Автор Тема: Това са те...  (Прочетена 19642 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Това са те...
« -: Юни 17, 2010, 05:32:31 pm »
Това са те Българите - Алчни за пари.
1.Видяха, че диамантите са скъпи и смс-ите станаха 6 лева.
2.Махнаха мисиите с диаманти, за да пускаме смс-и.
3.Направиха тези правила за дрехите само и само за да пускаме за диаманти.
ПРосто тази игра я съсипаха. Ако искате ме Bann! Хич не ме интересува. Аз тази игра я спирам, защото много се обесмили. Беше ми забавно да я играя, но сега вече не!
Приятна игра на всички, които си мислят, че това може да е игра.
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #1 -: Юни 17, 2010, 06:09:39 pm »
А чесити ви диаманти по 114 000 парчето купувайте си не се стискайте  *hihi* *hihi*
Вече не си струват 24 хода които ще си купя с тях не мога да си избия парите от
битките :)Айде със здраве :)
И ако може многоуважаемия Отон да накаже тия които са злоупотребявали с мисиите
и да ги изпише кои са ако може, Главен герой и алтове и прочие, очакваме в най-скоро
време да обяви кои са наказаните мошенници и как съответно, мисля че повечето играчи ще
искат да видят тези "злодеи" , заради които са се лишили от ценни придобивки  *hihi*
Аз също чакам да ги видя с нетърпение кои са  ;)

Неактивен Ma3oXucT

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +25/-43
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #2 -: Юни 17, 2010, 06:11:46 pm »

Ето до какво води всичко... С 1 СМС ще можеш да се облечеш не с епик ами... с розови предмети направо  :D

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #3 -: Юни 17, 2010, 06:14:49 pm »

Ето до какво води всичко... С 1 СМС ще можеш да се облечеш не с епик ами... с розови предмети направо  :D

Аз лично няма да си подновя офертите на аукциона.Ако изобщо ги пусна пак .... съвсем няма да са на досегашните пари.
« Последна редакция: Юни 17, 2010, 06:21:43 pm от Dilo »

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #4 -: Юни 17, 2010, 06:14:59 pm »
А чесити ви диаманти по 114 000 парчето купувайте си не се стискайте  *hihi* *hihi*
Вече не си струват 24 хода които ще си купя с тях не мога да си избия парите от
битките :)Айде със здраве :)
И ако може многоуважаемия Отон да накаже тия които са злоупотребявали с мисиите
и да ги изпише кои са ако може, Главен герой и алтове и прочие, очакваме в най-скоро
време да обяви кои са наказаните мошенници и как съответно, мисля че повечето играчи ще
искат да видят тези "злодеи" , заради които са се лишили от ценни придобивки  *hihi*
Аз също чакам да ги видя с нетърпение кои са  ;)
 :D добре , защо ме караш да се смея ??? Не си ли видял , кои са тия хора .. то е явно .. от както аз се помня те са си 4 категория , един Господ знае с колко героя .  :D

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #5 -: Юни 17, 2010, 06:19:08 pm »
Аз лично няма да си подновя офертите на аукциона.Ако изобщо ги пусна пак .... савсем няма да са на досегашните пари.
Досега казваха ,че съм лаком, че искам много пари за предметите..От утре незнам какво ще кажат щото ще си вдигна нещата с 50%..Гледам си цените от преди напъните да оскъпят златото в диаманти , смятам си ги и който иска да купува..Инфлация , братя и сестри , инфлация.. *pardon* Преди време писах за инфлационен индекс , писах за намеса на пазара ,за да се поддържа нормална цена , писах , писах...Все азбучни неща от икономиката..То като пишеш няма гаранция че ще се прочете..А че ще се разбере - хич.. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #6 -: Юни 17, 2010, 06:19:23 pm »

Ето до какво води всичко... С 1 СМС ще можеш да се облечеш не с епик ами... с розови предмети направо  :D
Нали целта е точно смс-четата  :D
Злоупотреби че имало естествено че ще има то като няма ограничение на героите с който може се играе някои хора играят сиг с по 10 героя събират по 300 диаманта на ден как нема има злоупотреби :D
Въпроса е да се направи нещо с тея злоупотреби а не да се махат мисиите с диамантите.Може да се ограничи броят на акаунтите или да се намалят количеството диаманти който падат.Така ще се намали и количеството злоупотреби с тези мисии.Обаче най-лесно беше да се махнат диамантите от мисиите.

