Автор Тема: Това са те...  (Прочетена 19645 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това са те...
« Отговор #60 -: Юни 18, 2010, 09:41:05 am »
Нека неразводняваме темата...
Крест нарочно я е оставил отключена... за да можем да изчакаме екипа най сетне да се реши и да покаже тук тези играчи които наистина са злоупотребили със сериозен бъг, които още не е оправен.

Надявам се днес още екипа да покаже тези злоупотребилите не говоря за някакъв временен бъг които е оправен и не е изкривил геаймплея..
тъук става на върпос както каза Крест за сериозен бъг систематично ползван от играчи и до сериозно изкривяване на гемплея от което страдат всички и ние и екипа.

има два въпроса на които трябва да се даде отговор в тази тема затова е и отключена...

1-во: Показване на тези играчи които са системно злоупотребили и съответно решението за наказанията които ще им наложи екипа /а може и да няма наказания незнам/

2-ро Какво решение ще вземе екипа относно бройката на мултитата/мулетата/ и ще има ли ограничение като бройка или ще се премахнат и ще има ли следене по IP. По този начин всичко ще се нормализира.

Ето това.. чакаме като отговор... без да се обиждаме един друг.
« Последна редакция: Юни 18, 2010, 09:43:17 am от KhanSlavi »

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #61 -: Юни 18, 2010, 09:43:49 am »
Нека неразводняваме темата...
Крест нарочно я е оставил отключена... за да можем да изчакаме екипа най сетне да се реши и да покаже тук тези играчи които наистина са злоупотребили със сериозен бъг, които още не е оправен.

Надявам се днес още екипа да покаже тези злоупотребилите не говоря за някакъв временен бъг които е оправен и не е изкривил геаймплея..
тъук става на върпос както каза Крест за сериозен бъг систематично ползван от играчи и до сериозно изкривяване на гемплея от което страдат всички и ние и екипа.

има два въпроса на които трябва да се даде отговор в тази тема затова е и отключена...

1-во: Показване на тези играчи които са системно злоупотребили и съответно решението за наказанията които ще им наложи екипа /а може и да няма наказания незнам/

2-ро Какво решение ще вземе екипа относно бройката на мултитата/мулетата/ и ще има ли ограничение като бройка или ще се премахнат и ще има л иследене по IP. По този начин всичко ще се нормализира.

Ето това.. чакаме като отговор... без да се обиждаме един друг.
Слави , повечето водещи герой 5-6 категория са с по 4 или 5 мулета 49+ниво .. мислиш ли , че ще има ограничение за тях .

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това са те...
« Отговор #62 -: Юни 18, 2010, 09:46:21 am »
Слави , повечето водещи герой 5-6 категория са с по 4 или 5 мулета 49+ниво .. мислиш ли , че ще има ограничение за тях .

Екипа е в правото си да променя играта. Освен това по елементарни сметки до 5 мулета гемплаея няма да се изкриви. разбира се може и да решат да стане както е в другите онлине игри с право на 1 герой в даден свят /иследене po IP - не се открива топлата вода в случая/, но това екипа ще си го реши...


Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #63 -: Юни 18, 2010, 09:49:32 am »
Какво е това муле 45 48 49 лв ти си биеш с тях и както за основния герои с за тях пускаш премиуми
Проблема е за тез мулета които само за задачни в ниските категории и за диаманти това е проблема

Kilgor

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #64 -: Юни 18, 2010, 09:52:18 am »
2-ро Какво решение ще вземе екипа относно бройката на мултитата/мулетата/ и ще има ли ограничение като бройка или ще се премахнат и ще има л иследене по IP. По този начин всичко ще се нормализира.

Слави, за мултитата ти казах и на лично какво мисля. Ще го напиша и тук. Играя с много герой и ми е интересно да го правя, но въпреки това мисля че изкривяват нещата (не за друго, но дават значително предимство на хората с много свободно време ). Но как да бъдат забранени/ограничени ? След като има толкова официални опций за взаимодействие между акаунтите. Да се влиза през различни IP-та едва ли ще е проблем за много хора. И всички ще могат през аукциона, чрез хранилището на гилдията си или чрез опцийте за изпращане на злато и диаманти да се пръхвърлят каквото искат. Не съм много навътре с техническите подробности, но ми се струва невъзможно такова ограничаване.

П.П. В кръга на шегата ( или не ) , някой може да накара секретарката си да му развива мулето  *hihi*

newcomer

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #65 -: Юни 18, 2010, 09:53:12 am »
мани ме мене, казвам че ще докладват ако искат, само голямата гума за триене ги лекува, това е.

Точно така мой екстремистски събрате :) Да се изтрият от лицето на земята. Заедно с родата. За всеки случай. Райх и дисциплина. Да видим тогаз дали ще изобщо ще се замислят да използват бъгове. Rock on. Kill' em all.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #66 -: Юни 18, 2010, 09:53:51 am »
Хайде и аз да понапиша нещичко по темата. В началото на играта някъде беше написано, че целта на гилдиите е там да се събират хора с различни професии и подпрофесии да си разменят ресурси за да могат да развиват занаятите си. Това беше добра идея защото всеки избрал своята професия и подпрофесия не може да прави брони, оръжия, амулети и пръстени без да е зависим от другите ресурси в играта които не може да добива (тук малко изключение правят майсторите на брони кожари които имат рецепти само с кожи и могат да развиват занаят без да купуват ресурси докато стигнат 400 занаятчийски точки). Сега на практика гилдията малко се обезмисли. Играч който има 4 или 5 героя съответно е направил така, че да добиват от всички ресурси и той спокойно може да си развива основният занаят. За диамантите няма да коментирам нищо.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #67 -: Юни 18, 2010, 09:56:47 am »
В началото всичко беше добре тогава и аз нямах мулета,но някои се отказаха и ми подариха.Миналото винаги е най-доброто време за всеки.

Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #68 -: Юни 18, 2010, 09:57:53 am »
Тези мулета се появиха защото много хора се отказаха от .......... игра

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това са те...
« Отговор #69 -: Юни 18, 2010, 10:02:16 am »
Впрочем след въвеждането на правилата за носене на брони.Имаше един масов бъг,но явно никой не го е докладвал.
Бях стигнал на приключенията в 4-кат на стъпката където трябва да майсторя редки.Мислех да ги почна и да си зема опита от тях,поглеждам какво трябва да се прави....и опаа изписа ми,че задачата е завършена.Както и при изработка на предмети които ти дават диаманти задачите ми бяха завършени.Без да имам предмета и да съм дал стотинка за рес.2-3 дена подред седеше бъга.Имаше хора които се усетиха и се възползваха. 8)

Имаше бъг с преключенията за изработка и бяха завършени автоматично. Туй то. *hihi*

Make love not Warcraft!
« Последна редакция: Юни 18, 2010, 10:06:38 am от snuf87 »

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това са те...
« Отговор #70 -: Юни 18, 2010, 10:02:57 am »
Слави, за мултитата ти казах и на лично какво мисля. Ще го напиша и тук. Играя с много герой и ми е интересно да го правя, но въпреки това мисля че изкривяват нещата (не за друго, но дават значително предимство на хората с много свободно време ). Но как да бъдат забранени/ограничени ? След като има толкова официални опций за взаимодействие между акаунтите. Да се влиза през различни IP-та едва ли ще е проблем за много хора. И всички ще могат през аукциона, чрез хранилището на гилдията си или чрез опцийте за изпращане на злато и диаманти да се пръхвърлят каквото искат. Не съм много навътре с техническите подробности, но ми се струва невъзможно такова ограничаване.

П.П. В кръга на шегата ( или не ) , някой може да накара секретарката си да му развива мулето  *hihi*

Добре, ще ти отговоря как малко технически...
Екипа е наясно че няма пълна защита /аз също съм програмист/ затова и се правят ограничения целта на които е да се сведе до минимум злоупотребите, а не да се тушират на 0 /няма нещо създадено от човек и да не може да се прескочи от човек/.
После... за прокситата които могат да се ползват за заобикаляне на следенето po IP... да има 10% не повече дето разбират как става и въобще да си правят труда да го позлват. Дори и там има защита от скриптове които проверяват за опен прокси и може да се сведе до минимум но както и да е..
Относно хранилищата и гилдийте... си прав... с правилата както са.. лесно може да се влиза и илзиза от гилдия в гилдия с цел достъп хранилище.. Ето защо ак осе въведе както е в други играи... 7 дена за размисъл след като си напуснал гилдия да неможеш 7 дена да влизаш в друга тогава да видим ка ксе правят "далаверите" но това предложение щях да го побликувам отделно.

Относно опцията за пращане на ресурс /вече е наложена сериозна такса при пращане на злато така че е ограничено до колкото може и тези опции за пращане на ресурси не изкривява реално геймплея като се замислиш.

това мога да кажа... има доста неща които със сигурност ще се направят.. затова и чакам екипа да отговори на двата основни въпроса..
Злоупотребите и наказанията .. кои са тези играчи и ще има ли наказания
и другото.. какво се предвиждса относно мултитата. Повярвай ми тепърв ще има ужасни проблеми с базата данни при неограничен брой мултитата отделно здраво ще се изкриви геймплея... и това вече става факт.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #71 -: Юни 18, 2010, 10:06:10 am »
Хайде де vocala, pithtath, Отон ... Кажете какво е становището на екипа ... Спират задачите заради бъг ? Неможе ли една 24 часова профилактика, ами трябва да отказвате половината "недиамантени" играчи от игра ?

pithtath

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #72 -: Юни 18, 2010, 10:07:28 am »
Стига с тези мултита, аз играя с 3 човечета и мисля, че това е добър вариант, няма как да тествам иначе 3 типа герои. Някои от тях никога не са копали ресурс и т.н., следователно не са и така наричаните от вас "мулета". Що се отнася до задачите от таверните - рядко съм изпълнявал такива. Значи може и без тях. Нужно ли е да мрънкаме постоянно?

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #73 -: Юни 18, 2010, 10:08:45 am »
За спирането на задачи които дават диаманти без да сме виновние ние е редно да се мрънка.

Kilgor

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #74 -: Юни 18, 2010, 10:09:26 am »
Дори и 10% да са - още по зле. Малко хора с голямо предимство пред другите.
10% комисионна при пращане на злато не е проблем. И дори да въведът това за смяната на гилдийте , пак си остава аукциона. През аукциона съм прехвърлил толкова много предмети, просто не е никакъв проблем.
Моят интернет доставчки, например, предлага опцията, срещу по-солидна месечна такса да имам възможността да свържа 5 компютъра към интернет с различни IP. Ако реша да си платя тази по-висока такса и да имам 5 реални IP-та ? Как ще бъда ограничен ?