Автор Тема: Това са те...  (Прочетена 20653 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това са те...
« Отговор #45 -: Юни 18, 2010, 12:06:48 am »
Винаги има играчи които се опитват да злоупотребят , някои от тях са си тук и пишат какви ли не критики ,  интересно е като ги знаеш и да гледаш  коментарите им из темите .
 Затова и тази тема беше отключена от мен ,  да видя злоупотребилите които критикуват всяко нещо в играта как ще критикуват ... собствените си действия .  
 Проблема не е в това че някои имат по 10 акаунта , а в експлоатация на един бъг.
 Поради масовостта на това явление се налагат и тези действия , поне докато се вземат мерки и окончателно решение за задачите.
 

Е че за тоя бъг се знае от край време (щом аз знам дето не съм чак толкова навътре с играта), и хората възползващи се от него са споменавали не веднъж във форумите и са пускали оферти за изкупуване и пр. Та сега и така ли се сетихте, дайте хората които си играят чесно да им стане още по-гадно. Аз съм си айляк, ама с новите формули за опит, с ограничението на екипировката и със турбо ограниченото количество диаманти което се задава..., не вярвам на някой да му се цикли сума ти време в една категория. В пета въртя суча ама без свястна екипировка повече от 2к опит трудно, а за екипировка ми трябва 1М ехр. Та малко порочен кръг се получава или там както искате го наречете. :D

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това са те...
« Отговор #46 -: Юни 18, 2010, 06:39:17 am »
Някои ще каже ли за честните хора що за чудо е тоя бъг,дето ще откаже половината империялци ?
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен SILENT_KILLER

  • Silata
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 342
  • Karma: +30/-130
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #47 -: Юни 18, 2010, 08:05:23 am »
Не е бъг,а просто махнаха мисиите с диаманти!Ся как ще си разширим гилдията без мисии!?Ся трябва да дам 10 лева та да разширим само хранилището!Половината и още 1 се отказват а именно аз!
6 стрелеца с кървави лукове
Стрелците вече с лукове :D

Неактивен dobcho

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 110
  • Karma: +12/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това са те...
« Отговор #48 -: Юни 18, 2010, 08:44:17 am »
бъгът се изразява в това-задача"изработи 5 обикновени пръстена 1ва" , купуваш от аукса и ги предоставяш. Така не хабиш точки за действие и прибираш пари. Друг е въпроса за мултито. *tired*

ПП:ако греша поправете ме. ;)
когато съдбата ти обърне гръб-изчакаи я да се наведе :)

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #49 -: Юни 18, 2010, 08:52:05 am »
Не е въпроса има ли бъг , няма ли..В ИО имаше проблем - намерен беше начин и хората от топ 20 да взимат пълен 10 ч доход..Ама го оправиха - не махнаха 10ч доход изобщо..Та и тук се надявам да е така - ще намерят начин да ограничат проблема и пак ще има диамантени мисии..Просто трябва да се промени философията на промените в играта..Първо се мисли , после се тества и накрая се спазва хронологичен ред - не може да разделиш нивата на подкатегории като не си готов с новите рецепти за ниското ниво..Първо коня , после каруцата..Иначе остава убеждението че никой не знае какво прави в тая игра..А там работят много свестни и грамотни хора..Надявам се нещата да се оправят и да се редят приоритети и хронология.. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това са те...
« Отговор #50 -: Юни 18, 2010, 09:12:35 am »
АКо наистина съществува бъг и някои играчи са се възползвали от този бъг.. според правилата и условията които сме подписали при регистрацията ни в тази игра - автоматично екипът трябва да накаже тези играчи с бан.
Това е тяхна работа и е написано в техните правила които сме приели!
А не да страдат честните играчи.
Това е истината... кой каквото да пише.. има си правила и недоумявам... защо не се спазват правилата от самият екип.
До сега си мислех, че проблема са мултитата /всеки е наясно че с 10 мулета дигнати до категория за мисии с диаманти и свободно време за игра такъв играч на ден прави 60 диаманта ето ти загуба на екипа на ден/ обачче след като това не е проблема ами злаупотреба с бъг/цитирам Крест/ вече нещата са други и си има наказания които екипа трябва да наложи.
Дори премахването на тези задачи с диманти в това положение означава, че буга си остава... и за какво въобще говорим тогава..
Има ли едното общо с другото???

Аз съм за справедливостта и правилата.. след като има възползвали се играчи от бъг нека се оповестят и накажат, както  енаписано в правилата за ползване на тази игра.
Второто нещо е ако се търпят загуби от екипа заради разрешените мултита/мулета/ да се ограничат на 5,  или ако нестава сада се даде 2 седмици всеки да си избере 1 герой и да бъдат уведомени играчите, след този период да с следи по IP.

