Автор Тема: Световно първенство !!!  (Прочетена 34390 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #75 -: Юни 29, 2010, 10:56:07 pm »
Вратаря просто направи най-добрият си мач а испанците набират сила както казаха със всеки изминал мач  :P
Като гледах днескашните мачове Парагвай нямат шанс срещу Испания :)

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #76 -: Юни 29, 2010, 11:18:02 pm »
...Като гледах днескашните мачове Парагвай нямат шанс срещу Испания :)
Ще ги отнесат като епичен мамут, герой без стрелци :D

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #77 -: Юни 30, 2010, 08:49:00 am »
оздравление към вратаря на Португалия. Има съмнение за засада към Д.Виа. Не знам кой беше испанския играч,който чукна топката към Виа. Ако не беше я чукнал щеше да мине зад Виа и нямаше да се получи гола.Толкова тънко беше ,че страничния изобщо нямаше шанс да оцени ситуацията,но главния арбитър си  беше точно на мястото.Имам го положението където се вижда че Виа е на над метър зад защитата по време на чукването на топката!
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Jifko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #78 -: Юни 30, 2010, 03:42:42 pm »
оздравление към вратаря на Португалия. Има съмнение за засада към Д.Виа. Не знам кой беше испанския играч,който чукна топката към Виа. Ако не беше я чукнал щеше да мине зад Виа и нямаше да се получи гола.Толкова тънко беше ,че страничния изобщо нямаше шанс да оцени ситуацията,но главния арбитър си  беше точно на мястото.Имам го положението където се вижда че Виа е на над метър зад защитата по време на чукването на топката!
да точно така...имаше засада на гола на вия...и не ни показаха повторението на гола...сякаш няма да го видим в нет-а...

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #79 -: Юни 30, 2010, 05:57:51 pm »
аз не съм голям футболен философ ама мисля че имаше съвсем тънка труднозабележима засада.разбира се това си е лично мое мнение.наистина е трудно да се провери без забавен кадър и линия :)
zlatin98 свят 2

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #80 -: Юни 30, 2010, 06:09:40 pm »
Аджеба къде е засада ....Иволвер искам да видя клипа/снимката където ти виждаш 1м засада  ! ?????
аз си четох мненията никъде не видях да съм казвал че има 1 метър засада малко си в грешка в това отношение.
Относно положението мисля че е на една линия най-малкото с защитника който е най-горе в защитната линия и нз къде видяхте тази 1 метър засада  :D
« Последна редакция: Юни 30, 2010, 06:13:41 pm от Ivolver »

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #81 -: Юни 30, 2010, 07:30:09 pm »
Ето я и засадата. Специално си играхме да слагаме линия през Photoshop и я има. Твоята снимка не е в момента на паса а малко преди него. Шави не я докосна само топката а я провлачи леко и по-долу е точно момента на отделянето на топката от кракът му. Не че Испания не играха по-силно и не си заслужаваха да бият, но фактите са си факти.

« Последна редакция: Юни 30, 2010, 07:31:57 pm от Commoner »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #82 -: Юни 30, 2010, 07:34:43 pm »
Играйте си с по-полезни неща.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #83 -: Юни 30, 2010, 07:36:50 pm »
Ами нз аз пак не съм убеден в засадата.Гледайте внимателно линията на тревата тази която минава точно през дузпата.И Виля си е на една линия със крайният защитник от лявата страна на защитата на Португалия.Друго което е съдията го вижда това за части от секундата,а ния със снимки пак не може да сме категорични дали има или няма засада.

kosiger

  • Гост
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #84 -: Юни 30, 2010, 07:41:36 pm »


това е.22 см засада

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #85 -: Юни 30, 2010, 08:06:34 pm »
а това е друго нещо вече така направено явно найстина има засада,но минимална.22 см са много малко особено ако трябва да решиш за секунди положението без повторения.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #86 -: Юли 01, 2010, 12:07:53 am »
Да това казвам и аз трудно е да се види такава тънка засада без повторения за който и да е съдия и тук бих казал съдията просто решава на късмет дали да вдигне засада или не пък квото се окаже  :D

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #87 -: Юли 01, 2010, 09:49:39 am »
Хаха много яко "след като не го вижда значи засада няма". То и след като не видяха че топката е 1м във вратата няма и гол за Англия и след като не видяха че Тевез е 1м засада гола си е редовен. Това че съдията има нужда от очила или от по-добро пласиране не оправдава ситуациите, които свири грешно.

Не казвам че един или друг отбор бил слаб или не заслужавал да бие, казвам че ми писна съдиите да ми решават/развалят мачовете.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #88 -: Юли 01, 2010, 10:28:52 am »
То по-тъпото е че на всички последни първенства има екрани като слънце на стадионите ... трябва само да си вдигне главата и да види повторението > техника има ... ама не - забраниха им да дават повторения на тези екрани . То на 20 мача в един ще е фатална грешката и голямо забавяне ще е 4 тия съдия да помогне в случая .

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #89 -: Юли 01, 2010, 12:23:25 pm »
Хаха много яко "след като не го вижда значи засада няма". То и след като не видяха че топката е 1м във вратата няма и гол за Англия и след като не видяха че Тевез е 1м засада гола си е редовен. Това че съдията има нужда от очила или от по-добро пласиране не оправдава ситуациите, които свири грешно.
Така е прав си,но постави се на мястото на съдиите.Виждат ситуацията за 1 секунда без повторения без нищо.Според мене от ФИФА са виновните че не им дават да гледат повторенията и да се излъчват изобщо.