Автор Тема: Това са те...  (Прочетена 20641 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ma3oXucT

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +25/-43
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #15 -: Юни 17, 2010, 06:52:22 pm »
Сега диамантите още са евтини понеже още ги има,но след време като почнат да свършват и само тези който пращат смс-си имат диаманти ще стане много интересно   :D :D

МНОГО умна мисъл. Много пъти съм си мислел дали е възможно диамантите да свършат, но след като приемах задачи от таверната тази мисъл бързо бе забравяна. Сега тя пак се завърна, което ме кара от една страна да съм по икономичен, от друга внимателен, а от трета ... ме плаши.
Но каквото и да говорим диамантите няма да свършат. Те просто ще вдигат цените си и ... ще продължават да вдигат цените си, докато стане непосилно за някой 6 кат да си ги позволи  ;D

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #16 -: Юни 17, 2010, 06:56:30 pm »
МНОГО умна мисъл. Много пъти съм си мислел дали е възможно диамантите да свършат, но след като приемах задачи от таверната тази мисъл бързо бе забравяна. Сега тя пак се завърна, което ме кара от една страна да съм по икономичен, от друга внимателен, а от трета ... ме плаши.
Но каквото и да говорим диамантите няма да свършат. Те просто ще вдигат цените си и ... ще продължават да вдигат цените си, докато стане непосилно за някой 6 кат да си ги позволи  ;D


Аз имам няколко героя 6та . Като им свършат диамантите им спирам и допълнителните точки.При цена 100 000 за диамант всеки се издържаше от битки и имаше възможност за тези 24 точки.Малко на ръба беше , но се ядваше.Но при тези цени...

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Това са те...
« Отговор #17 -: Юни 17, 2010, 06:57:30 pm »
 :) така ще изгонят дечицата от играта  >:( айде ние както и да е ще пуснем с картите от време на време  ;D
ама новите играчи едвали ще играят  *UNDECIDED*  ни сме обречени и седмица да не влизаме пак рано или късно почнем пак да играем по мънчико  ??? ??? ???
- I died to become immortal

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #18 -: Юни 17, 2010, 07:03:24 pm »
Логиката е проста - диамантите играят основно значение в играта - премиум,пакети,чукове , моментални изработки..На пазара има много злато и логично част от него отива за покупка на диаманти,без които играта може да се играе но е тотално безсмислена..Драстичното понижаване на дроп и увеличаване на вторични разходи/поправка примерно/ ще реши донякъде проблема , но за 2-3 месеца..Логиката на пазара просто е сбъркана..Аз съвети повече няма да давам , щото си остават думи в небитието..Има си хора с познания в сферата - да си намират методи..Ако оставят нещата така , ще изкривят и геймплей , ще загубят и играчи и приходи..Това напомня на "блестящата" идея на финансовото министърче да вдигне акциза и да смята чисто аритметично как ще се увеличат приходите..Само че икономиката е далеч от прости аритметични сборове и на 6 месечна база имаме плюс при разходите и минус при приходите..Съответно и актуализация на бюджета..Надявам се тук да се вземат кардинални мерки и да се промени философията..Играта е наистина много добра , Екипа е добър , просто трябва да се понапънат малко и да вземат правилните решения , в което аз лично не се съмнявам..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен dobcho

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 110
  • Karma: +12/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това са те...
« Отговор #19 -: Юни 17, 2010, 07:18:10 pm »
Никой от екипа няма да каже защо са промените
така правят -когато има промяна и нещо не ни изнася ние пишем,а те се покриват и след седмица
" Така стана, свиквайте "
айде честито-оше един отказал се играч

ПП:ако решите да ме наказвате акаунт-Drunkangel Свят бета (2) :(
когато съдбата ти обърне гръб-изчакаи я да се наведе :)

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #20 -: Юни 17, 2010, 07:35:06 pm »
Кога ще престанете да спорите за едно и също в този форум, хиляди пъти беше обсъдено защо диамантите се вдигат. Най голямата и основна причина е защото има голямо търсене, а то се увеличава с всеки изминал час, защото играчите стават все повече и повече.Всеки иска да играе без да дава пари за играта и ВСЕКИ може да го направи, но играта няма да е същата както сте я играли досега.Имате два варианта или започвате да давате пари за играта или играйте без премиуми, без моментни изработки, без чукове и т.н.Престанете да разисквате темата по 100 пъти.Мисля че това което разясних в горните редове е сбит вариант на истината за играта в момента.Който нему изнася да се отказва или да играе по втория начин.

