Автор Тема: Това са те...  (Прочетена 19644 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #75 -: Юни 18, 2010, 10:13:24 am »
Хитрооо ... остана да забраните и мултитата ... откажете и другата половина от неплатежоспособните играчи ... МНОООГО сте хитри ... С задачите за диаманти един герой спокойно може да се "прехранва", но след като се премахват има 2 възможности - да пратиш СМС и да играеш 2 месеца в нивата *0-*5 ... Ако СЛУЧААААЙНО излезе нещо хубаво на пазара от тези нива - струва над 400к които не се събират лесно ... 2 мисии за диаманти и си  готов (преди беше така, ама сега - 2 месеца мъчения) ...

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това са те...
« Отговор #76 -: Юни 18, 2010, 10:13:36 am »
Неможеш по този начин да си ограничен приятелю.. след като си решил да платиш уникални Ип-та :)
Но разбери.. не това е целта... изпадаме в някви крайности..
пак казвам.. няма 100% защита... целта е да се сведе до минимално злоупотребите.

pithtath ... пак казвам.. че при елементарни сметки... до 5 мултита няма да изкривят геймплея... но не си ме прочел.. ;)

Лично аз като теб съм направил още 2 героя и както ти казваш за да тествам другите 2 типа герой...

« Последна редакция: Юни 18, 2010, 10:23:35 am от KhanSlavi »

newcomer

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #77 -: Юни 18, 2010, 10:17:30 am »
Стига с тези мултита, аз играя с 3 човечета и мисля, че това е добър вариант, няма как да тествам иначе 3 типа герои. Някои от тях никога не са копали ресурс и т.н., следователно не са и така наричаните от вас "мулета". Що се отнася до задачите от таверните - рядко съм изпълнявал такива. Значи може и без тях. Нужно ли е да мрънкаме постоянно?

Ще си позволя да обърна вашето внимание към определени неточности във Вашето съобщение. Първо не играете с човеци, а играете с жени. Мисля, че няма нужда да казвам че има известна разлика. Второ да наречеш една жена муле е недопустимо. Най много мулетарка - ако "професията" и е такава. И трето постоянното мрънкане е съществена част от всеки форум, докарващ прилив на радост у сеирджиите и главоболие у модераторите и отговорните лица. Rock on my friend :)

kosiger

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #78 -: Юни 18, 2010, 10:25:03 am »
аз съм да се върнат задачите които дават награда диаманти но да се увеличи броя на изработените предмети за които се дават.вместо 5 пръстенчета за които си купил ресурси за 10-20к да направиш 50 пръстена.така ще е редно защото цената на диаманта расте постоянно а на ресурсите спада.

pithtath

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #79 -: Юни 18, 2010, 10:27:33 am »
..Първо не играете с човеци, а играете с жени...

Думичката беше "човече". Това е нещо като чибурашка - никой не го знае какво е, но върши работа за дефиниране на множество от несъществени обектчета.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #80 -: Юни 18, 2010, 10:28:24 am »
аз съм да се върнат задачите които дават награда диаманти но да се увеличи броя на изработените предмети за които се дават.вместо 5 пръстенчета за които си купил ресурси за 10-20к да направиш 50 пръстена.така ще е редно защото цената на диаманта расте постоянно а на ресурсите спада.
Демек пак трябва да си плащаме за премиум за да можем да приемем такава задача.А и цената на диаманта като падне,а на ресурса се качи няма да си на далавера.

Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #81 -: Юни 18, 2010, 10:30:52 am »
аз съм да се върнат задачите които дават награда диаманти но да се увеличи броя на изработените предмети за които се дават.вместо 5 пръстенчета за които си купил ресурси за 10-20к да направиш 50 пръстена.така ще е редно защото цената на диаманта расте постоянно а на ресурсите спада.

Кой ресурс от основите е паднал че не виждам платината 200 к адаманта 50 к това ли е паднало.
Диаманта отива към 200 к вече

Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #82 -: Юни 18, 2010, 10:32:20 am »
По - добре е тези задачки  да се пуснат в 5 6 категория тогава поне ще се знае че няма да са мулета

kosiger

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #83 -: Юни 18, 2010, 10:32:25 am »
Кой ресурс от основите е паднал че не виждам платината 200 к адаманта 50 к това ли е паднало.
Диаманта отива към 200 к вече
в таверните едва ли ти дава задача да изработиш пръстен с платина.нали.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #84 -: Юни 18, 2010, 10:35:21 am »
Стига бе хора , играта ясно си е направена в нея да се инвестират реални средства ... за какво си чешеме езиците ? дайте да се събереме някъде из София да изпием по някоя бира , това тука няма смисъл ;)

kosiger

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #85 -: Юни 18, 2010, 10:36:34 am »
Стига бе хора , играта ясно си е направена в нея да се инвестират реални средства ... за какво си чешеме езиците ? дайте да се събереме някъде из София да изпием по някоя бира , това тука няма смисъл ;)
а защо пък в софия

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #86 -: Юни 18, 2010, 10:37:16 am »
а защо пък в софия
Ние с тебе и по нашия край лесно ще се налюскаме , ама повечето сме тука ... затова писах София  :D

Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #87 -: Юни 18, 2010, 10:37:26 am »
да има такива задачки в горните категории в 5 6 ама да са с изработката на легендарни или епички предмети .
Наградите да са да кажем 50 60 диаманта
А за малките категории да има друг вид диаманта които да е според категорията и да е на друга цена

Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #88 -: Юни 18, 2010, 10:38:18 am »
Ние с тебе и по нашия край лесно ще се налюскаме , ама повечето сме тука ... затова писах София  :D
по добре на морето :)

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #89 -: Юни 18, 2010, 10:39:51 am »
стига с тия мулета, разрешено е от екипа, направете си, потрудете се, копаите и вие развиваите се само не забравяите че това не пълни хазната на гилдията, нито занаята, нито мулетарските истории а наи-вече cash
+това каквото и да изработиш е нищо в сравнение с развито 11то ниво, играта е направена отборна , сам можеш с много К кинта да развиеш подобен тип съюзни проучвания.
понякога ми отнема 5 часа да използвам точките на "мулетата" така че се потруди малко или си копаи и на пазара като кривия мулетар и там не знам още кои специалист  :D