Автор Тема: въпрос за изработката на предмети  (Прочетена 1661 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ghim-333

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 201
  • Karma: +11/-35
    • Профил
Категория 1
 - Развива се от 0 до 200 занаятчийски точки.
 - При достигане на 100 занаятчийски точки се отключва занаятчийска категория 2.
 - При достигане на 200 занаятчийски точки майсторът получава 4% базов шанс да изработва редки предмети.

сега съм втора категория бижутер и се чудя - след като направя 200 точки в първа категория, тея 4% ще важат ли и във втора категория...и ще станат ли по този начин 8% (базовият е 4%)

Неактивен ghim-333

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 201
  • Karma: +11/-35
    • Профил
Re:въпрос за изработката на предмети
« Отговор #1 -: Юни 13, 2010, 03:34:03 pm »
разясни ми моля те...
а какво значение има обсегът на оръжията...с какво едно метателно копие с обсег 3 е по-добро от меч с обсег 1???

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:въпрос за изработката на предмети
« Отговор #2 -: Юни 13, 2010, 03:55:15 pm »
Тия 4% си ги има във всяка категория като я отключиш. От там нататък има много начини за вдигането на тия проценти. Не си давай зор да го схванш от раз :). Всичко е много лесно и логично, но трябва малко време.

Обсега означава колко пъти може да се стреля с това оръжие преди да е започнало мелето.

Неактивен ghim-333

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 201
  • Karma: +11/-35
    • Профил
Re:въпрос за изработката на предмети
« Отговор #3 -: Юни 13, 2010, 04:21:37 pm »
мерси за отговора относно оръжието...обаче мен въпросът ми беше след като достигна 200 точки в първа категория примерно, ще получа ОЩЕ 4% шанс за изработка на редки предмети (освен базовия)...но ще се запази ли този шанс и за следващата категория...и така ще се начислява ли при всяка следваща категория?

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:въпрос за изработката на предмети
« Отговор #4 -: Юни 13, 2010, 04:46:27 pm »
При всяка категория когато достигнеш 200 точки и имаш 4% базов шанс (преди 200 точки просто няма %-ти защото неможеш да правиш редки предмети) като бонуса ти може да се качи по няколко начина
- слайдер за време на изработка (до +4%)
- занаятчийски чук
- бонуси от щаба на гилдията
- занаятчийски орден
- занаятчийски комлект

Неактивен ghim-333

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 201
  • Karma: +11/-35
    • Профил
Re:въпрос за изработката на предмети
« Отговор #5 -: Юни 13, 2010, 09:45:12 pm »
мерси за отговора...разбрах сега...а предполагам за един стрелец е в пъти по-добре да е с метателно копие или лък отколкото с меч  ???

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:въпрос за изработката на предмети
« Отговор #6 -: Юни 13, 2010, 09:47:51 pm »
мерси за отговора...разбрах сега...а предполагам за един стрелец е в пъти по-добре да е с метателно копие или лък отколкото с меч  ???

да винаги е най-добре съответния клас да си ползва оръжията характерни за него. Може и да импровизираш но досега не съм видял такъв успешен герой  ;)