Автор Тема: Световно първенство !!!  (Прочетена 34461 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #135 -: Юли 06, 2010, 04:46:29 pm »
Холандците са на финал.
Моите уважения към Уругвай, но нямат абсолютно никакви аргументи срещу лалетата.
Холандия спокойно ше си вземе мача.

Още малко остана, за да се изпълни мечтата ми - финал Германия - Холандия.
Много хора чакаме този финал.  *ok*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Kilgor

  • Гост
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #136 -: Юли 06, 2010, 04:58:22 pm »
Холандците са на финал.
Моите уважения към Уругвай, но нямат абсолютно никакви аргументи срещу лалетата.
Холандия спокойно ше си вземе мача.

Още малко остана, за да се изпълни мечтата ми - финал Германия - Холандия.

Хм, не съм много сигурен за Уругвай.Отбора има традиций и самочувствие за разлика от лалетата. Да не забравяме че са двукратни световни шампиони, те организират и първото световно първенство по футбол. И Холандия и Германия не са толкова силни, колкото изглеждат. За мое съжаление Испания не е във форма, но смятам и така шансовете са на тяхна страна.
Аз залагам на финал: Испания - Уругвай. Другите два отбора никак не са ми симпатични.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #137 -: Юли 06, 2010, 05:00:15 pm »
Хм, не съм много сигурен за Уругвай.Отбора има традиций и самочувствие за разлика от лалетата. Да не забравяме че са двукратни световни шампиони, те организират и първото световно първенство по футбол. И Холандия и Германия не са толкова силни, колкото изглеждат. За мое съжаление Испания не е във форма, но смятам и така шансовете са на тяхна страна.
Аз залагам на финал: Испания - Уругвай. Другите два отбора никак не са ми симпатични.
Определено футбола не ти е силната страна. :D :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Kilgor

  • Гост
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #138 -: Юли 06, 2010, 05:07:14 pm »
Определено футбола не ти е силната страна. :D :D

Ще видим  ;) Няма фаворити според мен и 4те отбора имат равни шансове. Също характер и манталитет на победители. Искрено се надявам да не е Германия - Холандия финала.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #139 -: Юли 06, 2010, 05:08:04 pm »
Ще видим  ;) Няма фаворити според мен и 4те отбора имат равни шансове. Също характер и манталитет на победители. Искрено се надявам да не е Германия - Холандия финала.
Най-интересен ще е този финал.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Kilgor

  • Гост
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #140 -: Юли 06, 2010, 05:10:53 pm »
Най-интересен ще е този финал.

Около стадиона може и да е най-интересен, като знаем колко се обичат феновете на двете страни  *hihi*

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #141 -: Юли 06, 2010, 07:53:55 pm »
Испания - Холандия ;) Да видиш Espana как гази из лалетата  :D :D
  :D Трудно,но не е невъзможно. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #142 -: Юли 06, 2010, 09:19:29 pm »
На това му викам аз удар. *freak* *freak*
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #143 -: Юли 06, 2010, 09:23:09 pm »
Хубав беше удара и късмет че беше точно във вратата баш горе и се удари и в гредата просто ужасен късмет.Тея холандци без голови положения вкарват секи мач на късмет.Добре че е Форлан че не ги виждам Уругвай  :D

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #144 -: Юли 06, 2010, 10:23:22 pm »
Утре германците ще размажат испанците и се очертава стабилно финалче. 8)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Kilgor

  • Гост
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #145 -: Юли 06, 2010, 11:19:47 pm »
Ужас ! Тези холандци като мухи без глави се лутаха цял мач. Някой им е казал че трябва да победят и тичат ли тичат накъдето им видят очите. Много ме е яд за Уругвай, борбен отбор и тактически грамотен. Сега и Германците да вземат да бият и финала с един зрител по-малко. Нещо тотален футбол не ми се гледа.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #146 -: Юли 07, 2010, 06:11:35 am »
Испания , световен шампион .. не звучи ли перфектно :)  *beer*

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #147 -: Юли 07, 2010, 08:07:47 am »
Ако Холандия станат шампиони си е подигравка с футбола !!!! 3-ти мач им е това - автогол + смешен гол 5-10 мин след него  >:( >:( >:( >:( ГОлеми късметлий деба.Яд ме е за Уругвай - и двата им гола бяха къде къде по майсторски и красиви от смешните на Холандия.
Който и да бие утре искам тоя отбор да прегази,смаже и УНИЖИ пред цял свят тез смешни калитари Холандия.Да си бегат в низините !
Холандия трудно ще станат световни шампиони,но е възможно(ако имат голям късмет :D).
Днес ще е много интересно.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #148 -: Юли 07, 2010, 09:50:20 am »
Испания , световен шампион .. не звучи ли перфектно :)  *beer*
Абе то и Аржентина ми звучеше перфектно, ама..

Четохте ли, че някакъв журналист сварил Диего Марадона пред утях и треньора на Аржентина казал, че се отказва от поста си като старши треньор, ама доколко е вярно.... Все пак Марадона дори не излязал от колата си, а само свалил прозореца

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #149 -: Юли 07, 2010, 11:00:41 am »
Абе то и Аржентина ми звучеше перфектно, ама..

Четохте ли, че някакъв журналист сварил Диего Марадона пред утях и треньора на Аржентина казал, че се отказва от поста си като старши треньор, ама доколко е вярно.... Все пак Марадона дори не излязал от колата си, а само свалил прозореца
То и аз вече сънувах шестата звезда на Бразилия ама....
zlatin98 свят 2