина какво е въведено.

Както и да го въртиш, лидера все ще остава за накрая. Освен ако това умение не действа и на наемниците. Иначе на първо четене и аз съм на мнение, че войните почти не намазват от новите умения!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #19 -: Юни 11, 2010, 02:28:36 pm »
дано да се направи така, че да има някакъв баланс между класовете герой. но има от сега недоволни гледам. а за тяхните герой уменията им били ок. пробваи те така и преценете, то недоволство ще има, но е мн лоша да слушате за всяко нещо определени лица и кво на тях не им изнася . дано да се получи нещо с тия нови умения

Недоволни винаги ще има нека невлизаме отново в безкарйните писаници по тая тема ;) ... /всеки иска да е най-велик и силен спрямо другите каласове герой/

Аз приветсвам екипа, че вече първо подлагат на дискусия и мнения нововъведенията, така има обратна връзка.

За тва нека позваме тука темата по съсщество, а не дали ще има доволни и недоволни.. просто обосновка трябва.
« Последна редакция: Юни 11, 2010, 02:32:25 pm от KhanSlavi »

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #20 -: Юни 11, 2010, 02:31:31 pm »
Щом се въвежда , значи е пробвано .. пък и ние няма как да се оплакваме без да сме изпробвали новостите , е вече след това мъка ми е за тия хора ... ще има мрънкане , нападки , убиди .. Както и да е , дано всичко е за добро :)

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #21 -: Юни 11, 2010, 02:32:37 pm »
Воините не намазват?
Да, добре.
Каммени кожи, спъвания, Могъщият замах означава, че при яростна фронтална атака, придружена с въртележка, направо можеш да ги разполовяваш.
За мен лично воините стават чудовища.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #22 -: Юни 11, 2010, 02:32:58 pm »
Цитат
Бойна ярост

При успешен удар се повишава силата на следващия удар с процент върху предходния; Защитата се намалява със същия процент. Действието се прекъсва при неуспешен удар.

Силата на следващия удар е с бонус процент от удара в предходния рунд или с процент от щетите, нанесени в предходния рунд? Ако вземем предвид Въртележка и герой, който има диапазон на пораженията 500-1000 (от въртележката ще са само 250-500), какво ще се случи след нещо от сорта на:

Рунд 2:
Свиреп Войн удря Противник 1 с 320 поражения
Свиреп Войн удря Противник 2 с 270 поражения
Свиреп Войн пропуска да удари Противник 3 (успешно избегнат удар)
Противник 4 блокира Свиреп войн
Свиреп Войн удра Противник 5 с 1030 поражения (критичен удар)

В рунд 3 какво ще се случи?
И освен това- повишават се максималните поражения на удара или се добавя по някакъв модел, подобен на Позиция "Берсерк"?

П.П: Само питам, без една добра дума да съм казъл- радвам се, че мислите и върху нови умения, а и се надявам скоро да видим развитие в съвсем нови насоки.

Kilgor

  • Гост
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #23 -: Юни 11, 2010, 02:34:56 pm »
То всеки води със себе си ловци със залп. Така че до сега не ми се е случвало лидера да умира преди групата си.
Иначе уменията на яростния боец както ги схващам ше бъдат много силно предимство срещу определен вид противници ( мамути, бикове, костенурки и други подобни. )

И поздравления за занаятчийските умения.  :)

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #24 -: Юни 11, 2010, 02:36:54 pm »
Воините не намазват?
Да, добре.
Каммени кожи, спъвания, Могъщият замах означава, че при яростна фронтална атака, придружена с въртележка, направо можеш да ги разполовяваш.
За мен лично воините стават чудовища.
   :Dще видим. досега на ефективната еденица бе мистика. и не смятам , че войните , определено ще са най облагодетелствани
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #25 -: Юни 11, 2010, 02:39:05 pm »
Воините не намазват?
Да, добре.
Каммени кожи, спъвания, Могъщият замах означава, че при яростна фронтална атака, придружена с въртележка, направо можеш да ги разполовяваш.
За мен лично воините стават чудовища.

Каменни кожи си е чисто повторение на Майсторство с броня. Дали ще е 9 или ще го вдигнете до 12-15 какво! А и кой войн развива умение яростна атака. За един удар, който я стане, я не стане. Все пак ще изчакаме да видим.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #26 -: Юни 11, 2010, 02:40:00 pm »
Силата на следващия удар е с бонус процент от удара в предходния рунд или с процент от щетите, нанесени в предходния рунд? Ако вземем предвид Въртележка и герой, който има диапазон на пораженията 500-1000 (от въртележката ще са само 250-500), какво ще се случи след нещо от сорта на:

Рунд 2:
Свиреп Войн удря Противник 1 с 320 поражения
Свиреп Войн удря Противник 2 с 270 поражения
Свиреп Войн пропуска да удари Противник 3 (успешно избегнат удар)
Противник 4 блокира Свиреп войн
Свиреп Войн удра Противник 5 с 1030 поражения (критичен удар)

В рунд 3 какво ще се случи?
И освен това- повишават се максималните поражения на удара или се добавя по някакъв модел, подобен на Позиция "Берсерк"?

П.П: Само питам, без една добра дума да съм казъл- радвам се, че мислите и върху нови умения, а и се надявам скоро да видим развитие в съвсем нови насоки.
Все още предстои да тестваме различните положения, след това ще мога да ти отговоря на този въпрос.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #27 -: Юни 11, 2010, 02:42:33 pm »
Воините не намазват?
Да, добре.
Каммени кожи, спъвания, Могъщият замах означава, че при яростна фронтална атака, придружена с въртележка, направо можеш да ги разполовяваш.
За мен лично воините стават чудовища.
Нали фронталната атака е само първия рунд, а въртележка се изпълнява от втория! Или аз нещо бъркам ???
 

newcomer

  • Гост
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #28 -: Юни 11, 2010, 02:42:43 pm »
Моля погледнете отново новите умения на призрачния ловец

"Умения на Призрачния ловец

Силна тетива

Увеличава максималните поражения на последните до три изстрела от обсега на оръжието с определен процент. Важи само за лъкове и арбалети.

Продължително прицелване

Намалява обсега с 1, но увеличава шанса за критичен удар с определен % на ниво. Последното ниво дава 100% шанс за критичен удар. Важи само за метателни ножове и метателни копия.

Невидимост

Усъвършенствана версия на Избягването. Дава шанс на противника да не избере героя за свой опонент. Ако героят е останал последен, при успех, всичките му опоненти пропускат ход."

Второто и третото ново умение са същите като тези на Призрачния Преследвач с тази разлика, че ловеца няма майсторство с метателно копие или метателни ножове. Избягването пък е типично умение на преследвача. Възможно ли е да допусната някаква грешка при съставяне на съобщението и уменията на Преследвача да са "копирани" върху тези на Ловеца. Моля обърнете внимание.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #29 -: Юни 11, 2010, 02:43:23 pm »
Добре, значи ще го имате предвид при тестовете :)

А матриците при мистиците как ще работят? Има ли вариант да обхващат директно самите промени в атрибутите на опоненти/съюзници без оглед на умението, което ги причинява? Т.е, ще може ли матрицата да въздейства не само на магии от други мистици, но и да влияе върху умения като Рев, Боен вик и Лидерство?