Сега на темата за махане на задачите за диаманти, която е много силно обвързана с горната тема.
Първо да разясня за неразбралите че задачите за диаманти бяха премахнати заради злоупотреби с тях.Някакви хора(никой незнае кои освен екипа) направили множество акаунти и започнали да бълват огромни количества диаманти.Бълването на диаманти ги облагодетелства и с това че бълват тези количества им позволява да контролират цената на диамантите и на предметите(само отчасти).Така че да ви е ясно защо са махнати задачите. Според мен има два варианта за връщане на диамантите като награда, но аз неискам нито един от тях, играта така ми харесва повече.Първият вариант е да се ограничи броят герои които един човек може да има на 5(в един свят).Да се върнат задачите за диаманти, но пак да ги има само в 3 и 4-та категория.Втория вариант е да няма ограничение на броя герои които даден човек може да притежата, но диамантите да се получават от приключения/елитни мисии и да са в скромни количества.

А каква е връзката между цената на диамантите и задачите за диаманти ли? Връзката е че сега количеството диаманти в играта ще падне драстично (с 20-30% най-малко) респективно от това цената ще се дигне до небето.

Моето мнение е че премахването на задачите за диаманти е правилно решение(макар че и аз имах 1 герой който правеше диаманти).

Докъто българина несе научи да цени труда на другия(дори и виртуално), винаги ще има мрънкащи!

п.п. Ако има правописни грешки, моля да ме извините предварително!

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #21 -: Юни 17, 2010, 07:53:36 pm »
Кога ще престанете да спорите за едно и също в този форум, хиляди пъти беше обсъдено защо диамантите се вдигат. Най голямата и основна причина е защото има голямо търсене, а то се увеличава с всеки изминал час, защото играчите стават все повече и повече.Всеки иска да играе без да дава пари за играта и ВСЕКИ може да го направи, но играта няма да е същата както сте я играли досега.Имате два варианта или започвате да давате пари за играта или играйте без премиуми, без моментни изработки, без чукове и т.н.Престанете да разисквате темата по 100 пъти.Мисля че това което разясних в горните редове е сбит вариант на истината за играта в момента.Който нему изнася да се отказва или да играе по втория начин.

Сега на темата за махане на задачите за диаманти, която е много силно обвързана с горната тема.
Първо да разясня за неразбралите че задачите за диаманти бяха премахнати заради злоупотреби с тях.Някакви хора(никой незнае кои освен екипа) направили множество акаунти и започнали да бълват огромни количества диаманти.Бълването на диаманти ги облагодетелства и с това че бълват тези количества им позволява да контролират цената на диамантите и на предметите(само отчасти).Така че да ви е ясно защо са махнати задачите. Според мен има два варианта за връщане на диамантите като награда, но аз неискам нито един от тях, играта така ми харесва повече.Първият вариант е да се ограничи броят герои които един човек може да има на 5(в един свят).Да се върнат задачите за диаманти, но пак да ги има само в 3 и 4-та категория.Втория вариант е да няма ограничение на броя герои които даден човек може да притежата, но диамантите да се получават от приключения/елитни мисии и да са в скромни количества.

А каква е връзката между цената на диамантите и задачите за диаманти ли? Връзката е че сега количеството диаманти в играта ще падне драстично (с 20-30% най-малко) респективно от това цената ще се дигне до небето.

Моето мнение е че премахването на задачите за диаманти е правилно решение(макар че и аз имах 1 герой който правеше диаманти).

Докъто българина несе научи да цени труда на другия(дори и виртуално), винаги ще има мрънкащи!

п.п. Ако има правописни грешки, моля да ме извините предварително!



Дано някой ден не се наложи да ме управляваш  :D И ако станеш финансов министър аз обещавам , че ще напусна Татковината ни  *hihi*

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #22 -: Юни 17, 2010, 08:05:28 pm »
пишете глупости само и 300к ще станат това е нормално в нефиксирана ера така да се каже, я се върнете година назад имаше едно изказване че всяка цена на диамантите над 4 000 злато е изкуствено покачване от екипа  :D

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #23 -: Юни 17, 2010, 08:15:22 pm »
Dilo поясни къде бъркам. Нека запазим добрия тон :)

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #24 -: Юни 17, 2010, 08:17:26 pm »
Кога ще престанете да спорите за едно и също в този форум, хиляди пъти беше обсъдено защо диамантите се вдигат. Най голямата и основна причина е защото има голямо търсене, а то се увеличава с всеки изминал час, защото играчите стават все повече и повече.Всеки иска да играе без да дава пари за играта и ВСЕКИ може да го направи, но играта няма да е същата както сте я играли досега.Имате два варианта или започвате да давате пари за играта или играйте без премиуми, без моментни изработки, без чукове и т.н.Престанете да разисквате темата по 100 пъти.Мисля че това което разясних в горните редове е сбит вариант на истината за играта в момента.Който нему изнася да се отказва или да играе по втория начин.

