Автор Тема: Това са те...  (Прочетена 20640 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosiger

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #30 -: Юни 17, 2010, 09:04:24 pm »
мисля че играчи от 5 и 6 категория изобщо нетрябва да се оплакват от създалата се ситуация.потърпевши са от 1 до 4 категория.мисля че с една добре изградена стратегия и правилно вложени 3-4 смс може да се развие даден герой и той да почне да се самоиздържа и да стане независим от смс.дайте да не търсим лесното,а разумното.това е.във време на криза трябва да се планира всичко с няколко хода напред.

Неактивен r3dboy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +35/-86
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #31 -: Юни 17, 2010, 09:05:53 pm »
да каже още нещо ако ще ги баннва да не баннва ioanes zlatanus това са ми основните герой др са подарени

newcomer

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #32 -: Юни 17, 2010, 09:09:55 pm »
Сега и аз да издам една тайна.
В свят алфа админите изкупиха диамантите, за да скочат цените.
Както си бяха 100 диаманта, станаха 0. /
Това нормално ли е??

Верно бря. Няма кьорав диамант. А аз там в трета категория съм имал наемниче с залп 5 и орлово око 3  :D Ех, спомени, спомени.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #33 -: Юни 17, 2010, 09:22:14 pm »
Сега и аз да издам една тайна.
В свят алфа админите изкупиха диамантите, за да скочат цените.
Както си бяха 100 диаманта, станаха 0. /
Това нормално ли е??

А сигурен ли си че те са ги изкупили, имаш ли доказателство???

И така да е според мене са прави, труда им несе изплаща достатъчно.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #34 -: Юни 17, 2010, 09:26:03 pm »
сигурен е чушки, аз ако искам сега мога да ги изкупя да видим какво ще стане с цените  :D

newcomer

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #35 -: Юни 17, 2010, 09:28:27 pm »
А сигурен ли си че те са ги изкупили, имаш ли доказателство???

И така да е според мене са прави, труда им несе изплаща достатъчно.

Ей тука изби рибата  :D . Няма работяга, който да ти каже доволен съм от заплатата, не ща повече. Разбира се работодателите са на противоположното мнение. Сигурен съм, чe работягите няма да имат нищо напротив да им се плаща в диаманти. Истински  :D

Алфа сървъра е тестов сървър. Казаха ни да се омитаме оттам мноого отдавна. Сега там нема ни 'ора, ни диаманти, ни пазар.

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Това са те...
« Отговор #36 -: Юни 17, 2010, 09:29:11 pm »
 :) алфа е наша територия  *HUNTER*  там сме само ние от sorsering които още играем  *PARTY* :hooray:

Алфа сървъра е тестов сървър. Казаха ни да се омитаме оттам мноого отдавна. Сега там нема ни 'ора, ни диаманти, ни пазар.

никога никой не ни е гонил и беше обещано че алфа никога няма да се изостави  *freak*

така че каквото си имаме и произведем с това играем  :)
« Последна редакция: Юни 17, 2010, 09:30:50 pm от vOsYcHnA_pRiNcEsA »
- I died to become immortal

newcomer

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #37 -: Юни 17, 2010, 09:33:39 pm »
:) алфа е наша територия  *HUNTER*  там сме само ние от sorsering които още играем  *PARTY* :hooray:

Алфа сървъра е тестов сървър. Казаха ни да се омитаме оттам мноого отдавна. Сега там нема ни 'ора, ни диаманти, ни пазар.

никога никой не ни е гонил и беше обещано че алфа никога няма да се изостави  *freak*

така че каквото си имаме и произведем с това играем  :)

Брях, извинете :) . Ако ми позволите да отбележа доста мазохистично от ваша страна. Бравос.