В заключение.. искренно се надявам екипа най сетне да покаже тези играчи които са ползвали в разрез с правилата на играта тези бъгове и да спре да се спекулира и да се накажат.
И да помислят сериозно относно мултитата и техният брой. Решение има разбира се... и е в правото на екипа да го реши,

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #51 -: Юни 18, 2010, 09:23:49 am »
не бих си прецакал мулетата за 6 диаманта мисии  :D
никои не е длъжен да докладва бъг за това пък не е зле да го изтрият след като се е възползвал  :D

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #52 -: Юни 18, 2010, 09:24:55 am »
Не е бъг,а просто махнаха мисиите с диаманти!Ся как ще си разширим гилдията без мисии!?Ся трябва да дам 10 лева та да разширим само хранилището!Половината и още 1 се отказват а именно аз!
нищо не губи екипа като се откажеш, джиткаи си спокоино  :D

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това са те...
« Отговор #53 -: Юни 18, 2010, 09:25:59 am »
не бих си прецакал мулетата за 6 диаманта мисии  :D
никои не е длъжен да докладва бъг за това пък не е зле да го изтрият след като се е възползвал  :D

Не си чел общите условия...
Във всека онлине игра.. едно от правилата и задълженията на потребителя е да докладва веднага за открит бъг.
Така, че си длъжен да го направиш и това не е оправдание.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #54 -: Юни 18, 2010, 09:29:37 am »
Впрочем след въвеждането на правилата за носене на брони.Имаше един масов бъг,но явно никой не го е докладвал.
Бях стигнал на приключенията в 4-кат на стъпката където трябва да майсторя редки.Мислех да ги почна и да си зема опита от тях,поглеждам какво трябва да се прави....и опаа изписа ми,че задачата е завършена.Както и при изработка на предмети които ти дават диаманти задачите ми бяха завършени.Без да имам предмета и да съм дал стотинка за рес.2-3 дена подред седеше бъга.Имаше хора които се усетиха и се възползваха. 8)

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #55 -: Юни 18, 2010, 09:29:49 am »
Да си пазят тоя бъг , нека покажат грешниците заради които пати цялата игра .. И аз имах герой 4 категория и на ден си ми бяха добре дошли 4-8 диамантчета и 8 хода ... Но уви , вече няма смисъл от 2-3-4 категория , единствено в 5 има тръпка и "далавера" , обаче и там е бъркано :)

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #56 -: Юни 18, 2010, 09:30:23 am »
Не си чел общите условия...
Във всека онлине игра.. едно от правилата и задълженията на потребителя е да докладва веднага за открит бъг.
Така, че си длъжен да го направиш и това не е оправдание.

Ами длъжен ли съм да имам регистрация във форума , за да докладвам?И ако не съм ... как мога да докладвам?

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #57 -: Юни 18, 2010, 09:30:53 am »
Впрочем след въвеждането на правилата за носене на брони.Имаше един масов бъг,но явно никой не го е докладвал.
Бях стигнал на приключенията в 4-кат на стъпката където трябва да майсторя редки.Мислех да ги почна и да си зема опита от тях поглеждам какво трябва да се прави....и опаа изписа ми задачата е завършена.Както и при изработка на предмети които ти дават диаманти ми бяха завършени.Без да имам предмета и да съм дал стотинка за рес.2-3 дена подред седеше бъга.Имаше хора които се усетиха и се възползваха. 8)
Хахаа... браво бе , заради такива като тия "хора" сега ще гледаме ..

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #58 -: Юни 18, 2010, 09:32:59 am »
Не си чел общите условия...
Във всека онлине игра.. едно от правилата и задълженията на потребителя е да докладва веднага за открит бъг.
Така, че си длъжен да го направиш и това не е оправдание.
мани ме мене, казвам че ще докладват ако искат, само голямата гума за триене ги лекува, това е.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Това са те...
« Отговор #59 -: Юни 18, 2010, 09:34:02 am »
Хахаа... браво бе , заради такива като тия "хора" сега ще гледаме ..
Просто излагам становището си.Като не си забелязал това нещо трай си.Аз какво съм виновен,че не сте внимателни.Скрипта на играта се беше  прецакал.И понеже тия 2-3 дни се оказаха почивни за екипа и чак в понеделник струва ми се,че го оправиха.

П.П.Ако смятате да ми се нахвърляте не се мъчете.
« Последна редакция: Юни 18, 2010, 09:36:10 am от desperado16 »