Автор Тема: Световно първенство !!!  (Прочетена 34397 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #90 -: Юли 01, 2010, 08:07:36 pm »
Засадата е явна,ама недей да казваш на никой  :-X
Радвам се,че поне този път се случиха тези "неща" на "големите".Поне те могат да допренесат за нещо по добро! 8)
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #91 -: Юли 01, 2010, 08:33:36 pm »
Съдията трябва в рамките на секунди да реши. 22 см засада- ако отмени гола, какво става- продължения, спорове. Ами ако засада е нямало? Съдията пак гори, и то по-неприятно.

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #92 -: Юли 02, 2010, 05:57:54 pm »
много ме е яд че Бразилия отпадна.това беше един от малкото отбори които ме кефеха.мача го хванах от 81 минута ама пак ме е яд.
zlatin98 свят 2

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #93 -: Юли 02, 2010, 05:58:43 pm »
Ужас не мога да повярвам кво се случи в момента  :o
Холандия с едно положение за 60 минути игра вкараха 2 гола... Бразилия си беха по-добрите ама тоя Мело хем автогол хем червен картон ще запомни този мач дълго време

newcomer

  • Гост
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #94 -: Юли 02, 2010, 05:59:01 pm »
Прехвалените и високоплатени ...бип.. си получиха заслуженото. И колко изнервени бяха само ...бип.. Радост за окото. Холандия бравос.
« Последна редакция: Юли 02, 2010, 06:03:25 pm от newcomer »

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #95 -: Юли 02, 2010, 06:00:43 pm »
Никога фаворитите не взимат титлата..Сега всички говорят за Аржентина и Испания , но според мен ще е друг..Като видим първите мачове ще е по ясно..Засега се въздържам от прогноза..Иначе гаучосите са ми любимци :)
Още в началото го казах..А Холандия е зле , но и Бразилия играе едно страхливо първенство..Това е отбор на атаката и красотата , а тък бяха безлични и предпазливи.. :(
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #96 -: Юли 02, 2010, 06:08:20 pm »
Прехвалените и високоплатени ...бип.. си получиха заслуженото. И колко изнервени бяха само ...бип.. Радост за окото. Холандия бравос.
Добре че си промени коментара да не ти четат глупостите останалите играчи.Аман от тъпанари като тебе!

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #97 -: Юли 02, 2010, 06:15:07 pm »
а на мястото на бип какво имаше :o :D
zlatin98 свят 2

newcomer

  • Гост
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #98 -: Юли 02, 2010, 06:16:42 pm »
Добре че си промени коментара да не ти четат глупостите останалите играчи.Аман от тъпанари като тебе!

Холандия биха, Бразилия паднаха. Неучтиво е да наричаш непознат човек тъпанар. А освен всичко останало сме и в една гилдия.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #99 -: Юли 02, 2010, 06:25:22 pm »
Холандия биха, Бразилия паднаха. Неучтиво е да наричаш непознат човек тъпанар. А освен всичко останало сме и в една гилдия.
:D :D :D :D
Отначало моят фаворит беше Холандия.Поне финал ги очаква.УСПЕХ!
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #100 -: Юли 02, 2010, 07:03:08 pm »
Холандия биха, Бразилия паднаха. Неучтиво е да наричаш непознат човек тъпанар. А освен всичко останало сме и в една гилдия.
А дали е учтиво да наричаш едни от най-добрите футболисти с който дори няма да имаш привилегията да си кажете една дума,всъщност даже няма да ги видиш от далече МАНГАЛИ?Футболисти на който само може да завиждаш на постиженията,известността и заплатите който получават.Според мен това е тъпо поведение и изказване и не навиждам такива изказвания.
Има отбори който и аз мразя и който и аз исках да отпаднат и да се издънят обаче не почвам им обиждам играчите.
И това,че сме в една гилдия го забелязах още преди да напиша коментара и с нищо не може да промени мнението ми за такива коментари като твоят.

newcomer

  • Гост
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #101 -: Юли 02, 2010, 07:18:14 pm »
Както и да е да. Радвам се, че моя любим отбор Холандия победи. Надявам се, че и Германия ще победи Аржентина.

P.S. Аман от форумни бойци.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #102 -: Юли 02, 2010, 11:29:38 pm »
Ей Уругвай- Гана се оказа супер мач направо не очаквах такава драма за има.Два хубави гола в редовното време.После продълженията и в последната минута на продължението червен картон за Суарез и дузпа за Гана.И тогава вече реших че нема как Гана да не продължи.Тоз пък взе че уцели гредата ужас направо.И Суарез мисля се оказа герой за свойте макар червеният картон все пак прати отбора си до дузпите.Вярно е един от най-добрите им футболисти и няма да играе слудващият мач,но въпреки това ги класира напред.А разбира се на дузпите вратаря успя да хване ъгъла на две слаби дузпи и спечелиха.
И като цяло Гана ми оставиха доста добро впечатление с играта си.Даже в продълженията играеха доста нахъсано и си личеше че бяха по-добре физически подготвени от Уругвай.Тичаха доста и голямо старание показаха и чак ме е яд че така нещастно отпаднаха.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #103 -: Юли 03, 2010, 12:05:05 am »
Трилър, трилър.. *freak*Всичко имаше в този мач..Радвам се че моите тайни фаворити продължават , макар и с огромен късмет..Сега е ред на Холандия >:( и сме на финал.. *YAHOO* А после  :hooray:
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Световно първенство !!!
« Отговор #104 -: Юли 03, 2010, 04:11:14 pm »
Трилър, трилър, колко да е трилър- не са минали четири минути и NationalElf отбелязаха гол на аржентинците.