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Това са те...
« Отговор #38 -: Юни 17, 2010, 09:39:10 pm »
 :) важното са хората с които играеш  *heart* 1 майстор прави бижута друг дрехите 3 оръжията друг копае важното е да се разбираме  :P

всеки цени труда на човека до себе си   *heart*  тук е доста по хаотично  *WASSUP*

вече сме 5 категория и след още седмица ще работим само по последна мода в лилаво  *GIRL_IN_LOVE*
« Последна редакция: Юни 17, 2010, 09:53:58 pm от vOsYcHnA_pRiNcEsA »
- I died to become immortal

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #39 -: Юни 17, 2010, 10:02:56 pm »
:) важното са хората с които играеш  *heart* 1 майстор прави бижута друг дрехите 3 оръжията друг копае важното е да се разбираме  :P

всеки цени труда на човека до себе си   *heart*  тук е доста по хаотично  *WASSUP*

Точно тази част от играта се загиби в бетата, много хора вече имат по 40-50 героя и това съсипва красотата на играта и води до злоупотреби и т.н. Ако се въведат ограничения на броя герои ще може всичко да влезе в норма и наистина да се разчита на отборна игра. 100% в алфата е по-добре точно защото сте малко хора :)

newcomer

  • Гост
Re:Това са те...
« Отговор #40 -: Юни 17, 2010, 10:20:18 pm »
Точно тази част от играта се загиби в бетата, много хора вече имат по 40-50 героя и това съсипва красотата на играта и води до злоупотреби и т.н. Ако се въведат ограничения на броя герои ще може всичко да влезе в норма и наистина да се разчита на отборна игра. 100% в алфата е по-добре точно защото сте малко хора :)

Този въпрос другарите от Политбюро го повдигнаха доста отдавна и отправиха запитване към отговорния орган. Отговора бе, че за разлика от стратегическите игри на ИО мултиакаунтинга не пречи и се създават и могат да се създадат лостове, които да направят развитието на героите сравнително трудоемко. Дерзайте другари, дерзайте. Де видите муле, на място. На борба срещу империалистическия враг. Напред към светлото бъдеще.

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #41 -: Юни 17, 2010, 10:28:11 pm »
аз не съм за цялостното спиране на мултито, а за ограничаването му така че да може всеки да изпита удоволствие от всички занаяти и възможности на играта, но да не може да се злоупотребява (което от своя страна кара екипа да вземе решения неприятни за булшинството от играчи)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #42 -: Юни 17, 2010, 10:37:25 pm »
 Винаги има играчи които се опитват да злоупотребят , някои от тях са си тук и пишат какви ли не критики ,  интересно е като ги знаеш и да гледаш  коментарите им из темите .
 Затова и тази тема беше отключена от мен ,  да видя злоупотребилите които критикуват всяко нещо в играта как ще критикуват ... собствените си действия .  
 Проблема не е в това че някои имат по 10 акаунта , а в експлоатация на един бъг.
 Поради масовостта на това явление се налагат и тези действия , поне докато се вземат мерки и окончателно решение за задачите.
 

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #43 -: Юни 17, 2010, 10:39:24 pm »
Винаги има играчи които се опитват да злоупотребят , някои от тях са си тук и пишат какви ли не критики ,  интересно е като ги знаеш и да гледаш  коментарите им из темите .
 Затова и тази тема беше отключена от мен ,  да видя злоупотребилите които критикуват всяко нещо в играта как ще критикуват ... собствените си действия .  
 Проблема не е в това че някои имат по 10 акаунта , а в експлоатация на един бъг.
 Поради масовостта на това явление се налагат и тези действия , поне докато се вземат мерки и окончателно решение за задачите.
 

това означава ли че след отстраняването на бъга ще бъдат възтановени задачите? Или решението е окончателно

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #44 -: Юни 17, 2010, 10:40:35 pm »
Винаги има играчи които се опитват да злоупотребят , някои от тях са си тук и пишат какви ли не критики ,  интересно е като ги знаеш и да гледаш  коментарите им из темите .
 Затова и тази тема беше отключена от мен ,  да видя злоупотребилите които критикуват всяко нещо в играта как ще критикуват ... собствените си действия .  
 Проблема не е в това че някои имат по 10 акаунта , а в експлоатация на един бъг.
 Поради масовостта на това явление се налагат и тези действия , поне докато се вземат мерки и окончателно решение за задачите.