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #7 -: Юни 17, 2010, 06:23:03 pm »
 :D добре , защо ме караш да се смея ??? Не си ли видял , кои са тия хора .. то е явно .. от както аз се помня те са си 4 категория , един Господ знае с колко героя .  :D
Еми като ги знаеш изброй ги тука да ги научим и ние, защо да не стоят 4-та категоррия аз познавам хора също които имат алтове
4к и стоят там и изпълняват само задачи за диаманти от таверните аз като бях 4к и аз добре си попълвах запасите от диаманти, не виждам
нищо нечестно в това да държиш 4-5 алта в 4к и да ги пращаш само за мисии за диаманти - това не е "мошениичество" в чудовищни размери
както се изказа Отон - под "мошенничество" аз разбирам да  прецакаш скрипта на играта и вместо да кажем 6 да ти дава 60 диаманта на
изпълнена задача - другото е просто дай да си намерим сега оправдание дето махнахме задачите с диаманти. Аз нямам алтове к4 - моите и двата са к5
вече к6 отскоро но искам като редови играч, които има някакви права да получа някои отговори а така като гледам не го искам явно само аз  ;)
 
« Последна редакция: Юни 17, 2010, 06:24:49 pm от Holly Avenger »

Неактивен Ma3oXucT

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +25/-43
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #8 -: Юни 17, 2010, 06:28:41 pm »
Сега смятах малко и стигнах до заключение.
Ето какво се случва в 3та кат: При цена около 100к за диамант жълтият чук струва 5 М!!! Когато при 15% шанс за епичен предмет, струващ около 500к, от тази 50 здравина ще стават средно по 8,333 епика. 8 епика струват средно 4 М. За ресурси и за диаманти за моментална изработка също се харчат пари. И какво излиза = Очаквайте 100% надценка там... Предметите в другите категорий също ще поскъпнат...
И в крайна сметка печелят тези, които имат предварителни запаси от диаманти  ;)

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #9 -: Юни 17, 2010, 06:32:53 pm »
Не опира въпроса в цената на смса - преди за 5 лв - 50 , сега за 6 лв - 60..Въпроса е че пазара в този му вид беше предопределен да създаде изкривявания..Тогава спорихме , изтрих си даже акаунта от Форума , щото ми писна..Малко месеци по късно се чувствам морално удовлетворен , но и недобре ,че нещата се развиха в логичната посока.Нищо не може да изкриви един геймплей толкова , колкото провала на пазарните отношения в дадена игра... А щом се стига дотам да броим нули  значи сме на положение - Жан Виденов.. *pardon*
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Това са те...
« Отговор #10 -: Юни 17, 2010, 06:34:01 pm »
вдигам цените и аз в магазина  *SCARE*
- I died to become immortal

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #11 -: Юни 17, 2010, 06:38:03 pm »
И аз се отказвам ... Баси мамата ... Да се облечеш нормално 2ра и 3та категория (подкатегория) е живо изпитание, а след като махнаха мисиите за диаманти не е изпитание, а мисията невъзможна ... Незнам каква беше целта ... Можело да се играе без СМС ... Айде ... искам този дето е дал идеята да няма мисии за диаманти да си направи герой, да го развие до 3та категория (без да му пращат $, диаманти или ресурси - съвсем сам) и да го облече добре ... Интересно ми е какво ще е това "добре" ... или обикновенни или някой рядък боклук от магазина ...

kosiger

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #12 -: Юни 17, 2010, 06:38:36 pm »
вдигам цените и аз в магазина  *SCARE*
всички вдигаме ,но само на приказки.вижте какво става в пазара на ресурси.един да пусне и се започва с подбиването на цената до припадък.пример-перлата от 200-300к сега е 60к.това е положението.ние сме царе на мрънкането и на изборите ,но няма действие.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #13 -: Юни 17, 2010, 06:41:48 pm »
всички вдигаме ,но само на приказки.вижте какво става в пазара на ресурси.един да пусне и се започва с подбиването на цената до припадък.пример-перлата от 200-300к сега е 60к.това е положението.ние сме царе на мрънкането и на изборите ,но няма действие.
Само дето като има такива нива , и пробив в тях неминуемо следва трайно поскъпване..Може дори диамантите да се върнат на 100 за малко , но според мен след 2 седмици , ако не и по малко трайно ще се настанят над 150 000...Тогава всичко ще поскъпне пропорционално..Просто сега все още има леко инерционно действие , което скоро обаче неминуемо ще спре..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #14 -: Юни 17, 2010, 06:44:44 pm »
Сега диамантите още са евтини понеже още ги има,но след време като почнат да свършват и само тези който пращат смс-си имат диаманти ще стане много интересно   :D :D