Сега на темата за махане на задачите за диаманти, която е много силно обвързана с горната тема.
Първо да разясня за неразбралите че задачите за диаманти бяха премахнати заради злоупотреби с тях.Някакви хора(никой незнае кои освен екипа) направили множество акаунти и започнали да бълват огромни количества диаманти.Бълването на диаманти ги облагодетелства и с това че бълват тези количества им позволява да контролират цената на диамантите и на предметите(само отчасти).Така че да ви е ясно защо са махнати задачите. Според мен има два варианта за връщане на диамантите като награда, но аз неискам нито един от тях, играта така ми харесва повече.Първият вариант е да се ограничи броят герои които един човек може да има на 5(в един свят).Да се върнат задачите за диаманти, но пак да ги има само в 3 и 4-та категория.Втория вариант е да няма ограничение на броя герои които даден човек може да притежата, но диамантите да се получават от приключения/елитни мисии и да са в скромни количества.

А каква е връзката между цената на диамантите и задачите за диаманти ли? Връзката е че сега количеството диаманти в играта ще падне драстично (с 20-30% най-малко) респективно от това цената ще се дигне до небето.

Моето мнение е че премахването на задачите за диаманти е правилно решение(макар че и аз имах 1 герой който правеше диаманти).

Докъто българина несе научи да цени труда на другия(дори и виртуално), винаги ще има мрънкащи!

п.п. Ако има правописни грешки, моля да ме извините предварително!

Еми ти какво искаш от една игра в която е позволен мултиакаунтинга - аз ще ти предложа друго правилно решение.
Банват се въпросните акаунти по Ай-Пи и се следи след това от екипа да няма такива драстични случаи на злоупотреби
ако се хванат пак пак бан-ан :)И воала задачите си остават а хората отговорни за това наказани ;)
Друг е въпроса дали искат тези хора да бъдат наказани и за какво да ги накажат след като не са правили нищо
което е забранено в играта ;D ;D
На мене тука вече доста взе да ми намирсва на вас незнам  *hihi* *hihi*

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #25 -: Юни 17, 2010, 08:40:25 pm »
абе ти знаеш ли че играеш в тестов сървър или се правиш на интересен пак ?
не пускаите смс, играите си 12те точки и си гледаите живота, през това време в което драскате глупости можеше да научите нещо полезно някъде
има пътници за всеки влак, умрял някои за вашите мизерии все едно зареждате 10 смс на ден+това само 5-15 българчета пискат непрекъснато за каквото и да е в определено време защото си нямат друга работа  *tired*

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #26 -: Юни 17, 2010, 08:42:46 pm »
Dilo поясни къде бъркам. Нека запазим добрия тон :)

Аз не твърдя , че съм много наясно с финанси , банки и икономика.Но се замислих навсякъде във всяка държава има регулаторен орган .... какъвто и да е ..  дали ще е за енерго , дали ще е за вода и тн.Има и такъв , който се намесва в кризисни ситуаций, от който може да се срине пазар и тн.Да не се отклонявам от темата :)

Та .. аз съм майстор и правя дрехи . В тази породила се ситуация с цената на диаманта мен определящми става той за крайния продукт.За изработката на едни ботуши трябва матерял , който за да стане във вид за майсторене трябва да мине обработка.Тази обработка изисква не малко време.И се решава проблема с диамантИ .Правиме вече ботушите , ама и те искат диамант , за да станат.Няма кой да ги чака 10ч.Питам аз тук колко ще е себестойноста на тези ботуши?И герой 3-4-5 категория ще може ли да си ги позволи?

Не споменавам за колко опита трябват , за да станат епик , колко струва чука ( че и той с диаманти)  ;D

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #27 -: Юни 17, 2010, 08:48:46 pm »
- В целта си да балансират съотношението злато/диамант се съобразяват със най-високата категория, което тотално дебалансира долните категории и отказа доста хора за жалост.
Малка финансова прогноза - новата 6-та кат ще предлага акумулирането на още повече злато респективно нова цена на диаманта( 100к>) Не се поучиха от свободния пазар в ИО.
Решението-... има пазар - има проблем, няма пазар - няма проблем.
Не е нужно да имате социологически познания като мойте че сами да стигнете до правилният извод.  И въобще не се радвам че се оказах прав. Работата въобще не опира до задачките с диаманти. Не са те проблема. Аз играя с диаманти, такава е играта, плащам си. ИХ имат по 1 задължителен СМС от мен за всеки от моите акаунти(2). Мисля че това е достатъчно за премиума и някое друго орденче за да играя безпроблемно, или почти.. За останали екстри си има пакети с диаманти и така е редно. Ако искате да сте императори, или поне царе, няма да минете без тях. Не че съм против концепцията за свободния пазар ама - такова животно нема  ;)

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #28 -: Юни 17, 2010, 09:00:28 pm »
Сега и аз да издам една тайна.
В свят алфа админите изкупиха диамантите, за да скочат цените.
Както си бяха 100 диаманта, станаха 0. /
Това нормално ли е??
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен r3dboy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +35/-86
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #29 -: Юни 17, 2010, 09:01:58 pm »
аз мога да кажа че имам само 2 героя вс други който имам са ми подарени от др играчи който са се отказали и на някои от др герои съм взимал диаманти ето да си призная но само по 1 път ако искате ме баннете просто играта беше интересно но ще загубите един копувач на диаманти  *UNDECIDED*